piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wypad na dorsze.

Witam. Jeśli ktoś organizuje, czy jest ktoś zainteresowany, to zawsze można się zrzucić i będzie taniej. Proszę o konkretne propozycje

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypad na dorsze.

Leszcz jestes. Jak bedziesz robil wypad na rekiny, to się zgloszę, i pokaże ci, jak wygląda prawdziwy mężczyzna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypad na dorsze.

Więc pokaż mi tego rekina i udowodnij co potrafisz, a skoro nie możesz tego dokonać, to już wiesz kim jesteś i co ja o tym sądzę. Bez urazy, pozdrawiam.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypad na dorsze.

Jak twoja żo*a pokaże cycki, to ja pokaże ci tego rekina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypad na dorsze.

też masz problem
wpadnij do rybnego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypad na dorsze.

W rybnym , daje rybami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypad na dorsze.

Oj ELop, wybierz się chłopie na neonki albo glonojady, ochłoń człowieku...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypad na dorsze.

Rondo, a to ty jesteś tym idi$tą co wymuszą pierwszenstwo swoim bmw e30 na wszystkich rondach w lomzy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypad na dorsze.

Dobra, tych chętnych do przedszkola to proszę o zapisy na wiosnę, bo już w tym roku nie ma miejsc, a ekipa już zebrana, także dzięki nawet za głupie wypowiedzi.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypad na dorsze.

Wędkarstwo to jest męskie hobby i nie należy do tanich, czyli nie jest dla dzieciaków, które jeszcze dorastają i nie wiedzą, z czym to się wiąże, dlatego mam wzgląd i wybaczam za te głupie wypowiedzi hehe :)

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypad na dorsze.

a mydło drogie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypad na dorsze.

Ci skur*syny z wędkami zawsze mnie wkur@ja. Najlepsze miejsca zajmują nad wodą.Zero kultury, jest potrzeba, wstaja , wyjmuja siusiaka i leją w krzak jak zwierze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypad na dorsze.

Egzorcysta, jeśli pobrudziłeś se łapska, to kup se mydło i zobaczysz jaka cena, jeśli chcesz zjeść rybę, to idziesz do rybnego, a jeśli chcesz coś przeżyć, bo masz jakąś pasję, to za to płacisz, bo to jest twój koszt, lecz widzę, że do pustego móżdżku nigdy nie dotrze co jest pasją, a co zakupem, bo to jest znaczna różnica.
TEMAT ZAKOŃCZONY

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypad na dorsze.

Co to za pasja
Trzeba być leszczem, żeby łapać dorsze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypad na dorsze.

leszczem to jestes ty jełopie
jak bys zima wypłynał w morze to bys posmakował zycia.a ty nic tylko dupe grzejesz przy kompie dupku jeden

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypad na dorsze.

to ty Mors jesteś, że zimą w morzu pływasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypad na dorsze.

Elop, wybacz, ale już nie mam 18 lat i czytałem twoją odpowiedź bez okularów, nie wiem jak do tego doszło że się pomyliłem, ale wyszło mi nie Elop, ale Jełop. Może ten nick bardziej by odpowiadał twoim wypowiedziom. I jeszcze jedno, nie odkręcaj kranu, bo się utopisz. Pozdrawiam.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypad na dorsze.

Nie zamierzam utonąc w sposób taki , jaki próbowali pożegnać cie twoi rodzice.

Ja niestety nie posiadam okularów dziadku, ale twoj nick jest dobrze widoczny, i zdradza że chodzisz jeszcze do liceum www.konsul.edu.pL

A więc leszczu
Wszystkiego najlepszego na maturach, przed wejsciem na sale, poperfumuj się dobrze, aby nie je$ało rybami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org