czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
założenie gazu do osobówki

witam jaki polecacie zakład do założenia instalacji gazowej sekwencji do samochodu osobowego w Łomży lub okolicach z góry Dziękuje i jaki jest koszt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: założenie gazu do osobówki

Polecam zakład w Piątnicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: założenie gazu do osobówki

U Kubusia w Piątnicy, 4 cylindry STAG cena w okolicy 1600-1800zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: założenie gazu do osobówki

kubuś to fantasta w gielczynie taniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: założenie gazu do osobówki

Dyl w piatnicy, wczesniej na nowoprojektowanej teraz przeniusl sie na stawiskowska. szczerze polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: założenie gazu do osobówki

Nie wazne ze taniej, ma byc dobrze zamontowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: założenie gazu do osobówki

Dyl w Piątnicy i instalacja STAG

---------------------------------------------------------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: założenie gazu do osobówki

PolecAm z doświadczenia Kubusia, u konkurencji miałem problemy (nie potrafili rozpoznać usterek, a ja ponosiłem tylko koszty). U Kubusia jak mam problem jest on usuwany od ręki i problemy nie powracają. Dużo znajomym poleciłem nawet z Kolna, Pisza, Grajewa czy Ostrołęki i żaden nie narzeka. wiec na 100% z czystym sumieniem polecam. Sam osobiście mam teraz instalacje BRC i zero problemów od 3 lat (raz tylko wymieniałem parownik, z powodu zużycia- zestaw naprawczy było za mało). Pozdrawiam i radzę wybrać ekspertów:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: założenie gazu do osobówki

Jak wyżej kolega, też polecam Kubusia, jak pojawiają się usterki to bez problemu lokalizuje i naprawia , nie można powiedzieć złego słowa, 3 lata mam gaz w WV pasacie i wszystko gra .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: założenie gazu do osobówki

Znów pseudo gazownicy z miasta i okolic nie mają roboty więc najlepiej założyć temat na forum lub namówić do tego znajomego celem reklamy ŻENADA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: założenie gazu do osobówki

Po prostu śmiechu warte, wkrótce napiszecie , ze tam robią za darmo, bez instalacji, a auto i tak pewnie jeździ na gazie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: założenie gazu do osobówki


Autor: lomo

"Znów pseudo gazownicy z miasta i okolic nie mają roboty więc najlepiej założyć temat na forum lub namówić do tego znajomego celem reklamy ŻENADA"

no właśnie masz rację, a ja myślałem , że REKLAMY TO SĄ TYLKO PŁATNE he, he.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: założenie gazu do osobówki

Też polecam Kubusia z Piątnicy, w razie jakichkolwiek problemów z LPG można liczyć na szybką i skuteczną pomoc, jeszcze raz polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: założenie gazu do osobówki

Najlepsi nie potrzebują takich cienkich reklam :DDDDDDDDDDDD

To tak jakby proszek chajzera prał na sam widok brudne skarpetki, ba nawet na odległość i jeszcze prasował.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: założenie gazu do osobówki

W Jarnutach tez jest fachowiec co gaz zaklada podobno jeden z lepszych

....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: założenie gazu do osobówki

a na senatorskiej dobrze robią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: założenie gazu do osobówki

Gaz jest do zapalniczek u kuchenek, jak cie nie stać na benzyne to sprzedaj smaochod i kup rower

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: założenie gazu do osobówki

ELOp nie lubię cię boś młot ale muszę się z tobą zgodzić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: założenie gazu do osobówki

Hahaha, nie mogę tego czytać, Panowie albo mało jeździcie albo naprawdę sporo zarabiacie albo śmigacie autami o średnim spalaniu 4litr/100km. Mam kilku kolegów którzy też tak mówili i zarzekali się że nigdy, przenigdy nie "zagazują" swoich samochodów. Życie zweryfikowało te opinie i teraz wszyscy śmigają na LPG i teraz plują sobie w brodę że tak późno poszli po rozum do głowy. Dobrze dobrana do typu silnika i porządnie zrobiona instalacja LPG w żaden sposób negatywnie nie wpływa na zachowanie się auta a dba o nasze portfele. Można lepiej wydać kasę aniżeli na Pb95 i Pb98. Pozdrawiam wszystkich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: założenie gazu do osobówki

tylko i wyłącznie senatorska MacRob

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: założenie gazu do osobówki

Kolego.Moj pali 9l w miescie i nie narzekam, jezdze sporo, i nie uwazam aby to było duzo a moc tez nie jest mała

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: założenie gazu do osobówki

leonzawodowiec
A ja cie zaczynam lubic bo mnie rozsmieszyles tym mlotem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: założenie gazu do osobówki

Ja robłem w jednym samochodzie u Kubusia, drugi w Jarnutach. Oba jeżdzieły bez problemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org