piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nauka jezyka angielskiego

sluchajcie mam pytanie chcialabym sie nauczyc jezyka angielskiego... mozecie polecić mi szkołę, która dobrze i w dosyc szybkim czasie przygotuje do posługiwania się swobodnie w jezyku angielskim...
dzieki za odp..:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nauka jezyka angielskiego

Ile masz lat i jaki jest Twoj poziom? Ja polecam wyjazd do Uk. Nauczysz sie jak nigdzie a i pare groszy wpadnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nauka jezyka angielskiego

Mozesz tez uczyć sie przez internet.
Są szkoły oferujące swoje usługi przez internet i nigdzie nie bedziesz musiał wyjeżdżać.

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nauka jezyka angielskiego

/linguo.com.pl/
To chyba najlepsza szkoła w regionie, jako jedyna dysponuje native spikers.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nauka jezyka angielskiego

A ja polecam Filip's School

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nauka jezyka angielskiego

a orientujecie sie moze w jakiej cenie jest szybki kurs nauki w miesiac lub dwa przygotowujacy do zycia za granica..:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nauka jezyka angielskiego

Czarnaowieczka nic nie przygotuje Cię do życia za granicą lepiej niż samo tam mieszkanie,. Każdy dzień jest inny, każdego dnia inne sprawy do Załatwienia, naprawdę nie sposób się na to przygotować. Odwagi życzę I ruszaj na podbój zachodu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nauka jezyka angielskiego

Czy do życia tutaj, czy za granica całe życie będziesz się przygotowywać.
Jeżeli potrafisz krytycznie spojrzeć na siebie i życie(zaleta) , to i nieprzygotowana umrzesz.
Tak różnorodne i ciekawe jest życie .

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nauka jezyka angielskiego

Czy ktoś uczył się samodzielnie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nauka jezyka angielskiego

samodzielnie tylko łacina...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nauka jezyka angielskiego

Najlepiej to oglądać CNN i BBC i się tak więcej człowiek nauczy niż siedząc na korkach. Ja się tak do matury nauczyłam i miałam 94% z rozszerzonego.

Anulka <3

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org