piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
1% dla Dawidka

Witam

Jeśli Ktoś z Państwa nie zdecydował gdzie przeznaczyć Swój 1%, może warto wejść na profil i blog rodziców tego chłopca. Dziecko jest ciężko chore, każde pieniążki się przydadzą :)

http://dawidekspalek.blogspot.com/

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1% dla Dawidka

Też Go uwielbiam!:) Mały bohater:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1% dla Dawidka

tych kont 1% podatku to co raz wieciej. Wydaje mi sie ze forum nie sluzy do zbiorki pieniazkow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1% dla Dawidka

rozowe okulary masz racje, ale mnie tez zastanawia co ostatnio tu robila babka z otwocka tez proszaca o pomoc, teraz "dawidek" z rudy slaskiej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1% dla Dawidka

Ks-lomza jaki "kodeks“ mowi o tym ze nalezy zwracac sie o pomoc tylko w miescie zamieszkania. Lepiej prosic niz isc krasc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1% dla Dawidka

Na pewno lepszy temat 1% niż kolejny o kebabach, pizzeriach itp.
Co z tego, że Dawidek jest spoza Łomży? Każdy ma prawo prosić o pomoc, niezależnie czy jest w Łomży, Olsztyna, czy Afryki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1% dla Dawidka

Aj Ci co psioczą, że znowu źle, znowu ktoś zwraca uwagę na potrzebę pomocy niech najpierw wejdą na tego bloga i przeczytają na co choruje dziecko i wtedy z czystym sumieniem zaczną pisać głupoty. Ludzie dla tego chłopca z całej Polski fanty przesyłają, licytują pieniądze, a w Łomży takie komentarze. Jestem z Łomży, czasami jak czytam to forum to ręce opadają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1% dla Dawidka

ludzie nie bulwersujcie sie, jestem za pomaganiem, po prostu mnie interesuje czemu nagle po apelu uzytkownika "pomozmi" taki wysyp nastapil i to na regionalnym podlaskim portalu malego miasta, chill:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1% dla Dawidka

Co roku o tej porze pojawiają się posty dotyczące 1%. To normalne, że w trakcie roku raczej o tym cicho.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1% dla Dawidka

jesli chodzi o 1% to niektorzy potrafia zebrac np.150tys zl, z 1 % podatku a niektorzy 1000zl. zalezy kto i gdzie i jak sie oglasza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1% dla Dawidka

Współczucie współczuciem, ale prawda jest taka, że takich Dawidków, Karolków są tysiące i jeśli admin zaczyna wpuszczać taki spam na forum to nie wróży to nic dobrego.

Co bowiem admin zrobi jak takich ogłoszeń zacznie pojawia się cała fala?
Jak uzasadni ewentualne wyrzucenie kolejnych, skoro tych wpuścił?

Cytując klasyka, "gdy admin ****, to i spamu kupa".

Prawidłowo wychowane sumienie, nigdy nie gryzie swojego pana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org