wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Łomżyńska młodzież.

Wczoraj idąc sobie ulicą zawadzką w stornę venedy godz.23:10 zaczepiło mnie trzech dresów widać że zaczepki szukali idę sobię dalej nagle jeden woła która godzina odpowiedziałem mu spokojnie więc on zaczął mnie wyzywać chyba wkurzyli bo nie odpowiadzaiłem im to zaczęli mnie gonić więc ja uciekłem przed nimi.No ale młodzi jak to młodzi kondycji brak. Pozdrawiam takich ludzi co chodzą i szukają zaczepki i polecam biegać sobie wieczorami aby mieć później buta w złapaniu kogoś... Ostrzegam przed takimi akcjami żenada po prostu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska młodzież.

Pałke albo nożyk kup, nauczysz ich dyscypliny.Śc&erwa w dresach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska młodzież.

Łomżyńska policja kiedyś pacyfikowała takich kozaków dość szybko, ale po akcjach typu "mamusiu ratuj Panowie policjanci mnie biją" gówniarze się rozbestwili.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska młodzież.

Powinni napier**ać takich i patrzeć czy równo puchnie. Nawet się przejść nie można a co mówiąc iść z dziewczyną na spacer to już nie chce wiedzieć co to by było. Jednym słowem masakra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska młodzież.

łomzyńska policja to wczoraj raczyła się kawa na BP. Można to w sumie zrozumieć ale czemu wszystkie radiowozy na raz zamiast patrolowac miasto to zjechały się na degustacje kawy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska młodzież.

Nie generalizuj mówiąc młodzież. Fakt, czasem można spotkać poje***ych dresów, pajaców, debili, idiotów i niedorozwojów, ale to nie znaczy, że ogólnie taką mamy młodzież, bo większość to "wartościowe jednostki".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska młodzież.

Pałą przez łeb takie bydło! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska młodzież.

wartościowe hehe, rondo, dzisiaj mlodzież jest najgorsza. Są i niby grzeczne dzieci, a w wieku lat 13 dziewictwo poszlo, marihuana to dzien powszedni dla 80% dorastajacych, a na walki zapisują się nie dla zabicia czasu, ale dla ganiania wlasnie ludzi po nocach, wyżywania się , bo ojciec w domu po mordzie daje, albo odwrotnie, za duzo pozwala.Patologia i tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska młodzież.

Widziałem, że na parking do Venedy lubią przychodzić takie fluki. Nie ma gdzie browara wypić to idzie tam na parking, bo trochę cieplej i na łeb nie pada. I tam na parkingu sobie wypiją i chodzą później w pobliżu Venedy szukać w ***** mózgu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska młodzież.

Przykre to, co piszesz ELop, ja jednak wolę mieć nadzieję, że takie aspołeczne jednostki raczej tylko się zdarzają, a nie stanowią standardu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska młodzież.

widzialem nie dawno jak takich trzech dresów piwko sączyło i w momencie ,kiedy na parkingu venedy kulturalnie oddawali mocz na filar przy wejściu, wjechała policja na parking. Mam nadzieje, że pał im nakładli bo akurat tym się należało, ciągle ich tam widzę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska młodzież.

Szczerze to ja się nie dziwie policji że napier**la młodych czy nie młodych nie ważne pałami jak oni się zachować nie umieją czekają tylko oby ktoś przeszedł to zaraz okraść go pobić paranoja szkoda właśnie że nie miałem przy sobie gazu pieprzowego ani teleskopówy to bym nakład rozumu do łba. A tak to mi zostało uciekać bo wiadomo co oni w kieszeniach mieli. Dobrze że trochę szybko biegam to już coś bo jak bym nie biegał szybko to nei wiem co by ze mną się stało czy dzisiaj tutaj bym był...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska młodzież.

Albo zrobić swobodniejszy dostęp do broni i wszyscy się wystrzelają, albo polecam Taser X26c na dresa. Wersja malutka, spokojnie kładąca do parkietu duże zwierze wagi 900KG. Na zimne wieczory jak znalazł dla gorącego dresa.
Wersja wyposażona w laser, latarkę oraz nakładki 4,5m i 6,5m.
Ostatnimi czasy na wyposażeniu służb specjalnych oraz Uwaga! Straży Miejskiej (lecz nie u nas, ze względu na frekwencję maturalną oraz inteligencję potencjalnego użytkownika).
Tak więc narodzie - kupuj i celuj w dresa :-)


Taser X26c cena 6850zł brutto.
Phazer Enforcer 2500zł brutto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska młodzież.

Później przez takiego dresa inni też po du.pie dostają.. Wyszłam w dresie pobiegać i zostałam spałowana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska młodzież.

SylwkaX - wygrałaś .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska młodzież.

Podziękujcie obecnemu rządowi że boicie się wyjść na ulicę .
Gdyby jeden z drugim miał zajęcie ,pracę nie szlajałby się po ulicach w poszukiwaniu "wrażeń"bo albo by odpoczywał w domku albo spędzał albo na innych rozrywkach bo rzecz jasna miałby na nie pieniądze..a tak z braku zajęcia i kasy kombinują..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska młodzież.

Ja się nie boję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska młodzież.

prezes504 ,ty niespełniony policjancie nie wypowiadaj się lepiej, bo już wiele razy dałeś popis na tym forum ha ha ha.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska młodzież.

A odnośnie tematu to jak widzicie takie coś to reagować ludziska!!! Zwykle każdy przechodzi obojętnie i gówniarstwo jest bezkarne. Reagować i dzwonić na Policję, a oni z nimi zrobią porządek. Chociaż po ostatnich akcjach ze strony społeczeństwa i erą nagrywania policjantów nie zdziwiłbym się jakby mieli teraz wywalone na dresów. Mogą przyjechać i słownie pouczyć, a to nic nie da, a wwalenie pał to dla policjanta ryzyko.
Nagrywajcie dalej i piszcie skargi, a niedługo na ulicę nie wyjdziecie!!!

A ty prezes504 to już jesteś naprawdę ewenement, aż żal komentować twoją osobę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska młodzież.

Pod veneda to sie dla dresow sadzi kopy w dupe i wozkami w nich ciska i po problemie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska młodzież.

tylko zauważcie ,że ci dresole atakują po kilku ludzi starszych lub słabszych od nich. Robią to w sposób brutalny . Każdy z nas może być zaczepiony i pobity przez takich bandytów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska młodzież.

a kogo stać na kupno takiego paralizatora. Powinny być one ogólnodostępne i znacznie tańsze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org