sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
VECTRA (blankiety do opłat)

Dostał już ktoś? Jest juz 25,a sporo osob jeszcze ich nie otrzymalo...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA (blankiety do opłat)

Nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA (blankiety do opłat)

Tak, Wczoraj czy przedwczoraj

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA (blankiety do opłat)

ja tez sie dziwilam ze nie ma. pytalam pare os. czy dostali to nie kazdy ale pare os juz ma. ja jeszcze nie dostalam. nie wiem co oni odwalaja??

dowody wplaty juz nie sa kolorowe tylko drukowane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA (blankiety do opłat)

tam to standard, już tam nie jestem. Jak nie przychodzi blankiet, przyjdzie wezwanie do zapłaty w terminie 7 dni :)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA (blankiety do opłat)

ja raczej tez nie bede przdluzala dalej umowy. dekoder nosilam juz ze 3 razy bo sie sam rozkodowywal. raz prawie przez miesiac nie mialam programow. rozkodowal mi sie i nie mialam jak do nich isc bo praca mi to uniemozliwiala. poza tym codziennie prawie pokazuje sie w opisie co innego niz faktycznie leci teraz albo w ogóle nic sie nie pokazuje.

mam troche znajomych ktorzy maja vectre i maja to samo co ja. wczoraj np.u 2 znajomych ktore mieszkaja w jednej klatce nie dzialalo dlugi czas. podobno co jakis czas sie to powtarza. tez nie beda przedluzac umowy.

czegos nie dopracowali i przez to beda tracic klientow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA (blankiety do opłat)

hmm, czy ja tu czegoś nie rozumiem ? blankiety opłat ? blankiety oplat to przed laty się dostawało, przecież macie internet i na stronie vectry są wasze konta, tam macie wszystko co was dotyczy - f-ry wcześniejsze, ostatnia do zaplaty

jeśli to nie o te wpłaty chodzi to sory

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA (blankiety do opłat)

berta,jurta: Nie każdy ma dostęp do internetu, zwłaszcza starsi ludzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA (blankiety do opłat)

babka 80 lat watpie zeby kazda umiala sie poslugiwac netem.
poza tym nie kazdy ma konto w banku zeby wplacac przez internet. nie kazdy tez jesli ma juz konto w banku to nie ma na niego wplywow bo np. nie pracuje.
to chyba nie jest ciezkie do przewidzenia. bez sensu byl twoj komentarz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA (blankiety do opłat)

ale każda z was może pomóc babci a i sobie też wchodząc na stronę Vectry i sprawdzić płatności zaległe i obecne a zapłacić na poczcie; starsi ludzie bardzo przeżywają wszelkie opóźnienia więc w ten sposób można ich uspokoić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA (blankiety do opłat)

berta jurta, a nie pomyślisz, że starsi ludzie są w Łomży sami/samotni, bo ich rodzina wyjechała i nie mają takich możliwości? Poza tym, starsi ludzie nie wiedzą, że są takie możliwości sprawdzenia konta na evectra, bo ich nie poinformowano podczas podpisywania umowy?

Pomyśl zanim coś napiszesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA (blankiety do opłat)

kukulko ja myślę, tak już z nami jest, że bez myślenia nic nie napiszemy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA (blankiety do opłat)

berta jurta, owszem, ale wiele starszych osób nie wie co to nowinki technologiczne.
A ja jestem nastawiony anty do obsługi w Vectrze, bo są nierzetelni i nie informują o wszystkim. Byle podpisać umowę i następny. Potrafią tam nawet wprowadzać w błąd, przy zmianie umów. Nikt tam nie mówi od razu o internetowej stronie z fakturami i przelewami.
Pomagałem dziadkowi przy podpisywaniu umowy w tej firmie, to wiem. Poza tym często zmieniają tam formy pobierania wydruków i sam się chwilami gubię, jak to zrobić.

Kilku moich znajomych też miało problemy z opóźnieniami z otrzymaniem druków przelewów (przychodziły z kilkutygodniowym opóźnieniem i to po interwencji w bok).
Potem przychodzą noty odsetkowe, mimo, że opóźnienia wynikają z ich winy.

Nie każdy ma możliwość skorzystania z czyjejś uprzejmości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA (blankiety do opłat)

Ja dostałam maila z informacją, ze faktura na kwotę ... została wystawiona wraz z terminem zapłaty, ale ja nie zamawiałam faktury elektronicznej, więc nie wiem po co te info. Czekam na blankiet papierowy.

„Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności” - Albert Einstein

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA (blankiety do opłat)

Zajrzałem do skrzynki na listy i jest korespondencja z Vectry, więc może i Ty zajrzyj. Oprócz tego termin płatności przedłużony do lutego, więc nie będzie żadnych not odsetkowych. Teraz po obiadku czas iść na spacer - delektować się zimą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA (blankiety do opłat)

berta

jednak nie myslisz. nie kazdy ma rodzine na miejscu. i skoro czlowiek zamowil druki do przelewu do skrzynki to nie znaczy ze chce dostawac dowody wplaty droga elektron.

poza tym te druki sa juz wypelnione a jesli pojde na poczte to musze osibe sama wypelniac co miesiac. o jej co tu gadac z toba i tak nie zrozumiesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA (blankiety do opłat)

ja jestem mlody i mnie wali ich strona, jak wysyłają blankiety to mają przychodzić na czas, to nie przeżytek. Za prąd jak płacisz, albo za czynsz? Nie będę swojego marnował czasu i sprawdzał, czy mam rachunek z vectry, czy mam to szukać w necie i samemu wypisywać, bo nie mam konta płacenia przez net. Płace i wymagam.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA (blankiety do opłat)

Aleś Wy ludzie zacofani. Młodzi i kurcze z kontem internetowym sobie rady nie dają. Rozumiem starsi ludzie - komputera, netu nie mają to stoją w kolejce na poczcie, ale młodzi ludzie? Co to za problem założyć konto internetowe, jest ich całe mnóstwo do wyboru, i bez wychodzenia z domu opłacić każdy rachunek?
Jasne - Wasza kasa, Wasze życie, róbcie sobie co chcecie, ale może zastanówcie się czy nie warto spróbować, to naprawdę nie jest trudne, do tego zaoszczędza czas i pieniądze, które wydajecie za wykonanie przelewu na poczcie czy w banku.
Ja od 10 lat nie opłaciłam na poczcie ani jednego rachunku, nie mam takiej potrzeby, wszystko idzie przez internet. Właśnie za chwilkę wejdę sobie na stronę banku i sprawdzę, czy wszystkie rachunki się już popłaciły w tym miesiącu, bo wszystko mam ustawione na stałe zlecenie, opłatę za Vectrę też (papierowego wyciągu z Vectry nie dostałam już ze 2 lata i nie jest to dla mnie problem), płaci się samo, ja tylko sprawdzam czy wszystko ok, co zajmuje mi przeciętnie 5 minut w miesiącu.
A co do starszych osób - moi teściowie też się na internecie nie znają, dają mi kasę i ja im płacę rachunki, a właściwie rachunki same się płacą. Także nie wszyscy starsi ludzie są skazani na wystawanie w kolejkach na poczcie, wystarczy im odrobinę pomóc :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA (blankiety do opłat)

zielona biedronka, nowoczesność nowoczesnością, ale są starsi ludzie, którzy mają niskie dochody i w takiej sytuacji nieopłacalne jest posiadanie konta w banku. Tam gdzie liczy się każdy grosz, nie każdy chce go przeznaczać na prowizje bankowe i koszty utrzymania takiegoż konta. Owszem są różne opcje, ale przeważnie te darmowe wiążą się z jakimiś dochodami wpłacanymi na konto.

Wygoda jest, bo nie trzeba chodzić na pocztę, a większość opłat można sprawdzić w internecie, oprócz gazu, czynszu i energii.

Nie każdy starszy człowiek ma rodzinę, która może mu pomóc. Niektórzy wręcz preferują papierowe przelewy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA (blankiety do opłat)

zielona_biedronka

pisalam ze nie kazdy kto ma konto w banku internetowe ma na nie wplywy.

nie kazdy czlowiek pracuje zeby mu przelewaly z pracy na konto szly. niektorzy sa bezrobotni i mam prace dorywcza. wtedy raczej jest wyplata reka w reke.

nie kazdy pracodawca przelewa na konto pieniadze tylko daje do reki.

i co ma taki czlowiek zrobic??

isc do banku to co zarobil przelac sobie na wlasne konto. isc do domu wejsc na swoje konto internetowe i oplacac wszystkie rachunki. przeciez to bez sensu. wiecej zachodu niz to warte.

poza tym skoro ktos wybiera ze chce dostac dowody wplaty do domu listem to nie ma prawa nikt za niego wybierac. ty tez.

niektorzy ludzie naprawde nie mysla.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA (blankiety do opłat)

zebym ja miala w swoich wszystkich mieszkaniach placic przez neta to bym sie pogubila co juz oplacone i w terminach.

ja wole miec wszystko pod reka spojrzeć sobie w rachunki i miec czarno na bialym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA (blankiety do opłat)

Wkoncu sa....termin platnosci za styczen przesuneli na 4.02

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA (blankiety do opłat)

panda a kogo to obchodzi, jak Ci wygodniej. Jednemu tak, innemu inaczej. Nie każdy ma kilka mieszkań jak ty.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA (blankiety do opłat)

ale przeciez ty to samo co ja wyżej napisałeś. nie wiem o co biega?? ty te napisales jak wolisz i nikt cie za to nie krytykowal. teraz ty mnie krytykujesz ze wyrażenie mojego dania???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA (blankiety do opłat)

Mi też wynagrodzenie nie wpływa na konto. Teraz jest tyle darmowych kont bankowych, że naprawdę nie ma żadnego problemu znaleźć takie, które jest wygodne i nic nie kosztuje. Chociażby w Alior Banku - jeśli nie masz karty do konta to konto nic nie kosztuje. Jest stacjonarna placówka w Łomży, nawet dwie, więc wpłacać i wypłacać można bez przeszkód. I owszem, uważam, że lepiej przejść się raz w miesiącu do banku i wpłacić kasę (nie trzeba oczywiście wpłacać całego dochodu, tylko tyle, ile potrzeba na opłacenie rachunków) na swoje konto bez żadnych kolejek i z tego konta robić spokojnie w domu przelewy, niż z każdym rachunkiem do opłacenia chodzić na pocztę, odstać swoje w kolejce i jeszcze do tego płacić prowizję za wpłatę.
Mi dużo wygodniej sprawdzić wszystkie wpłaty w historii konta niż przeglądać sterty papierowych rachunków w poszukiwaniu tych już opłaconych. Zresztą ja bym się bała, że jakiś rachunek mi zaginie, że o nim zapomnę, a tak na koncie mam wszytko napisane - na co, ile, którego dnia opłacone i nie ma problemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA (blankiety do opłat)


o jej nie przekonuj bo ja wole tak jak jest. i tak umowe podpisywalam ze maja mi listem do skrzynki wrzucać dowody wplaty i nie ważne czy mozna inaczej. jest u nich do wyboru ta opcja i elektroniczna. skoro jest tak podpisana umowa i oni każą sie jej trzymać to niech sami tez sie trzymaja.

mam konto internetowe w banku. ale czasmi trzeba dupe ruszyć i sie przejsc.
dobre dla zdrowia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org