piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nowa Pizzeria i Pub czy jest potrzebna?

Witam serdecznie mieszkańców Łomży prowadzimy już jeden lokal pizzerie z pubem i myślimy o otwarciu takiej samej w Łomży co o tym myślicie ? czy w waszym mieście jest potrzebny taki lokal w którym będzie można zjeść napić się wódki, drinków. Wynająć loże na urodziny, spotkane klasowe itp?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Pizzeria i Pub czy jest potrzebna?

Ja uważam że nie jest potrzebny kolejny taki lokal.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Pizzeria i Pub czy jest potrzebna?

To chyba sam powinieneś wiedzieć czy warto coś takiego otworzyć. Jeśli masz podobny interes to chyba prowadząc go widzisz czy jest rentowny cz nie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Pizzeria i Pub czy jest potrzebna?

Wszystko co będzie robione na zasadzie "aby zarobić", nie ma sensu. Oszczędzanie na składnikach itd znamy. Jak masz do zaoferowania prawdę - nawet kosztem mniejszych zysków w początkowym okresie ( potem jak klient wróci, to wracał będzie i przyprowadzi innych) to działaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Pizzeria i Pub czy jest potrzebna?

A czy menu i opisy dań też będą pisane jednym ciurkiem, w taki sposób, że nie wiadomo kiedy zadnie się kończy a kiedy zaczyna? Ponadto tak jak napisał przedmówca, sam powinieneś przewidzieć potencjalny popyt, a nie pytać na forum. Szczególnie jeśli prowadzisz już lokal o takim profilu. Łomża to trudny rynek i żeby cokolwiek się tu utrzymało, to wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, a ceny dosyć niskie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Pizzeria i Pub czy jest potrzebna?

wszystko zależy od tego co zaproponujesz, próbuj - ja osobiście skosztuję nowej pizzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Pizzeria i Pub czy jest potrzebna?

Nowa KEBABOWNIA jest jak najbardziej potrzebna :)

Ale pizzeria i pub? w to to raczej wątpię :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Pizzeria i Pub czy jest potrzebna?

Nie potrzeba :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Pizzeria i Pub czy jest potrzebna?

Milionerem z ta pizzernia to Ty nie zostaniesz :) Nie potrzebna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Pizzeria i Pub czy jest potrzebna?

Uważam że potrzebna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Pizzeria i Pub czy jest potrzebna?

W mieście gdzie dla młodych nie ma pracy a stanowiska oblegane są przez stare wygi dorabiające na emeryturach? Najlepiej jakiś fajny szmateks 3 rzeczy za 1 zł - to będzie hit a towar będzie znikał jak świeze bułeczki. Na razie jest 1 rzecz z 1zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Pizzeria i Pub czy jest potrzebna?

pod warunkiem że będzie przynajmniej mały parkiet łomzynianie lubią tańczyć jak wypiją a jak potańczą to lubią zjeść :) mówcie że nie ale to prawda ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Pizzeria i Pub czy jest potrzebna?

stokrotkapolna z tą potańcówką to masz rację :) przydałoby się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Pizzeria i Pub czy jest potrzebna?



... a gdyby tak pub z kebabem ?

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Pizzeria i Pub czy jest potrzebna?

Kolejna byle jaka pizzeria raczej nie jest potrzebna. Ale skoro po latach mamy w końcu KFC, to mogłaby także powstać PIZZA HUT!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org