sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Opinie o zespole Boss

Witam,

Zanim napiszę dokładnie o co chodzi chcę poinformować, iż wiem że jest to może setny wątek o zespole na wesele niemniej jednak mnie interesuje tylko opinia o tytułowym zespole czyli "Boss".
Wszystkie wypowiedzi które są na forum są już bardzo leciwe jak również opinie moich znajomych są sprzed kilku ładnych lat.

Proszę o uczciwe wypowiedzi w stylu: byłam na weselu na sali weselnej X w sierpniu i grali ... itp...

Z góry podkreślam że nie chcę porad w stylu lepiej weź ten zespół albo ten i żadnych kryptoreklam.

Proszę tylko o opinię o tytułowym zespole.

Z góry dziękuję wszystkim uczciwym i konkretnym wypowiedziom mogącym pomóc podjąć decyzję o ich wyborze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opinie o zespole Boss

Dobry zespół, nigdy nie ma chałowej nazwy, to powinno dać ci do myślenia. Bierz dj, po co jakieś wiesniaki z zespołu coś tam BAND mają ci wyrczeć na weselu ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opinie o zespole Boss

ELop mylisz się,bylem na weselu ,gdzie grał ten zespół ,zabawa była wysmienita ,repertuar tez adekwatny do imprezy,polecam ten zespol , tyle w temacie .narka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opinie o zespole Boss

ELop - tak jak pisałam nie o tego typu wypowiedzi mi chodzi, niemniej jednak dzięki za zainteresowanie tematem.

fordeo - dzięki za opinie, jak byś tylko mógł napisać kiedy byłeś na tym weselu ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opinie o zespole Boss

Boss grał u nas w czerwcu 2013 r. Goście byli zadowoleni. Nawet zaproszeni z "warszafki" pytali o namiary do chłopaków :). Repertuar był zróżnicowany(nie grali tylko disco polo) i tak jak napisał fordeo adekwatny do imprezy. Poza tym bardzo profesjonalnie podeszli do obsłużenia całej uroczystości. Ja polecam ale to tylko moja opinia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opinie o zespole Boss

fordeo moze tak , moze nie, nie mówie o boss a ogolnie.Poza tym, większość na weselach , ma prawie taką samą muze, więc praktycznie kazdy zespol się nada, natomiast co jak ktos ma ciekawsze piosenki na swoim weselu poza samym wiejskim klimatem disko, np zagraniczne, trzeba umieć język, nie kaleczyć, zeby to jakos ladnie gralo.Przewaznie zespoly ma swoją wyuczoną lsite piosenek, a dając swoje konkretne repertuary(trudniejsze) zaczyna sie horror.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opinie o zespole Boss

witam chociaż to koledzy z konkurencji to mogę ich godnie polecić

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opinie o zespole Boss

Mnie sie nie podoba ich sposob prrowadzenia imprezy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opinie o zespole Boss

jak dla mnie to straszny wokal mają irytujący i drażliwy jeden jak stary sześćdziesięciolatek a drugi strasznie śmieszny .wszystko wyuczone zero talentu spontanu itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opinie o zespole Boss

kazdy ma swoje zdanie mialam okazje byc na weselu jak gral tenzespol nierewelacja sa lepsze zespoly no ale to jest moje zdanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opinie o zespole Boss

Może być.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opinie o zespole Boss

Byłam na weselu dobrych kilka lat temu i zabawa przy tym zespole była przednia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opinie o zespole Boss

Polecam chłopaki grają już sporo lat znają się na tym co robią są godni polecenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opinie o zespole Boss

A ja bym ich nie wziela na swoją imprezę. Sa lepsze zespoły które maja te coś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opinie o zespole Boss

ja polecam. Byłem 3 lata temu na weselu i napewno jeszcze będę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opinie o zespole Boss

A czy ktoś z was oprócz F55 był na weselu ostatnimi czasy (mam na myśli rok 2013) prowadzonym przez nich ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opinie o zespole Boss

Zespół BOSS grał na weselu mojego syna w ubiegłym roku. Mnie się podobało!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org