piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dentysta dla dzieci

Witam,chciałam zapytać czy ma ktoś namiar do dobrego stomatologa dziecięcego,który ma umowę z NFZ. Z góry dziękuje

ktoś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dzieci

Na NFZ niestety nie znam, ale prywatnie mogę polecić P. Izabelę Trzska z Bodent na Sybiraków. Przemiła kobietka. Bardzo dobre podejście do dzieci. Byłam u niej z moim 2 - latkiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dzieci

A ja polecam w poradni( niestety nie pamietam nazwiska - przyjmuja tam dwie panie stomatolog) na Wyszynskiego, lecza tam na NFZ , przyjmuje tam przemiła pani doktor, ktora ma bardzo ciepłe podejscie do dzieci, mam nadzieje ze pierwsza wizyta u tej Pani zostanie na zawsze cudownym wspomnieniem jesli chodzi o wizyte u dentysty, napewno moje dziecię bedzie w przyszłosci odwiedzac stomatologa chetnie. A zreszta jesli chodzi o dorosłych, pani doktor traktuje rowniez bardzo ciepło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dzieci

Ja polecam P Choromańską na PRUSA , przyjmuje na NFZ i jest przemiła dla dzieciaków :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dzieci

Ja26 czy Pani Choromańska napewno przyjmuje na NFZ, bo w spisie świadczeniodawców w zakresie stomatologii na rok 2014 nie ma Jej gabinetu? Swoją drogą, rzeczywiście jest to bardzo przemiła Pani.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dzieci

Wydaje mi się że przyjmuje na NFZ , ale zawsze możesz zadzwonić i jeszcze dopytać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dzieci

Bardzo polecam Panią Dziewięcką z przychodni na Wyszyńskiego. Przyjmuje w poniedziałki i piątki, dojeżdża z Białegostoku (z tego co mi wiadomo). Bardzo dobre podejście do dzieci. Nagradza je pieczątkami i
rysunkami. Naprawdę szczerze polecam, moje dzieci są bardzo zadowolone i lubią (o dziwo!) chodzić do dentysty :)

„Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności” - Albert Einstein

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dzieci

ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org