środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ruch antyszczepionkowy.

Mija powinna być dumna ze swojej głupoty:)

http://wyborcza.pl/1,75400,15325899,Jak_ruchy_antyszczepionkowe_ozywily_dawne_choroby.html?utm_source=HP&utm_medium=AutopromoHP&utm_content=cukierek1&utm_campaign=wyborcza#Cuk



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ruch antyszczepionkowy.

pojebow jest coraz więcej którym zdrowy rozsadek zastepują teorie spiskowe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ruch antyszczepionkowy.

bydło chce wytruć dzieci płatnymi szczepionkami- dlatego co? ja wybrałem dla młodego bezpłatne zdrowo i za darmo za razem ehe he he

jeba.ć rząd

ZAWSZE MOŻE BYĆ GORZEJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ruch antyszczepionkowy.

a lekarze swoje dzieci szczępią klasycznym zwyczajem - nie 3 w 1 ani 5 w 1 tylko normalnie standardowo trzy wkłucia. Dodatkowych nie biorą dla swoich dzieci - ot taka ciekawostka z pierwszej ręki, z Łomży chociażby :) Coś w tym jest chyba co ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ruch antyszczepionkowy.

No błagam, poziom zachorowalności na krztusiec jest taki sam, nie ważne czy dzieci się szczepi czy nie. Dlaczego? Bo jedyna dostępna szczepionka została skomponowana x lat temu na odmianę, która wtedy panowała. Obecna odmiana szczepionki się nie boi.
Ostatnio sporo moich znajomych chorowało w Polsce i za granicą. Byli zdziwieni gdy usłyszeli co im dolega, bo byli szczepieni przeciw krztuścowi. Lekarze sami uświadamiają, że na krztuśca zachorować może każdy.

Moje dziecko nie jest szczepione szczepionką MMR. Wolę, żeby spokojnie przechorowało te choroby, niż narazić go na ewentualne odczyny poszczepienne. A że mieliśmy już problemy po jednym ze szczepień, pediatra sama powiedziała, że szczepić będziemy tylko na własną odpowiedzialność, po podpisaniu stosownego oświadczenia.

Lulik a patrzyłeś ostatnio w lustro?

Wisienka123 dokładnie, lekarze albo nie szczepią, albo szczepią nierefundowanymi szczepieniami pojedynczymi. Niestety szczepienia w Polsce są bardzo drogie i nie każdego stać, żeby używać najbezpieczniejszych szczepionek, więc wybierają refundowany ****.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org