wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
RUDY KOT NA KAZANSKIEJ

Wlasnie wyszedlem z domu a tu w wozku rudy kot siedzi,
jesli ktos go szuka to zapraszam kazanska 28 3 klatka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RUDY KOT NA KAZANSKIEJ

wrzuć fote

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RUDY KOT NA KAZANSKIEJ

piękny romku a smoczek ma??

.........................................................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RUDY KOT NA KAZANSKIEJ

Wez go do domu daj jeść a nie biegniesz jak czub do klawiatury i post zakładasz. Na tym forum ostatnio to tylko psy, koty i gromada idiotów tylko bez obrazy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RUDY KOT NA KAZANSKIEJ

Właśnie, bez obrazy. Nie chcesz, to nie czytaj. Ludzie piszą takie posty, bo ktoś szuka zaginionego zwierzaka. Tak trudno to zrozumieć ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RUDY KOT NA KAZANSKIEJ

www1102 napisałam do Ciebie. Apel do ludzi mieszkających w okolicy - czy ktoś z Waszych sąsiadów nie miał rudego kota? Może jakas starsza osoba?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RUDY KOT NA KAZANSKIEJ

www1102 Trudno to jest zrozumieć jak można zgubić własne zwierzę. Nie umiesz się opiekować lub upilnować to oddaj osobie odpowiedzialnej, a nie potem poszukiwania na forum zaginął kot lub pies i tylko o to mi chodziło. To trochę tak jak by mi się dziecko zgubiło. Pewnie podniesie się zaraz larum że zwierzęta uciekają jak się z nimi wychodzi więc piszę od razu od tego są smycze. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RUDY KOT NA KAZANSKIEJ

Pareslow nie zawsze jestes w stanie upilnowac zwierze. Mi osobiscie raz "uciekl" kot przez okno ( mieszkam na parterze ) bo wyczul kotke. zorientowalam sie po paru minutach. Cale szcescie nie poszedl gdzies dalej a byl z kotka sasiadow pod balkonem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org