sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
28.06.2014 ślub Boże Ciało

Witam,

proszę o kontakt pary/-ę, która bierze ślub w/w dnia w w/w kościele. Możemy dogadać się co do dekoracji kościoła ;)

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 28.06.2014 ślub Boże Ciało

Nie sądze , że się dogadamy ! ja połowe koscioła zdobię tak jak ja chcę ! Będzie wisiał czosnek dla bezpieczenstwa, i czarne róże.A przed czarną mszą, każdy z uczestników dostanie gume orbit , żeby nie zachuchali tak wnętrza , że bedzie smierdziec !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 28.06.2014 ślub Boże Ciało

Aj tam, już nie przesadzajta z tym strojeniem kościoła, po co cały ten cyrk jak i tak zaraz będzie rozwód >>> :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 28.06.2014 ślub Boże Ciało

W ramach reklamacji rozwody za darmo : )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 28.06.2014 ślub Boże Ciało

w/w kosciol... hmmm chyba jednak nie jest wymieniony ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 28.06.2014 ślub Boże Ciało

a wybacz... pomylilam swieto w czerwcu z kosciolem :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 28.06.2014 ślub Boże Ciało

masakra..

.........................................................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 28.06.2014 ślub Boże Ciało

Jak zwykle patrzę wypowiedzi na bardzo wysokim poziomie... Cała Łomża...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 28.06.2014 ślub Boże Ciało

Nie piękne wystrojenie kościoła w dniu ślubu świadczy o poziomie :)
Chcesz to se strój i d.upy nie zawracaj, a jak para po tobie skorzysta z tego pożal się Boze wystroju to ci chyba korona z głowy nie spadnie ( tzn wianek - jeśli takowy będziesz posiadać ) :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 28.06.2014 ślub Boże Ciało

Nie spotkałam się jeszcze z taką parą, która by nie chciała się "dogadać" w tej sprawie... Wręcz przeciwnie, wiele par się na to decyduje, kombinuje kontakt do tych drugich (jeśli takowi są) i dogadują się, żeby koszta były mniejsze. Z tego co wiem dekoracja jest od razu zabierana przez tego, który ją wykonuje (czyt. panią z kwiaciarni). No chyba, że ktoś inny też zamówił ją w tym samym miejscu. Poziom kultury na tym forum jest równy 0, zadaję pytanie- cze uzyskać normalną odpowiedź. Takie trudne do pojęcia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 28.06.2014 ślub Boże Ciało

Nie spotkałam się jeszcze z taką parą, która by nie chciała się "dogadać" w tej sprawie...? To który ty raz bierzesz ślub..? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 28.06.2014 ślub Boże Ciało

A ksiądz nie ma kontaktu do pozostałych par? W naszej parafii nie było problemu z otrzymaniem kontaktu do innych i wszystko załatwiliśmy bardzo szybko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 28.06.2014 ślub Boże Ciało

Kama nie łap mnie za słówka, wiadomo, że nie wiem to z własnego doświadczenia, tylko innych. P.A. ostatnio jak nas zapisywał to byliśmy pierwsi, nie wiem czy do tej pory się coś zmieniło, czy nie. Numery telefonu niby do nas ma, ale dekoracje trzeba zamawiać jak najszybciej. Stąd też ten post tutaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org