niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
brak kibiców

Ostatnio na meczu UKS Jedynka Łomża vs Nike Węgrów nie było naszego Dopingu dla naszych Siatkarek..Zostaliśmy ośmieszeni przez kibiców Nike..było ich dużo i mocno kibicowali swoim dziewczynom..za to my Łomżanie zero...nie fajnie to wyglądało i nie miło się dziewczyny czuły jeśli wiedziały że grają u siebie a mają zero dopingu od swoich kibiców..Więc zbierzmy się wszyscy w siłę i idźmy razem 1 lutego na mecz naszych dziewczyn i zróbmy im taki hałas żeby nas cała Łomża słyszała i wszystkie nasze łomżyńskie drużyny i wiedziały że maja dla kogo i przed kim grać..nie chcemy znowu słyszeć na meczu okrzyku w kierunku naszych Dziewczyn "Po co wy gracie skoro kibiców nie macie" pokażmy że i my potrafimy być z naszymi dziewczynami i zagrzewać je do boju...niech poczują że cała Łomża jest za nimi i niech wiedzą że maja swoich kibiców..Wiem, że nas na to stać...to co piszę teraz jest na prośbę właśnie naszych dziewczyn...Dajmy znać swoim znajomym, kolegom, koleżankom, siostrze, bratu, mamie tacie i niech każe przekaże to dalej...bądźmy jedna wielka siła....Bilety będą załatwione wiec tylko teraz wszystko to zależy od nas od łomżan...

ZRÓBMY WIELKIE TRANSPARENTY WEŹMY ZE SOBĄ BĘBNY, TRĄBKI ITP I POKAŻMY ŻE ŁOMŻYŃSKA DRUŻYNA UKS Jedynka Łomża MA SWOICH KIBICÓW !!!!!!!!!!!

magdallen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

To zorganizuj jeszcze autokar , zeby wsszystkich pozabierał po drodze, bo dojazd też na mecz kosztuje !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

Z tego co rozumiem to chodzi o mecze w Łomży, więc po co Ci autokar? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

"Bilety będą załatwione wiec tylko teraz wszystko to zależy od nas od łomżan... "

co to znaczy że bilety będą załatwione ile one kosztują

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

a po co mała piechota chodzić? marznąc ?

(.) (.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

A to szkoła uczniów nie posiada u siebie?

Siatkarki tylko w niej się uczą?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

bilety kosztuja 5zł uczniowski/studencki 8zł normalny...

magdallen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

siatkarki to są nasze studentki na PWSIP..

magdallen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

tu chodzi tylko oo mecze w łomży..
widac jak was obchodzi to co sie dzieje w Łomży nic dziwnego ze tu nic nie ma

magdallen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

nic nas nie obchodzi, idz stąd !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

Macie zniżki na mecze to sobie chodźcie :):)

Wam szkoda 5 pln za bilet dać a my mamy chodzić ?

Jeszcze czego :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

te pieniądze z biletów bo je ludzie kupią są przeznaczone na to aby dziewczyna jak maja mecz poza łomża czasem i nawet 450km zeby mialy za co jechac ...ok ja nikogo do niczego nie zmuszam ..to byla prosba od dziewczyn z UKS jedynka Łomza zeby poprosic łomżan zeby przyszli na mecz i im pokibicowali..ale wam ciezko na godzdo 1,5 godz sie zerwac z domu z dzieckiem itp nie no ok wporzadku..jakie miasto taki obyczaj nie ma co

magdallen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

Inicjatywa jest dobra, pokazać kibicowską moc w Łomży, rozumiem, że akcja jednorazowa (wstęp bez biletów), ale może komuś się spodoba i przyjdzie więcej niż jeden raz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

my łomżanie...chyba ty jesteś łomżanem bo ja jestem łomżyniakiem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

leonzawodowiec piątka za to :)

KLUBEM ŁOMŻY JEST ŁKS !

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

To może niech uczelnia ogarnie reklamę meczu na uczelni jeżeli grają tam ich studentki, a klub reklamę na mieście jeżeli ma w nazwie UKS Jedynka Łomża? Co to za nawoływanie na samym forum, może za pieniądze chcesz kupić kibiców, bo przyjezdni przyjechali i coś tam śpiewali :)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

Potraficie wesprzeć. UJ wam w .upe...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

Jakby to kogoś interesowało to by przyszedł.

Co mnie obchodzi, że kilka dziewczyn gra w siatkę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

Moze rodziny zaproście, i przyjaciół.. Rodziny rodzin i przyjaciół przyjaciół :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

...bilety zawsze mozna nabyc za darmo trzeba tylko chciec...dobra nie obchodzi was to to nie przychodzcie i nie piszcie..

magdallen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

Tu większość to dzieciarnia więc nie szukaj tu wsparcia. Porusz temat kebab itp. a będą się udzielali.
Niestety musicie to rozpropagować głównie na swojej uczelni i wśród swoich znajomych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

dzięki :) chociaż jedna osoba pozytywna :) takich ludzi potrzebujemy

magdallen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

a będą zadymy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

będzie ogarnięta liga, będzie i doping - proste, a jak prze...hehehe ostatnie kilka meczy to i kibice zniknęli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

była ogarnięta liga byli kibice a żadnych dopingów i innych nie było więc nie marzcie za dużo :)
to coś więcej niż krzyczenie na forum żeby przyjść na mecze

może_być
zdziwiła byś się mocno, ale śmiem twierdzić że jak to określiłaś "Dzieciarni" tutaj prawie nie ma, same stare konie i klacze heh

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

Koleżanka wam dobrze napisała :) a z drużyna jest sie na dobre i na zle a nie tylko jak wygrywa :) Wegroww pozdrawia nam sie atmosfera na meczu podobała i naszym dziewczynom tez :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

kibice przyszli by kibicować dziewczynom... ale te układy układziki... zmienić coś w prowadzeniu klubu :) może tak zacząć od trenera... żeby się myśl szkoleniowa zmieniła... trochę świeżości do klubu... do gry... to i kibice się znajdą... w tym momencie mimo całej mojej sympatii do siatkówki , tym bardziej łomżyńskiej... określić to można mianem żenady...

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

wspierać gimnazjum haha :):). Poważna liga

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

Przed chwilą oglądałam na tv skorpion ten mecz, faktycznie prawie nikogo nie było z łomżyniaków - tylko dwóch przyszło...a z przeciwnej grupy przyjechała większa gromadka z bębnami itp... Kaszana z naszej strony.. Ja jak kieeedyś trochę grałam w siatkówkę to "trybuny" były pełne a to naprawdę motywuje, jest dla kogo grac, większa adrenalina robi swoje.. Że też naprawdę nie było komu przyjść ?? Szkoda..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

każdy mówi aa żebyście zmienili trenera to by......ale nikt nie jest nam w stanie pomoc każdy mocny w słowach ale żeby coś pomoc itp to nie ma nikogo.....dużo osób nam mówiło żeby napisać petycje do prezydenta itp ale każdy tylko mówi a nie czyni...a jak prosimy zapraszamy na jeden jedyny mecz to każdy się wypina i ma swoje zdanie i sie potrafi tylko mądrzeć nic więcej....

magdallen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

http://naszalomza.pl/index.php/galeria-wideo/galeria-wideo-beta
obejrzcie to sobie moze cos wam to da do myslenia i pomożecie :)

magdallen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

długo nic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

a gdzie te "dużo" kibiców z Węgrowa?tych paru chłopków?jakby Wasi partnerzy lub koleżanki przybyły,miałybyście większość na trybunach.
A tak na poważnie to nie ma co skomlać o wsparcie drużyny siatkarskiej,skoro mało kogo w Łomży interesuje ten sport.Tu nawet o nasze dobro (ŁKS)nie ma komu zadbać.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

A może by tak połączyć siły z ŁKSem?
Wy macie zawodniczki a ŁKS kibiców.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

mniej więcej tak by to wyglądało
http://www.youtube.com/watch?v=PX2r8tk44eQ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

Tak to faszyści i kibole, a co do czego to w komitywę z nimi się chce wchodzić ;]?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

forciu
jak to zorganizujesz to myślę że stawiam Ci zgrzewkę piwa !

heh fajnie poczytać takie rzeczy :)

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

fajnie bardzo fajnie by to wyglądało wręcz miło by nam było :) naprawdę..ale nie wierze w to ze się uda u nas w Łomży..ja ŁKS lubię i nieraz byłam na meczu i nawet nauczyłam się co to jest spalony ...

magdallen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

UKS „Jedynka” - 45 tys zł dotacji? Tyle dostaliście? Fajnie ;) Tak pisze na str 4lomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

hahahahahahaha oo to sporo dostalismy elegandzko..dobrze wiedziec ze tyle pieniedzy mamy :) uhu

magdallen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

Dziekujemy Panie Prezydencie.:) hehe dopiero jak to przeczytalismy to sie dowiedzialysmy :) nikt i nic nam nie mowił :) dzieki na info :0

magdallen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

To na cały rok , więc bez "podniety". Ale zawsze coś. Powodzenia i sukcesów życzę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

wiemy ale zawsze cos :) hehehe

magdallen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

mam pytanie. czy w lomzy jest jakies szkolenie dzieci gry w pilke siatkowa. chodzi mi o jakies druzyny dziewczat i chlopcow z podstawowej szkoly. tylko nie mowcie ze na wf, bo to zenada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

mozna zawsze przyjsc do nas u nas jest i mlodsza druzyna dziewczat :)

magdallen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

To w podstawówkach uczą gry w siatkowkę. pierwszo slyszę. Od której klasy to jest na wf-e? . Myślę że podstawy gry powinny być bardzo wczesnie. Potem mamy taką drużynę w siatkówce jaką mamy, a zasilenia jej innymi rodzimymi siatkarkami niema mowy. I TU NAWET NAJWIEKSZY DOPING NIC NIE POMOŻE. A TAK NA MARGINESIE ,W JAKICH PODSTAWOWKACH JEST TO NA WF-E I DLACZEGO NIE W KAŻDEJ, BO W NIEKTORYCH NAWET W LOMŻY NIE MAJA Z TYM STYCZNOŚCI. A JAKIE TO LEKCJE WF-U , TYLKO BYĆ WF-STĄ W TYCH SZKOŁACH. TROCHĘ ZAANGAŻOWANIA PANIE I PANOWIE NAUCZYCIELE, A JEŻELI JESTESCIE ZMĘCZENI,TO MOŻE CZAS USTĄPIĆ MIEJSCA INNYM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak kibiców

Bardzo dobre warunki i niewysokie ceny oferuje hotel Best Western Hotel Portos: http://www.bwportos.pl/ - z uwagi, że należy do tak prestiżowej grupy oferuje bardzo wygodne pokoje (obecnie w niskich cenach ze względu na zimową porę) oraz smaczne wyżywienie. Myślę, że warto jest się zainteresować tą ofertą ponieważ hotel znajduje się w spokojnej i prestiżowej dzielnicy - na warszawskim Mokotowie a jednocześnie jest z niego blisko do najważniejszych turystycznie punktów w okolicy. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org