sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Weterynarz

witam. Nabyłem małego kota syjamskiego i szukam dobrego lekarza weterynarii. kogo Łomżyniacy możecie polecić?? proszę o normalne odpowiedzi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz

polecam dr Rutkowską z lecznicy "ALFA" na ul. Polowej 15 tj. od ul. Sadowej- za
katolickim LO po przeciwnej stronie ulicy między blokami pawilon z różnymi usługami medycznymi; bardzo sympatyczna i dobra lekarz wet;

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz

nigdy nie tam , bo ci jeszcze CZARNEGO kota na katolizyzm nawrócą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz

Ta z Polowej jest strasznie droga, a nie robi nic nadzywaczajnego. Ja polecam Ruminskich. Gabinet jest na mazowieckiej.

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz

A ja od wielu lat korzystam z pomocy pań w 4 Łapach na Hipokratesa: mam do nich absolutne zaufanie, bo świetnie leczą i operują. Zwierzątka z mojego "stada" przechodziły różne choroby, jednej koci trzeba było usunąć oczko, kocurkowi - nóżkę ( bo to takie biedy z ulicy) i zawsze panie znakomicie się wywiązały z zadania. Cenię je, bo nie wpadły w bezduszną rutynę - serdecznie mi współczuły, gdy towarzyszyłam usypianej ukochanej staruszce-kotecze i nie śmiały się z moich łez. To cenię...

*finka*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz

nie wiem. nie słyszałem o nich , naprawdę dobrego weterynarza poszukuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz

Rumińscy - dziękuję, postoję. To samo z Karpińskim.
Pani z Polowej nie znam.
4 Łapy polecam, sama wszystkie zwierzęta u nich leczyłam. Cennik przyzwoity, jak widzą, że sytuacja jest awaryjna, dadzą zniżki.
Oaza - może być, jednak trzeba się doinformowywać, jeśli leczy się u nich zwierzaki, bo potrafią wciskać zbędne leki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz

dr Ołdziejewski " OAZA" na Wojska Polskiego,ewentualnie dr Wojciech Karpiński na Krótkiej. Na pewno nie 4 Łapy- bardzo złe wspomnienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz

4 łapy

Agnieszka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz

u Ołodziejewskiego ja dziękuje z 4 lata temu miałem psa,cały czas wymiotował ,zadzwoniłem do niego, powiedział
zadzwoniłem powiedział żebym przyjechał. jakaś młoda dziewczyna mnie przyjęła a na drugi dzień pies zdechł......................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz

Ja polecam Karpińskiego, wszystkie zwierzęta tam leczyłam.Mają wszystkie potrzebne sprzęty.Nigdy się nie zawiodłam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz

Polecam dr Leończaka na Hipokratesa 40. Ma dobrą rękę do zwierząt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz

Chociaż nie Karpińskich na Krótkiej- kat nie weterynarz...

Mogę polecić wet. M. Leończak na Hipokratesa. Zdecydowanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz

Ze swoim czworonogiem chodzę do 4 Łap na Hipokratesa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz

Również polecam Leończaka, facet sam prowadzi gabinet, zna się na rzeczy.

Karpiński - poznał się na chorobie zwierzaka od razu, tylko jego styl bycia troszkę "inny"

Ołdziejewski - on sam może i jest dobrym weterynarzem, ale niestety w wiekszości przypadków obsługują i "leczą" pracownicy, którzy hmm lekko określając nie są pewni tego co mówią i jak "leczą".

Ja osobiscie stawiam na Leonczaka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz

Ja polecam Karpińskiego z Krótkiej - tel. 86 216 64 39

PAWEŁ S. DĄBROWSKI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz

Nigdy w życiu Karpiniak lecza zwierzęta na jeden kopyt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz

O ile wg je leczą... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz

Polecam dr. Leończak z Hipokratesa. Uratowal mojego psa od kleszcza mial 1% przezycia, byl jedna lapa na tamtym swiecie. Teraz go operowal na zeby, caly i zdrowy. I chomiki mi uratowal. Polecam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz

Polecam dr Leończaka na Hipokratesa 40. Dla mnie najlepszy i ... najtańszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz

na tym forum jest jak z polityką. jedni za po, inni za pis. a moje zdanie jest takie że
najlepiej iść do pana wojtka na krótką ponieważ naprawdę w tych sprawach ma
pojęcie .polecam naprawdę

.........................................................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org