poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
głuszkowski grzegorz kradnie

to już beszczelność żeby lekarz dwa razy pobierał opłaty z rąk pacjenta i od funduszu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: głuszkowski grzegorz kradnie

Trzeba było mu to powiedzieć a nie na forum się żalić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: głuszkowski grzegorz kradnie

Takie sprawy trzeba zgłaszać do NFZ a tak teraz to ty będziesz miał nieprzyjemności. Masz paragon ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: głuszkowski grzegorz kradnie

nie`dotyczy, a skąd wiesz ze nie zgłosił? paragony są obowiązkowe od niedawna, wcześniej nic nie było wydawane..

ktowie, może faktycznie za bardzo wprost napisane, ale z drugiej strony jak to nazwać.. odkryłem w zintegrowanym informatorze pacjenta że dentystka u której kiedyś leczyłem zęby, pobierała podwójne pieniądze w sposób nieuprawniony, żeby było ciekawiej- kilkukrotnie... Sprawa w toku..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: głuszkowski grzegorz kradnie

Podobno za plomby światłoutwardzalne i tak trzeba dopłacać - ja ostatnio dopłaciłam 80zł za jedną. Ciekawe czy to jest faktycznie zgodne i prawe ... Może pobierane jest i od pacjenta i z nfz, też mnie to ciekawi..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: głuszkowski grzegorz kradnie

Szykuje się za kilka dni pozew o podanie danych osobowych imienia i nazwiska, publiczna zniewaga i pewnie kolejny duży banner z przeprosinami na stronie głównej :))))


Przyjdzie czas ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: głuszkowski grzegorz kradnie

prezes504 będziesz miał się przy czym onanizować..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: głuszkowski grzegorz kradnie

prezes504

to teraz ty nakręć filmik i go umieść na Youtube jak to zrobiłeś w sprawie FILMIK INTERWENCJA STRAŻY MIEJSKIEJ W ŁOMŻY przed ratuszem, tylko rada - sam lepiej go nie komentuj tym pedalskim głosikiem i wcześniej wciągnij gila, bo znów ludzie będą mieli z ciebie dobrą bekę

PS: a do Policji do której się tak namiętnie starałeś, już się dostałeś?

dalej jeżdzisz tą srebrną Vectrą combi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: głuszkowski grzegorz kradnie

BarbaraB ja tez place za te plomby. NFZ ich nie refunduje. Tylko ceny są rozne. Moja dentystka za robocizne, znieczulenie i plombe utwardzana bierze 50 zl.

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: głuszkowski grzegorz kradnie

BarbaraB to o czym piszesz to inny temat.. a tu chodzi o to, że idziesz prywatnie i płacisz za usługę a pozniej okazuje się że dentysta pobiera jeszcze pieniądze z nfzt, jakobyś leczyła się z ubezpieczenia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: głuszkowski grzegorz kradnie

głuszkowski grzegorz kradnie

... komu ukradł zęby? sztuczną szczękę to może i tak, ale żeby komuś zęby z gęby ukradł ?

... toć On musi być ZĘBOFIL ,typowy NAJLEPSZY W ŁOMŻY WYRWIDĄBZĄB
hahahaha...

Panie Doktorze ! uważaj Waść bo wyrywając co poniektórym Ósemki -
pozbawiasz ich resztek rozumu ( zęby " mądrości" hahahahaha..)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: głuszkowski grzegorz kradnie

a ty myslałes ze za co on ma lexusa zonka mini coopera i mieszkania w łomzy ostrowii itd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: głuszkowski grzegorz kradnie

ryba,

weż ty pracowniku -" menadżeże" na zmywaku w UK się nie kompromituj,
bo ci przytoczę twoje wcześniejsze posty i będzie WSTYD jak du*py dałeś

swoimi wypowiedziami hahahahaha..

żal ci du*pę ściska, że ktoś do czegoś doszedł własną pracą ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: głuszkowski grzegorz kradnie

Proponuję uzyskać dostęp do ZIP czyli <Zintegrowany Informator Pacjenta>. Jest to narzędzie umożliwiające dostęp do danych o ich leczeniu i finansowaniu leczenia, gromadzone od 2008 r. przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Jest to niezły bat na lekarzy-oszustów.
Szczególy tutaj:
https://zip.nfz.gov.pl/ap-portal/user/menu/open@info?view=001

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org