czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
chirurgia stomatologiczna w łomży

witam macie moze jakies doswiadczenie z chirurgia stomatologiczna w łomżyńskim szpitalu jakie sa wasze opinie ? musze usunac chirurgicznie 2 ósemki a dodatkowo jestem w ciazy w 2 trymestrze nie wiem czy lekarz sie zgodzi na taki zabieg i czy nie lepiej od razu udac sie do bialego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurgia stomatologiczna w łomży

miałam usuwane ósemki i jak coś to w białym.. mogę podać namiar na chirurga.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurgia stomatologiczna w łomży

beauty lashes - jeśli tylko możesz wstrzymaj się z usuwaniem zębów do porodu.
Sprawa pierwsza - nie dadzą Ci raczej normalnego znieczulenia, znieczulenie podawane w czasie ciąży jest o kant d..y, prawie nie znieczula. A przy wyrywaniu ósemek, lepiej jednak znieczulenie mieć ;)
po drugie - przy wyrywaniu może Ci się słabo zrobić, jednak to też jest upływ krwi, możesz zemdleć, dla dziecka to niezbyt korzystne.
Po trzecie - po usunięciu kilka dni boli, trzeba brać leki przeciwbólowe, paracetamol może być zbyt słaby, a nie będziesz się chyba ketonalem faszerować w ciąży.
Ogólnie jeśli dasz radę - wstrzymaj się z usuwaniem do porodu.
Jeśli nie dasz rady się wstrzymać to i tak wątpię, żeby w Łomży ktoś się podjął usuwania zęba w ciąży - pewnie od razu lepiej kierować się na Białystok.

Co do chirurgii w szpitalu, to usuwałam tam ósemkę. Było nieźle, choć nie bez komplikacji, ale to raczej wina mojej ósemki pokręconej, a nie dentystki. Po usunięciu miałam suchy zębodół - ale to już inna bajka i nikomu nie życzę, koszmar.
Mam jeszcze trzy ósemki do wyrwania i pewnie też będę wyrywała w szpitalu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurgia stomatologiczna w łomży

Mi mówili, że muszę chirurgicznie usunąć 8ki, ale poszłam do p. Głuszkowskiego i wyrwał bez problemu. Fakt, że w ciąży nie byłam. Jak mi odeszło znieczulenie nic mnie nie bolało. Nie musiałam brać żadnych środków p/bólowych.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurgia stomatologiczna w łomży

drzewko szczęścia - widzisz bywa tak, bywa inaczej - Ty nie brałaś żadnych środków przeciwbólowych, a ja przez ponad tydzień jechałam na ketonalu przekraczając maksymalną dobową dawkę.
Ale przed wyrwaniem zęba się tego nie dowiesz, jak to zniesiesz, więc w ciąży bym po prostu wolała nie ryzykować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurgia stomatologiczna w łomży

jak cos to tylko do szpitala reszcie nawet sie nie oplaca zabierac do takich rzeczy pani tryniszewska w szpitalu robi bezbolesnie

zgrzyt hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurgia stomatologiczna w łomży

jednak Bialystok

Je­den po­całunek mężczyz­ny może złamać całe życie kobiety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurgia stomatologiczna w łomży

ja musze usunac teraz zebrala mi sie tam ropa i teraz caly czas najlepiej bym brala tabletki oczywiscie biore w ostatecznosci nie wytrzymam jeszcze 3 miesiecy moze lepiej jakby pobolalo tydzien niz 3 miesiace

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurgia stomatologiczna w łomży

Jeśli jest stan zapalny to wg mnie raczej poradzą Ci, żebyś najpierw ten stan zapalny zlikwidowała np. antybiotykami, a dopiero potem wyrywała ząb. Przejdź może do szpitala, porozmawiaj z dr Tryniszewską, to Ci powie, czy się tego podejmie, czy skieruje do Białegostoku.
Wiem, że mi w ciąży nie chciała zęba wyrywać, mówiła, że tylko Białystok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurgia stomatologiczna w łomży

no i po bolu w poniedzialek bylam w szpitalu i mi dr wyrwala nic nie czulam po odejsciu znieczulenia tez bylo ok super babka mam jeszcze do wyrwania 2 osemki i moge isc kiedy chce i jak bedzie miec wolna chwile to od reki zrobi powiedziala ze w ciazy sie nie czeka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurgia stomatologiczna w łomży

Witam wie ktoś może ile może kosztować wyrwanie 8 w Łomży??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurgia stomatologiczna w łomży

Polecam faktycznie pani Tryniszewska oraz pan Głuszkowski w tej dziedzinie najlepsi w mieście



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurgia stomatologiczna w łomży

Na Sybiraków do Kliniki Dentystycznej dwa razy w tygodniu przyjeżdża dentysta chirurg z Białegostoku.Wyrywa ósemki. Cena zależna od tego czy ząb w całości jest na wierzchu czy nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurgia stomatologiczna w łomży

Ja osobiście usunęlam 2 ósemnki u Doktora Pióro i też mam "trudne korzenie" polecam super bezbolesnie i żadnych komplikacji. Jeżeli Twoje "ósemnki"powoduja stan zapalny w organiźmie bardziej szkodzą dziecku niż sam fakt usunięcia zęba. Jeśli nie daja objawów wstrzymaj się i usun poporodzie. Pozdawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurgia stomatologiczna w łomży

Dokładnie w Bodencie na Sybiraków chyba w srody przyjeżdża chirurg stomatotog z Białegostoku- kobieta. Nie pamiętam dokladnie. Mężowi wyleczyła to co spartaczył Dr Głuszkowski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurgia stomatologiczna w łomży

Witam.Zęby madrosci tzw ósemki usuwałam w Bialymstoku w przychodni chirurgi szczekowej ,jakież bylo moje zdziwienie gdy zobaczyłam dr z Łomży.Pan dr Wróblewski wykazał wiele troski i opieki by zabieg przebiegł szczęśliwie.Dlatego bardzo dziekuje za fachowa pomoc i opiekę.Pan dr przyjmuje na ul.Wyszyńskiego w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurgia stomatologiczna w łomży

Jestem po wyrwaniu ósemki u dr Głuszkowskiego na ul.Polnej, niezwykły fachowiec, gorąco polecam. Znieczulenie bolało i po zabiegu około 2 godzin był ból, ale sama ekstrakcja trwała 1 minutę. Mój ząb ledwie wystawał ponad dziąsło, praktycznie cały był w dziąśle. Miałam nacięcie skalpelem, którego nawet nie poczułam, za chwilę ząb wystrzelił w całości z buzi:) była to dla mnie miła niespodzianka i teraz czuje się super.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurgia stomatologiczna w łomży

monhon chyba na Polowej :) A co do dr Głuszkowskiego, rzeczywiście fachowiec jeśli chodzi i usuwanie zębów.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurgia stomatologiczna w łomży

ją miałem ostatnio usuwane 8 i rozcinany policzek bo był ropien. i nic nie bolało :-)

(.) (.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurgia stomatologiczna w łomży

Jednym z lepszych chirurgów dentystycznych jest: http://dentalium.wroclaw.pl/chirurgia/ W tym gabinecie wykonuje się wszelkiego rodzaju zabiegi dentystyczne, w tym również usuwanie ósemek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurgia stomatologiczna w łomży

Weronika a na hvj nam twój Wrocław

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurgia stomatologiczna w łomży

W przypadku usunięcia ósemek, zależnie od sytuacji, lekarz może zdecydować, że zabieg jest bezpieczny i może być wykonany w trakcie ciąży. Istnieją jednak pewne ryzyka związane z tym zabiegiem, w tym ryzyko infekcji, krwawienia i uszkodzenia struktur anatomicznych w jamie ustnej.
drift boss

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org