sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ZEGAREK- pomocy

Witam. Zwracam się do was z prośbą o pomoc przy wyborze zegarka (w szczególności do Panów :) Ma on być prezentem dla mojego chłopaka. Dodam, że kompletnie nie znam się na męskich zegarkach, nie chciałabym kupić czegoś "obciachowego". Starałam się szukać na allegro poprzez wybranie opcji najczęściej kupowanych, ale akurat te kosztują góra 15zł, a nie chodzi mi o taki prezent. Mogę wydać do 200-250zł. Widziałam jakieś z Gino Rossi za 100-150zł, ale już sama nie wiem. Z góry dziękuję za pomoc :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZEGAREK- pomocy

Myślałam o czymś takim, co myślicie?
1) http://zegarki.worldtrade24.pl/images/1386667918_IS_DSC_1909.jpg

2) http://image.compari.ro/full/37951087.casio-mtp-1192e.jpg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZEGAREK- pomocy

Postawmy sprawę jasno , zegarków(odmierza się czas) , łańcuszków( tego nie pamiętam) , butów(bo odejdzie) , nie kupuję się dla chłopaka-dziewczyny , są to prezenty o których nasi dziadkowie i rodzice mieli pewne tzw. ,,zabobony" ( coś w ten deseń ), a jeśli już tak bardzo się uprzesz to nie wiem czy kupisz coś akurat konkretnego kupisz . Jeśli chodzi i markę Gino Rossi , to sobie odpuść , jak tam uparcie chcesz to zastanów się nad czymś lepszym np. Casio ,Lorus, są to zegarki godniejsze uwagi i możesz je zakupić w galerii . Myślę że do 300 zł powinnaś się wyrobić, aczkolwiek ja osobiście niczego takie bym nie kupował :) pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZEGAREK- pomocy

Nie wierzę w te "zabobony" ale dzięki za pomoc, zobaczę w galerii :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZEGAREK- pomocy

w galerii jest fajny z logiem ligi mistrzow napewno mu sie spodoba tylko ze bedziesz musiala ojcu wyplate na niego rabnac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZEGAREK- pomocy

Odpusc galerie poco przeplacac poszykaj w necie. Ja preferuje zegarki mechaniczne maja pewna klase. Nie drogie i dobrej jakosci np orient, vostok. Sam kupilem nie dawno tzw patelnie za 300zl a w sklepie widzialem za 599.

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZEGAREK- pomocy

Kup SWATCH szwajcarski.
Solidny sikor.Pochodzi dlugo,dlugo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZEGAREK- pomocy

Za tą cenę możesz zwrócić uwagę na Lorusa . Zegarki mało znane ale bardzo dobra jakość w tej grupie cenowej . Na Allegro jest sklep o nazwie JUBILERz możesz poczytać opinie o tej firmie . Mają również swoją stronę WWW.JUBILERPIECIAK.PL gdzie możesz obejrzeć inne marki zegarków . Ceny tak jak wszędzie ale przewaga nad innymi firmami to wygrawerowana dedykacja na zegarku plus tabliczka metalowa z dedykacją przyklejona do pudełka . Cały przedmiot opakowany w oryginalne pudełko plus torebka prezentowa gratis . Czasami jeśli firma Lorus prowadzi kampanię reklamową to do zegarka dokłada jakiś fajny gadżet ( długopis , brelok .......) . Zegarkami w tej firmie zajmuje się pan Tomasz który w roku 2012 został wybrany przez firmę ZYBI jednym z lepszych sprzedawców w Polsce .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZEGAREK- pomocy

'Rabniecie ojcu wyplaty' nie wchodzi w gre :D dzieki za sugestie, bedzie trzeba sie jeszcze rozejrzec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZEGAREK- pomocy

www.zegarkowy.pl firma z Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZEGAREK- pomocy

podejdź sobie pod szkołę sp9 i na przeciw w bloku jest sklep z zegarkami Casio. NA legionów i na długiej też coś jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZEGAREK- pomocy

Dokładnie przejdz się tam na pewno coś znajdziesz w tym przedziale cenowym doradzą pomogą na ks anny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZEGAREK- pomocy

skoro potrzebujesz pomocy, to oto moja pomoc http://biznes-info.com.pl/jaki-zegarek-meski-wybrac-2/ Cała wiedza w pigułce, więcej Ci nie trzeba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZEGAREK- pomocy

jaka pomoc . wklejaj te swoje stronki we wrocławiu skąd pochodzisz buraku. spadaj z tego forum frajerze od reklam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZEGAREK- pomocy

A porządny zegarek do 2000 zł?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZEGAREK- pomocy

Ja mam zwykły zegarek Timexa na pasku skórzanym. Nie chcę innego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZEGAREK- pomocy

zatańcz mu na rurce...zrób zaj*******o LoDa...i będzie chłopina zadowolony :-) zegarek jest dla Łosi !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZEGAREK- pomocy

Przejdź się po sklepach w Łomży i zaufaj sprzedawcy. Omijaj galerię.

AD. Ja 26. Kto wierzy w gusła temu d.,pa uschła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZEGAREK- pomocy

W tej cenie to tylko lorus! Jest to brand seiko, japońska jakość. Nic lepszeg odo 250 zl nie znajdziesz. A zegarki typ gino rossi i typ podobne omijaj szerokim lukiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZEGAREK- pomocy

Może zamiast zwykłego zegarka to jakaś fajna opaska sportowa z funkcją zegarka? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZEGAREK- pomocy

Ja na allegro brałbym tylko z odbiorem osobistym. Lepiej takie rzeczy obejrzeć przed zakupem

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org