sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
szkolenia - sprzedaż, telemarketing

Hej

Z braku pracy w moim fachu planuję się póki co przebranżowić na pewien czas (jednak mam nadzieję, że pracę znajdę w końcu w zawodzie…) na sprzedawcę. Szukam więc dobrych szkoleń, wiem, że u nas średnio, więc myślę pojechać do Warszawy.
Znalazłem na razie coś takiego http://success-story.pl/index.php/pl/oferta/efektywnosc-zespolowa/94-vademecum-skutecznego-sprzedawcy
a w zasadzie nie znalazłem, tylko mi polecono. Wygląda naprawdę dobrze, a kolega, który polecał mówił, że przede wszystkim podobało mu się, bo było szybko, zwięźle, na temat i z praktycznymi ćwiczeniami.
Myślicie, że inwestycja w takie szkolenie mi się zwróci?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkolenia - sprzedaż, telemarketing

W necie to wszystko zawsze tak ładnie wygląda. Najlepiej, żeby wypowiedział się ktoś, kto był, widział, uczestniczył, a Ty masz właśnie o tyle ułatwione zadanie, że znasz kogoś takiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkolenia - sprzedaż, telemarketing

Tak, tak, no właśnie co do jakości szkoleń w tej firmie akurat nie mam wątpliwości - bardziej szukam rady odnośnie tego, że sam pomysł przeszkolenia się na sprzedawcę jest fajny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkolenia - sprzedaż, telemarketing

slaba reklama tych szkolen! poczytac wystarczy w sieci opinie jednym slowem NIE TEDY DROGA !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org