czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szkoła Podstawowa nr 10

Chcę wiedzieć, jak to jest być rodzicem dziecka, które uczęszcza do w/w szkoły. :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Podstawowa nr 10

Musisz tam posłać to się dowiesz :)



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Podstawowa nr 10

Posyłam właśnie, ale nie wiem, czy dobrze robię...

1. Czy są tam np. organizowane zajęcia z ceramiki, albo jakies inne koła zainteresowań?
2. Zajęcia basenowe - ile razy w tygodniu? I czy to jest w ramach wych. fizycznego, czy też zamiast wuefu?
3. Nauczanie zintegrowane - jak to wygląda w praktyce?
itp. itd.

Help me!!! Jestem roztrzęsionym rodzicem przyszłego pierwszoklasisty, więc chyba rozumiecie me obawy :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Podstawowa nr 10

Hmmm.... coś mi tu....



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Podstawowa nr 10

''czy to jest w ramach wych. fizycznego, czy też zamiast wuefu?''

A JAKA JEST ROZNICA?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Podstawowa nr 10

ooops, Racja Bello :-). Powinno być "oprócz", albo coś w tym stylu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Podstawowa nr 10

jak wszedze sa dwie rozne strony.....basen jest raz w tygodniu jako lekcja w-f, mozesz starac sie o przyjecie dziecka na dodatkowe zajecia z basenu, po poludniu mozesz zapisac na dodatkowe zajecia na basenie-niestety platne, lub tez zglosic sie do swojego lekarza z prosba o skierowanie na dodatkowy basen i wtedy to juz ustalasz sam kiedy i o ktorej(2 godziny tygodniowo)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Podstawowa nr 10

basen jest normalnie jako lekcja w klasach 1-3 chyba jest co tydzien a w klasach 4-6 co 2 tygodnie. o ile dobrze pamietam bo sie tam uczyłem :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Podstawowa nr 10

maciek1990 dobrze pamietasz hahah
ja tez tam sie uczyłem ********* szkoła hhha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Podstawowa nr 10

coś mi tu prowokacją zajeżdża hahaha

Moorgan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Podstawowa nr 10

Podbijam temat do góry. Może jacyś rodzice zauważą i wypowiedzą się na temat tej dość ciekawie reklamującej się na swej stronie www szkoły. :-)
Zdaję sobie doskonale sprawę z tego, iż szkoła ta, jak każda placówka edukacyjna, ma swoje plusy i minusy - minusy, jak sądzę, będą przeważały w wypowiedziach byłych lub obecnych uczniów...;-) Dlatego liczę na opinie rodziców.
Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Podstawowa nr 10

Szkoła jak każda inna. Nie przesadzasz czasami z tymi opiniami?? Bardziej powinno zależeć Ci na bezpiecznym do niej dotarciu dziecka (optymalna trasa przez skrzyżowania). Jak już do niej dotrze to wszędzie jest podobnie, czyli: papierosy, narkotyki, fala. A nauczyciele ... cóż. Chcieliby jakoś zarobić i szczęśliwie dożyć do żenująco niskiej emerytury.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Podstawowa nr 10

peter to jest podstawowka zastanow sie .... rzecz pierwsza - bardzo chwale sobie szkole podstawowa uwazam ze ejst to najlepsza szkola w calej lomzy rzecz druga nie widzialem jeszcze w lomzy tak bezpiecznej skzoly podstawowej kamery itp a pozatym szkola oferuje wycoce wyksztalcona kadre pedagogiczna oraz wiele zajec pozalekcyjnych.


______

Żyj żyj na maxa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Podstawowa nr 10

nielepiej zapisać do szkólki niedzielnej,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Podstawowa nr 10

Peter,
O bezpieczne dotarcie do szkoły się nie martwię, bo jest "rzut beretem" :-)
Ale mnie pocieszyłeś.. nie ma co!

Dziękuję wszystkim za RZECZOWE info.
Zwłaszcza K69 - po Twoim poście zstąpiła na mnie fala błogiego spokoju... przynajmniej na razie...;-)

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Podstawowa nr 10

Mnie zainteresowała prywatna szkoła podstawowa - http://szkola-mentis.edu.pl/ i cieszyłbym się, gdyby ktoś opisał mi jak wygląda nauczanie tam, szczególnie dwóch języków.

Adi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Podstawowa nr 10

Basen jest zamiast toalety

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org