czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zakup mieszkania w Łomży

Witam!
Planuję zakup mieszkania z rynku wtórnego w Łomży. Z tego co się orientowałem w Łomży jest kilka biur nieruchomości zajmujących się pośrednictwem przy zakupie mieszkań.
Którą agencję/biuro Państwo polecacie? Czy w przypadku skorzystania z usług takiego biura pobiera ono jakieś wynagrodzenie od kupującego?
Jeśli nie biuro to gdzie szukać ofert od prywatnych sprzedających?
pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakup mieszkania w Łomży

na 4 lomza w nieruchomosci sa prywatne ogloszenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakup mieszkania w Łomży

Biura pobierają opłaty w wysokości 2% wartości mieszkania a jakie mieszkanie cię interesuje mam do sprzedania M-3 50m2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakup mieszkania w Łomży

Ale biura pobierają 2% od kupującego czy od sprzedającego?
Interesuje mnie właśnie M-3 tyle, że odpada parter i 4 piętro, no i najchętniej w nowym budownictwie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakup mieszkania w Łomży

Z rynku wtórnego w nowym budownictwie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakup mieszkania w Łomży

marża 2% popbierana jest od kupującego jak również od sprzedającego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakup mieszkania w Łomży

Taniej kosztuje nowe. Rozejrzyj się jeszcze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakup mieszkania w Łomży

Chyba Tytan póki co... ale idąc tokiem Twojego rozumowania mietek - ja z kolei planuję kupić używane auto najlepiej z salonu... :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakup mieszkania w Łomży

Źle mnie zrozumieliście. Mówiąc nowe budownictwo miałem na myśli bloki budowane po 2000 roku, ale nie rzecz jasna bloki z roku 2012 czy 2013 ;)
Jakbyście słyszeli coś o sprzedaży M3 to dawajcie halo ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakup mieszkania w Łomży

Slyszalam daje ci halo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakup mieszkania w Łomży

Zobacz na Tytan Nieruchomości, Meritum Nieruchomości, przed podjęciem współpracy zobacz czy pośrednik ma obowiazkowe OC zawodowe https://posrednik-nieruchomosci.iexpert.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakup mieszkania w Łomży

Dziękuję uprzejmie za dobrą radę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakup mieszkania w Łomży

gdybyś potrzebował informację o sposobach odbiorów nowych lokali od dewelopera odwiedź http://developmentlomza.fora.pl

www.developmentlomza.fora.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakup mieszkania w Łomży

Ja bym radziła w takiej sytuacji postarać się o promesę - jest to niepewna decyzja banku co do wydania zgody na kredyt mieszkaniowy ;)
Generalnie daje nam to, że wiemy iż dostaniemy kredyt i bez problemu możemy sobie szukać odpowiedniego mieszkania. Tu można sobie o tym poczytać. Pozdrawiam !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakup mieszkania w Łomży

My akurat niedawno kupiliśmy piękne mieszkanie. Pomogli nam w tym Góralczyk Nieruchomości także cała sprawa przebiegła dosyć szybko. Firma okazała się bardzo rzetelna, z dużym zaangażowaniem podeszli do naszej sprawy i po niedługim czasie mogliśmy się wprowadzić do nowoczesnego mieszkania w ładnej okolicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakup mieszkania w Łomży

Zakup mieszkania to jest zawsze najlepsza inwestycja. Na tym nie można stracić moim zdaniem!
____________________________
pracemagisterskie-licencjackie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org