czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Solidne drzwi drewniane

Czy ktoś może mi polecić dobrego lokalnego producenta drzwi drewnianych? Chodzi mi o przystępne ceny oraz możliwość zamówienia drzwi na nietypowy wymiar.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solidne drzwi drewniane

coś tam jest na Kazańskiej -producent drzwi drewniane- ale czy on dobry i tani, to nie wiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solidne drzwi drewniane

http://www.domaszewscy.pl/

Kownaty - niedaleko Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solidne drzwi drewniane

tik-mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solidne drzwi drewniane

Nie idź na kazańską ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solidne drzwi drewniane

kossakowski na kraskiej jest producentem drzwi, polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solidne drzwi drewniane

Polecam firmę Domaszewscy, produkują najlepsze drzwi drewniane w regionie. Zamawiałem u nich drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne w nietypowych wymiarach do całego domu. Po kilku latach użytkowania mogę powiedzieć, że to był dobry wybór. Na stronie http://domaszewscy.pl w zakładce oferta może Pan znaleźć wszystkie ich wzory.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solidne drzwi drewniane

Domaszewscy w Kownatach



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solidne drzwi drewniane

Zdecydowanie NIE POLECAM producenta drzwi P.H.U. Tikmar, Patryk Rutkowski z Łomży!!! Firma nie jest godna zaufania!!! Zamówione drzwi dostarczyli uszkodzone i od razu zabrali do poprawek. W trakcie naprawy zniekształcili ranty kasetonów o czym nie poinformowali klienta, licząc na to że klient nie zauważy podczas ich zakładania a potem tłumaczą się punktem IX KARTY GWARANCYJNEJ, Właściciel firmy Ptryk Rutkowski nie chce przyjąć drzwi do naprawy ani wypłacić odszkodowania za zeszpecenie drzwi spowodowane niefachową obróbką drewna. Jednym słowem unika odpowiedzialności za wady powstałe z winy producenta. NIGDY nikomu nie polecę tej firmy!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solidne drzwi drewniane

TIKMAR czy ta firma jeszcze istnieje??? byłam w środę na Piłsudskiego a tam zamknięte, żadnej informacji. Czy ktoś coś wie? Może zmienili adres firmy, ale czemu nie ma informacji nigdzie? Czy może ktoś wie gdzie dorobię takie same drzwi jakie mi zrobili w Tikmarze? Proszę o pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solidne drzwi drewniane

Kalinadam jakich drzwi Pan/Pani szuka? i ile sztuk?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solidne drzwi drewniane

Chick ogarnij się to temat z 2013 roku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solidne drzwi drewniane

Faktycznie, muszę się ogarnąć :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solidne drzwi drewniane

TiK Mar zbankrutował rok temu. Kolesiowi nie chciało się pracować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solidne drzwi drewniane

Chick szukam drewnianych z szybą mleczną, ościeżnica w łuk. szerokie podwójne, bo z salonu chcę zrobić sypialnię ale nie zmieniać szerokości wejścia tylko wstawić drzwi tak jak jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solidne drzwi drewniane

Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie znajdziecie ofertę sklepu z najróżniejszymi drzwiami oraz akcesoriami do nich, w tym np.
klamki .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solidne drzwi drewniane

zależy jaki mocny wymiar, najlepiej uderzyć do dystrybutora. Polecam drzwi Barańskiego
https://www.baranskidrzwi.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org