środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Karta Dużej Rodziny !

http://4lomza.pl/index.php?wiad=34218

A czy ujmą na honorze Ratuszowych byłby darmowy wstęp dla dzieci tejże rodziny?

Dorośli mogliby te 50% płacić , ale dzieci ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta Dużej Rodziny !

Maruda, idz z komputera, może do kebabu, zobacz, czy cie tam nie ma?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta Dużej Rodziny !

Nienawidzę prasowanych odpadków z kurczaka :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta Dużej Rodziny !

Zaraz cała łomża się odwróci od ciebie jak zobaczy jak ty mówisz na ich tradycyjne lomzynskie danie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta Dużej Rodziny !

jełop , sam pisał, że nie mieszka w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta Dużej Rodziny !

za dzieciorobów mam płacić z własnych podatków?

Dorośli mogliby te 50% płacić , ale dzieci ?


.....................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta Dużej Rodziny !

po kigo wuja to jest?

rozumiem jeszcze tzw " rozpłodowców" - nie masz możliwości dzieciom zapewnić godnych warunków i przyszłości - TO SIĘ NIE WAL JAK KRÓLIKI !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta Dużej Rodziny !

Mogleś sam się nie walić :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta Dużej Rodziny !

ja się waliłem na tyle , na ile mnie stać by wychować WŁASNE dzieci!

i NIDGZIE po prośbie nie chodziłem!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta Dużej Rodziny !

na niby ok 61 000 mieszkańców jest ok 950 rodzin powyżej trójki dzieci,

... ok 950 x 3 + inne + może tak i być ok 4 000 mieszkańców

................................


Łomża jest tak bogatym miastem, że może im to fundować za darmo!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta Dużej Rodziny !

lepiej płacić na dzieciorobów niż polityków, urzędników, administrację , pseudo gwiazdy w mediach publicznych etc etc etc....

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta Dużej Rodziny !

ja tam za swoje potomstwo, wolę sam płacić i nie liczyć na drapane!


wal się tak , na ile cię stać!

........... nie szukaj póżniej głupszych od ciebie, żeby chowali twoje dzieci!!!

nie szukaj jałmużny!
nie mam obowiązku karmić czy dopłacać do twoich bachów!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta Dużej Rodziny !

brutalne ale prawdziwe,

w dzisiejszych czasach raczej ludzie wiedzą skąd się biorą dzieci i o ile to nie jest przypadek trojaczków czy czworaczków (no tu już wpływu nie mieli przyszli rodzice że im się tak trafi, i takim można pomóc) to trudno ponosić odpowiedzialność za to że ktoś lubi się bzykać bez pojęcia.

Pomagać to można ludziom których dosięgło jakieś nieszczęście, bo na to nikt wpływu nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta Dużej Rodziny !

A o jedno pchnięcie za daleko. To co to jest? Szczęście ?

:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta Dużej Rodziny !

nie ma problemu:
sytuacja losowa, tragedia/ wypadek ---- trzeba pomóc , KONIECZNIE !

..ale czy jak ktoś bezmyślnie " produkuje" dzieci, to tym dzieciorobom trzeba dawać nasze pieniądze/ dofinansowania?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta Dużej Rodziny !

Egzorcysta , ja się z Toba ogólnie zgadzam, aczkolwiek zawsze jest druga strona medalu...
wspomniałem tylko ze wole płacić na dzieci które odpowiadają za głupotę rodziców niż za polityków którzy żerują na głupocie podatników...
mala różnica ... zatrudniają pociotaków na stołkach itd itd...

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta Dużej Rodziny !

i dlatego ponieważ te dzieci nie sa winne lepiej takim dzieciom w ten sposób pomóc , żeby miały coś dla siebie , niż dać zasiłek a rodzice kupią za to kolejną flaszkę... i po nie j zmajstrują kolejną pociechę

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta Dużej Rodziny !

pomożesz dzieciom na 50% jeżeli one nie mają I pozostałych 50% ?

... jestem ciekawy statystyki : ILE % tych dzieci z biednych rodzin będzie z tego korzystać?

.... ciekawe CZY I ILE RAZY Z TYCH DOBRODZIEJSTW , korzysta dziecko rodziny 2+1 lub 2+2 ??? modelowy przykład ..

.................................

od razu wszyscy się rzucą na ulgi hahahahaha...hehehehe...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta Dużej Rodziny !

zastanawiam się ile to razy w roku stać na te " luksusy" dzieci z tzw " niemnogich " rodzin +2 ??? "

... czy nie lepiej doprodukować z jedną sztukę, coby mieć ulgę?

................................

jak często Wasze dzieci 2+2 korzystają z takich uciech?

Wy też macie 50% zniżki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta Dużej Rodziny !

Autor: Egzorcysta (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 16-12-13 18:17

... jestem ciekawy statystyki : ILE % tych dzieci z biednych rodzin będzie z tego korzystać?

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Napewno będą korzystały :)

A co ? Lomża to Warszawa?

Tu każde dziecko wie gdzie jest basen, lodowisko , Teatr Lalek , kino i inne przybytki MOSiR-u:):)

Dla czego mają nie korzystać z tego ?

To nie ich wina że maja rodziców takich a nie innych .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta Dużej Rodziny !

maruda ,

to i DZIECI i nie jeszcze ....insze dorosłe,

niech i te+2 , skorzystają --- a reszcie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta Dużej Rodziny !

... a ja NIKOGO z DZIECIOROBÓW --- nie zamierzam wspierać !

walta się na swój koszt!

jak cię kutas prowadzi, to weż za to odpowiedzialność !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta Dużej Rodziny !

Przykro jest czytać te wszystkie komentarze. Ja jestem mamą 3 dzieci, na które świadomie się zdecydowałam. Ogromnie je kocham i nie wyobrażam sobie życia bez nich. Nie opływam w luksusach, ale stać mnie na to aby zapewnić im wszystko co potrzebne do normalnego życia. Na przyjemności też starcza choć czasem trzeba wybrać między jedną a drugą. Natomiast tu takie rodziny sprowadza się do miana dzieciorobów i czystych patologii. Pracuję, odprowadzam podatki więc dlaczego mam nie skorzystać??? Ale mam wrażenie, że połowa tych wszystkich krzykaczy pracuje na czarno a najwięcej się mądrzy. Po Waszych wypowiedziach wnioskuję, że w życiu Wam nie wyszło i swoje żale wylewacie na forum albo najzwyczajniej w świecie brak Wam rozumu. Jeśli ktoś został dotknięty moją wypowiedzią-przepraszam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta Dużej Rodziny !

Egzorcysta to debil prowokator, którego także ku&as poprowadził, znizacie sie do jego poziomu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta Dużej Rodziny !

Może on i pisze często ordynarnie ale akurat tutaj ma dużo racji.

Skoro chcesz mieć dużo dzieci to sama sobie bierzesz na głowę ten problem.
Czemu później społeczeństwo ma się zrzucać na to?
To była Twoja świadoma decyzja.
Jasne że wychowanie trójki, czy więcej dzieci to nie jest łatwa sprawa, ale skoro ktoś się na to decyduje to znaczy że wie co robi.

A jak mamy dawać dzieciom jakieś ulgi to wszystkim.
Czemu jak dzieciak ma dwoje rodzeństwa to na basen może wejść za 50% a jedynak za 100% ?
Po prostu niech miasto daje dzieciakom zniżki i tyle.

Miasto i państwo ma służby powołane do tego aby pomagać, to niech pomagają.

Pytanie za 100 punktów - ile powstanie dodatkowych etatów w ratuszach aby "zarządzać" tematem tych kart?
Za jakiś rok, wyjdzie że program "Kart Dużej Rodziny" kosztuje ileś tam tysięcy złotych. Ale to nie pomoc, tylko urzędnicze etaty, "zlecone badania", "porady prawne", "system komputerowy", itp itd....
Okaże się że np. na talony na żywność czy obiady w szkołach miasto nie miało, ale na program "kart" wydało dziesiątki tysięcy....
To jest paranoja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta Dużej Rodziny !

w pełni zgadzam się z Waflem ....
Znam i szanuję wiele wielodzietnych rodzin, gdzie ta wielodzietność była wynikiem pełnej świadomości, ale znam też rodziny "dzieciorobów", które to nie mają pojęcia o antykoncepcji, ale za to doskonale znają wszystkie kruczki prawne by wyciągnąć kasę od państwa. Niejeden doktorat mógłby zrobić w tej dziedzinie. Wiedzą gdzie i jak dostać zasiłek, jakie kryteria trzeba spełniać by dostać rentę, dodatek mieszkaniowy czy inny zasiłek. Często, gęsto w domu TV 46 cali, wypasiona komórka a przychodzi taki bezczelnie po paczki żywnościowe, bo "mu się należy".




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta Dużej Rodziny !


Do tego coś - marud.

Jakim jesteś Polakiem to widać po twoich wpisach. Lewackie zakompleksionego łajno, wszystkich obraża i poniża na tych forach. Kim ty właściwie jesteś, że wyzywasz lewaku kloacznym językiem kobiety i młode dziewczyny, innym grozisz pobiciem w ustawkach na "muszli" oraz masz czelność pouczć łomżyńskich policjantów.
Właśnie to takie lewackie ścierwa wraz z niemieckimi anarchistami pluły na Nowym Świecie na naszych Ułanów i Harcerzy z Grup Rekonstrukcji Historycznych uczestniczących w Marszu Niepodległości. Twoja lewicowa propaganda sączy się każdego dnia na forum ogólnym i politycznym. Zdominowałeś te fora manipulując ludźmi. Skąd ja znam te metody. Spryszczaj stąd. Już czuję jak za chwilę będziesz śmierdział potem odpisując swoim dziadowskim językiem na moje spostrzeżenia.
Spiepszaj dziadu.

Red is Bad

"ŻYCIE I ŚMIERĆ DLA NARODU" - Bolesław Piasecki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta Dużej Rodziny !

Zaraz skończy ci się transfer i nie pokozaczysz :):)

Chłopaczku z podpaską zamiast jaj :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org