poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Usunięcie zęba

Czy ktoś może mi polecić dobrego stomatologa do usuniecia zęba.Oby nie Kobieta bo z doświadczenia wiem,że lepszy jest mężczyzna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usunięcie zęba

Głuszkowski B., lek. chirurg stomatolog. Gabinet
0 (0)
Kom: 602 479 828
18-400 Łomża, Polowa 15 lok. 76, woj. podlaskie


ja bylem ostatnio 2 minuty zeba nie ma i nie ma bolu

ja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usunięcie zęba

a czy możesz jeszcze podać koszt usunięcia?




never give up!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usunięcie zęba

Dla mnie osobiście to bez znaczenia, aby solidnie.To jeden stomatolog usuwa tylko zeby w Łomzy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usunięcie zęba

Ja ostatnio usuwałam u Wróblewskich na Wyszyńskiego i jestem bardzo zadowolona a wyrywała mi kobieta:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usunięcie zęba

100zl i jest bardzo dobry polecam go bo bylem w czwartek u niego nawet nie wiedzialem kiedy mi go wyrwal

ja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usunięcie zęba

Doktorek Pióro też dobrze usuwa. Zostawiłem u niego pół szczęki i nie bylo problemów nigdy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usunięcie zęba

ja także polecam usunięcie zębą u Pana Głuszkowskiego. Cena nie jest wygórowana tak jak w innych renomowanych gabinetach mieniących się hahaha topowymi a wyrywanie wykonywane jest profesjonalnie. Ja po rwaniu żeba byłem zaszokowany ,że można to zrobić tak szybko , bezboleśnie a rana po wyrwanym zęba była taka mała. Z pełną odpowiedzialnościa polecam tego stomatologa który specjalizuje się właśnie w chirurgii szczękowej.

lelumel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usunięcie zęba

ja natomiast ostatnio usunęłam ósemkę dolną,której zwykle nikt się nie chce podjąć.po wielu telefonach do różnych stomatologów i usłyszeniu kosztu tego "zabiegu",na myśl mi wpadło jeszcze jedno miejsce.Okazał się to strzał w 10.Aż trudno w to uwierzyć,ale miły pan stomatolog wykonał to na NFZ,kosztem było jedynie dobre znieczulenie i zdjęcie RTG za 15,00 zł.Dodatkowo wypisał mi jeszcze antybiotyk,by rana dobrze się zagoiła.polecam,ośrodek w Piątnicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usunięcie zęba

Co wy z tymi zębami macie, że tak je usuwacie, zębów nie myjecie ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usunięcie zęba

Do ELop :ósemki się usuwa:-) nie leczy Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org