środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
żywy karp

witam

na rynku przed wiatą stoi dziad stary i sprzdaje zywe karpie pakuje je do reklamowki bez wody i trzyma w pojemniku praktycznie gdzie nie ma wody. zwrocilam mu uwage zeby dolał wody bo się męczą ryby to mi zaczął coś mówić że tak jest dobrze i iśc stąd i nie wpieprzać się. tak się okreśłił aż mu drugi człowiek zwrócił uwagę
powidziałam ze za te chamskie teksty nie podaruje mu. tylko nie wiem gdzie dziada zgłosić żeby popamietał mnie i żęby nie sprzedawał żywych karpi i trzymał je w odpowiednich warunkach.

kto wie gdzie to zgłosic i co z tym zrobic??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

na straż miejską

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

myslisz ze straz pomoze??? zaraz zajada i mi jeszcze mandat wypisza a to ze glowe zawracam i jestem smieszna bo zajmuje sie karpiami. moze jeszcze ktos z was tu by sie przeszedl i zobaczyl czy ja faktycznie mam racje ze on meczy?? ale fakty sa takie ze sprzedaje zywe bez wody.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

do sanepidu skargę złożyć.


_______ *plask*





Byleś jedynym moim grzechem.. *.*
tsz tsz..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

jak mam to zrobic??? zanim ja skare napisze i to do niech dotrze to dziada juz nie bedzie bo juz bedzie po swietach. moze zadzwonic od nich???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

straż miejska to chyba najlepsze rozwiązanie
____________________________________
www.bonuspodlasie.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

blagam niech pomoze ktos kto juz zglosil takie cos i jego dzialanie wskuralo cos.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

albo na policje zadzwonic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

dla mnie to jest popieprzone ja skarge na pismie zloze na tego ch....... i zanim to rozpatrza to on sie zmyje bo bedzie po swietach.
dla mnie to jest powalone wszystko niby mowia zeby interweniować jak ktos zle traktuje zwierzeta ale a pismie. to ja mam sie patrzec jak on pakuje zywe karpie do torby i nie moge nic na bierzaco zrobic tylko skarge skladac pisemna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

kto tam pojdzie i zobaczy co ten dziad robi??? jak one sie rzucają. takie duszenie sie mocno boli. i nie ważne czy to czlowiek ktoremu zalewa pluca czy zwierze boli tak samo. tylko ze zwierze nie rozumie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

wolność dla karpia!

wykup je wszystkie i wpuść do Narwi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

o wlasnie i to jest jeden z tych ludzi co uwazaja ze przesadzam. i dlatego czlowiek boi sie zglosic to gdziekolwiek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

ryby i pandy głosu nie mają hahahaha...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

Do Przyjaciólki napisz :)

Napewno otrzymasz pozytywną odpowiedź :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

nie bój żaby, żaba w wodzie nie ubodzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

i zaczyna sie trolowanie. ale cha.. mnir to interesuje i tak was kazdy tu zna. najlepiej nie reagowac na wasze komentarze.

na socjopatów nie ma rady. a wy tym jestescie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

Polska i łomżyńska mentalność :)

Kogoś podpier..lić, ale żeby broń Boże nie dowiedział się że to ja :):):)

Społeczeńsatwo jeb..ne !!!!!!!!

Trzeba było przy dziadku stanąć, zadzwonić po SM i zaczekać żeby dziadek nie uciekł a teraqz to na wszystkij pocałuj w dvpę :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

weszlam tu zeby zapytac czy mam prawo zadzwoni na straż lub na policje. ja przy dziadzie zadzwonie a oni mi powiedza ze nic z tym nie zrobia i facet bedzie sie smial mi prosto w oczy. jak taki madry jestes to chodz ze mna jutro tam. ja mu pokaze pismo ktore wydrukowalam i mam zamiar je zlozyc do wet.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

i nie chodzi mi o porpierdalanie przeciez. tylko o to ze szkoda mi tych zwierzat.
lubisz zwierzeta???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

świeża , zdrowa żywność...

pandy kupują tylko mrożonki w Biedronce !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

panda, nie pod.pierdalaj karpia, on też chce się sprzedać!

a donosy na ryby?

........................................

musisz mieć dowód , najlepiej gdybyś karpia za chu.ja złapała,
tylko czy go znajdziesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

pytanie jak rodzice ci kupili karpia na święta 20 lat temu to też tak się interewesowałaś czy jadłaś oglądaj więcej telewizji to karpia kupisz plastikowego w biedronce a śmieci ugotujesz na obiad

japan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

panda zajmij się czymś pożytecznym pytanie czy jesteś tak agresywna wobec kierowców łamiących przepisy czy małolatów palących faje na klatce

japan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

Możesz zgłosić na policję lub do straży miejskiej.

Obecne prawo zabrania trzymania karpi podczas sprzedaży bez wody. Ponadto, sprzedawca ma obowiązek sprzedawanego karpia zabić zanim wręczy go kupującemu. Ma również posiadać miejsce, gdzie rybę "humanitarnie" zabije, poza oczami innych ludzi (chociażby parawan).
Za sprzedaż żywego karpia obecnie można dostać karę pieniężną. Bodajże od następnego roku, także za kupno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

Zamiast wagarować na rynku, to zacznij chodzić do szkoły:)

Wtedy napewno się dowiesz że KARP to nie zwierzę tylko ryba:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

trzeba mieć pozwolenie od Sanepidu na sprzedaż karpi przez obwoźnych sprzedawców,aby otrzymać takie pozwolenia karpie muszą posiadać weterynaryjne certyfikaty ,mogłaś powiadomić Straż Miejska lub Sanepid będąc tam na miejscu, karpie powinny być przetrzymywane w pojemniku z wodą,a nie bez wody . Możliwe,że sprzedawca nie posiada pozwolenia.
Dokonując sprzedaży świątecznego karpia trzeba pamiętać o przestrzeganiu warunków w jakich może odbywać się sprzedaż żywych ryb oraz dotyczących uśmiercania czy ogłuszania ich na życzenie klienta.Ponadto takie miejsce powinno spełniać wymogi weterynaryjno-sanitarne.w punkcie należy zapewnić zaopatrzenie w wodę i tlen,

Ustawa z dnia 21 sierpnia 1997 r. o ochronie zwierząt (Dz. U. z 2003 r. nr 106, poz. 1002 ze zm.) zabrania uśmiercania zwierząt, w tym również ryb przy udziale dzieci lub w ich obecności (art. 34 ust. 4 pkt 2 ustawy)

Straż miejska musi przyjąć zgłoszenie i przyjechać na miejsce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

japan - jej chodzi o warunki w jakich przetrzymywany był karp do sprzedaży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

bóbr w/g KK to też ryba , można szamać w Wigilię BN ,

a co by i jak zabić bobra na zapleczu?

.....................................

jak przetrzymać to tradycyjne zwierzę występujące od wieków na tradycyjnym Wigilijnym stole wśród biskupów?

.......................................

bo hołoty pańszczyżnianej to NIGDY nie było na to stać!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

Karpia można spokojnie kupić gotowego, w płatach. Nie trzeba się bawić w patroszenie, czyszczenie itp. Mniej roboty dla gospodyni, mniejszy stres dla zwierzęcia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

zglos na straz miejska a swoja droga zeby tego chlopa w ta beke wsadzic w troche wody.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

zyta to by ten chlop nogi wymoczył :)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

straż miejska i dalej już się zajmą panem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

nie wiem czy straz miejska u nas sie tym zajmie jest tyle skarg n nich.
ktos napisal ze jestem agresywna. to ze zwroclam uwage facetowi zeby nalal wody to jest agresja??? tylko ze to raczej temu dziadowi inny facet zwrocil uwage zeby tak sie nie wyrazal.

nie jestem splecznikiem ze o wszystko sie czepiam ale jesli chodzi o meczenie zwierzat to nie interesuje mnie co kto o mnie sadzi BEDE SZUKAC POMOCY GDZIE SIE DA.

http://www.jeszczezywykarp.pl/o-kampanii


DLA NIESWIADOMYCH !!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

Ten facet to meczyciel straszny. mial pusty bańak z woda i na moich oczach zamiast dolac karpiom wody to ja wylal.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

Prawdziwy pies na karpie :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

Po pierwsze to wybierz sie do lekarza rodzinnego - niech Cie skieruje do psychiatry albo do weterynarza lepiej. Zwierzeta i ryby służą między innymi do tego aby je jeść. Żeby do tego doszło trzeba je zabić lub zjeść żywcem - co kto lubi. Zawsze tak było, jest i bedzie. Nie odpowiada Ci, to pozostaw swój dobrobyt, dom mieszkanie, lodówkę, ciepłe łóżko i idź koczować pod mostem - zgodnie z naturą. Złowisz sobie rybę, zjesz troche zieleniny i wrócisz z podkulonym ogonem do mieszkania, a poźniej na rynek opieprzyć pysznego karpia. Przewietrz umysł - zacznij myśleć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

Karp odczuwa zimno, ból, stres. Jest hodowany przez człowieka, by skończyć na jego talerzu. Czy trzeba mu przysparzać dodatkowych cierpień ?
Jest ustawa regulująca warunki ich przetrzymywania i zabijania. I tego należy się trzymać. To, że ludzie jedzą zwierzęta nie zwalnia ich od szanowania ich i zapewnienia im jak najmniej stresu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

Masakra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

Popatrzcie no ludzie :)

Tyle lat przeżyłem , tyle karpi złowiłem legalnie i nielegalnie, jeszcze więcej ich zjadłem , ale nigdy bym nie pomyślał że zimą karpie w waciakach pływają :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

masakra co ludzie wyprawiaja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

Bezczelne chamy !!!!!

Kto to widział zziębnięte i mokre karpie kupować :):)


Masakra :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

jeśli już to do sanepidu zgłosić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

3x

SAM PRZEWIETRZ UMYSL TEMPA PAŁO. JEST USTAWA NA TO ALE TY ZA CIEMNY JESTES ZEBY O TYM WIDZIEC KROWIARZU ZE WSI.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

U mnie w tym roku bez karpia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

hahahaha.. " ZA CIEMNY JESTES ZEBY O TYM WIDZIEC KROWIARZU ZE WSI."

jaśnie pani się odezwała , BURAK z gumna jeszcze nie wyrósł!

tobie pandzio jeszcze słoma z butów wystaje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

chyba raczje tobie bo ja z lomzy jestem tu sie urodzilam i wychowalam. a ty pewnie przybleda ze wsi??? i masz kompleksy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

http://www.slowdaylong.pl/kaufland-i-tesco-maltretuja-zywe-karpie-wstrzasajace/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

Ohhh , te biedne wypatroszone karpie z Carefura:(

Tak mi ich żąl jak one muszą cierpieć :):):)

AA tak moim skromnym zdaniem, to karpie powinni sprzedawać z wiadrem i wodą, żeby nie musiały cierpieć :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

nie jest żle jak bezrobotną pandę na karpia stać

Re: Rejestracja w PUP w Łomży obecnie, ile trwa?
Autor: panda19833 (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 17-12-13 20:49

jezdzilam dzisiaj z kolezaka. numerek brala po 8 rano pozniej wrocila sie rejestrowac tak ze numerki dalej sa.

..........................

to ty co tam robiłaś, sama roboty nie masz, że o 8 rano z "koleżanką" jeżdzisz?hahahaha.. i co dostałaś ten numerek pandziu ?

ja do 9tej pierdzę w kołdrę ! hehehehe..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

o czymu ja bede pisała z ludzmi ktorzy nie lubia zwierzat.

tak jak to mowią TRZEŹWY Z PIJANYM SIĘ NIE DOGADA.

tu jest podobnie.
moim skromnym zdaniem to czlowiek ktorzy nie lubi zwierzat jest zlym człowiekiem.
dzieci i zwierzeta sa bezbronnymi istotami ktore są od nas zależne. jakim chamem trzeba byc zeby przechdzic obojetnie jak ciepria?? a jaka qrwa trzeba byc zeby jeszcze jaja se robi z tego powodu. nie pisz tu nikt cie nie zapraszal. siedzisz tu i trolujesz tylko SOCJOPATO.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

panda , jak nie masz roboty, to zajmij się przedświąteczną sprzedażą karpi na rynku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żywy karp

wlasnie mialam sie zapytac o to samo ciebie. czy ty pracujesz??? siedzisz jako bezrobotny i glupoty ci w glowie. 10 kont załozyłeś i wypisujesz glupoty. ********** stad psycholu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org