sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Świąteczne choinki z makaronu

Witam wszystkich forumowiczów
Ostatnio przeglądając pomysły na świąteczne dekoracje znalazłam ręcznie robione choinki z makaronu. Mając dłuższą chwilę czasu sama postanowiłam zrobić ją sobie. Co prawda jest to czasochłonne ale wygląda bardzo ciekawie. Co myślicie o ręcznie robionych dekoracjach? Jeśli komuś podobają się takie choinki za nieduże pieniądze mógłbym ją zrobić na specjalne zamówienie gdyż wolnego czasu mam sporo :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Świąteczne choinki z makaronu

Żeby nie wyszło wkrótce z tymi zamiennikami choinkowymi jak z dyniami na Wszystkich Świętych :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Świąteczne choinki z makaronu

a ile chcesz za takie coś może też robisz bombki wstążkowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Świąteczne choinki z makaronu

Kobiecyinstynkt choinka w Polsce a przynajmniej u mnie w domu na święta jest odkąd pamiętam także nie jest to jakaś nowa tradycja :)
Gwiazdka1 robiłam w tamtym roku tylko dla siebie ale jeśli ktoś by chciał nie byłoby problemu żebym zrobiła :) bombki w tym roku robiłam troszeczkę inne ( http://images40.fotosik.pl/689/ae6382ff525f4168gen.jpeg) a za choinkę ok 25-30cm 25zł myślę że to cena jak najbardziej korzystna i dla mnie i dla ewentualnego kupującego :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Świąteczne choinki z makaronu

Oczywiście zdjęcie przykładowej mojej choinki mogę wysłać mejlem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Świąteczne choinki z makaronu

Tak ale choinka to powinno być drzewko, a nie jakieś tam makarony, mam to straszydło w pracy na biurku, dlatego piszę, ale tak jak zauważyłaś i zresztą słusznie to kwestia gustu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Świąteczne choinki z makaronu

Drzewko jak najbardziej swoją drogą a małe ozdoby świąteczne swoją. Nigdy bym nie pomyślała żeby zastąpić drzewko czy innym a wszystko tak jak piszesz jest kwestią gustu. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Świąteczne choinki z makaronu

bombki są fantastyczne, możesz mi przesłać przykładowe bombki ze wstążek oraz ceny na maila kasia8742@op.pl
z góry dziękuje

MM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Świąteczne choinki z makaronu

Na stronie 4lomza jest ogłoszenie dotyczące jarmarku bożonarodzeniowego w Retro. Może tam mogłabyś wystawić na sprzedaż swoje prace ?
Powodzenia.

von chrupka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Świąteczne choinki z makaronu

Dziękuje bardzo za podpowiedź ale prawdę mówiąc swoich ozdób nie mam zrobionych tyle żeby pojawiać się na takim jarmarku :) a czy jest sens robić większą ilość nie mając pewności że to się sprzeda naprawdę nie wiem dlatego napiłam tutaj i dla ewentualnego chętnego mogłabym zrobić choinkę bądź bombkę na zamówienie dopasowując elementy ozdobne kolor itd do tego czego życzyłaby sobie dana osoba :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Świąteczne choinki z makaronu

kobiecyinstynkt to zamien to na drzewko skoro tak cię straszy, nic na przymus nieprawdaż?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Świąteczne choinki z makaronu

Na biurko w pracy, to taki choinko-makaron może być.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Świąteczne choinki z makaronu

jasne, że tak i wygląda naprawdę ładnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Świąteczne choinki z makaronu

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/739f082b77985e29.html przykładowa choinka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Świąteczne choinki z makaronu

jak już będziesz robić te choinki to pamiętaj żeby użyć prawdziwego makaronu z HURTOWNI OMEGA

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org