czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy Waszym zdaniem warto kupić sobie takie prawdziwe meble drewniane do jadalni?

W niedługim czasie planuję wymienić meble w swojej jadalni i zastanawiam się jakie kupić - ze sklejki czy trochę zaoszczędzić i sprawić sobie meble z prawdziwego drewna dębowego. Jak patrzę na ceny producentów w sieci: http://www.salonmeblowy.net.pl/ to są one niewiele wyższe od mebli sklejkowych. Co sądzicie o tym pomyśle?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Waszym zdaniem warto kupić sobie takie prawdziwe meble drewniane do jadalni?

Meble drewniane są dużo bardziej wytrzymałe na zadrapania i mają swój styl niż sklejka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Waszym zdaniem warto kupić sobie takie prawdziwe meble drewniane do jadalni?

A czy nie uważasz, że wiocha nie musi mieć meebli? Do gnoju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Waszym zdaniem warto kupić sobie takie prawdziwe meble drewniane do jadalni?

jak najbardziej drewno polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Waszym zdaniem warto kupić sobie takie prawdziwe meble drewniane do jadalni?

jantar555 po Twojej wypowiedzi widać, kto tu jest wiocha!!! idiota-.-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Waszym zdaniem warto kupić sobie takie prawdziwe meble drewniane do jadalni?

meble z drewna sklejke radze zapomniec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Waszym zdaniem warto kupić sobie takie prawdziwe meble drewniane do jadalni?

Meble z drewna ok- jak Ci się znudzą będzie żal wyrzucić bo nie zniszczone itd sklejka na pewno ulegnie degradacji i z czystym sumieniem kupisz sobie nowe- modniejsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Waszym zdaniem warto kupić sobie takie prawdziwe meble drewniane do jadalni?

jeśli jest to jadalnia tzw reprezentacyjna i używana kilka razy do roku to nie warto w drewno inwestować. ale jesli będzie używana codziennie przy każdym posiłku to zdecydowanie polecam drewno. ale-ciężko dostać cały drewniany stół, blaty robią z płyty meblowej idealnie dobranej do drewnianych nóg. dlatego różnica jest niewielka. ma to zalety-jest taniej ale to zwykłe oszustwo lub niedomówienie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Waszym zdaniem warto kupić sobie takie prawdziwe meble drewniane do jadalni?

warto zainwestować!! ja jestem bardzo dumna z moich mebli, mam gdzie gościć rodzinę i znajomych i w gronie najbliższych spędzać piękne chwile, inwestycja na lata, skórzane i drewniane meble ja kupiłam w sklepie LEMAG1.COM.PL warto zajrzeć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Waszym zdaniem warto kupić sobie takie prawdziwe meble drewniane do jadalni?

www.gabloty.pl pewnie coś znajdziesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Waszym zdaniem warto kupić sobie takie prawdziwe meble drewniane do jadalni?

Tak jak pisze soul, przy zakupie trzeba zwracać uwagę na stół, niewielu producentów robi go z drewna, najczęściej oszukują i wciskają dobrze dobraną płytę.
Drewno musi być również dobrej jakości, inaczej szybko będziesz przeklinać swoje meble, które będą bardzo podatne na wgniecenia (jeśli coś na nie spadnie), zadrapania itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Waszym zdaniem warto kupić sobie takie prawdziwe meble drewniane do jadalni?

Ze względów technicznych,mam do odsprzedania fabrycznie nowy stół i4 krzesła.Lity dąb emaliowany na biało,krzesła przecierane tapicerka len,blat również dębowy.Styl Ludwik,prod.Francja.Cena salonowa ok. 8 tysięcy.Moja cena 3tyś.
Tel.600484242

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Waszym zdaniem warto kupić sobie takie prawdziwe meble drewniane do jadalni?

Zależy, jaka różnica. Jak podejrzanie mała, to podróba albo robione z mokrego drewna itp. Jak Cię stać bierz drewno, jak nie sklejkę. Zależy też jaka jadalnia, jak mała, to po co drewno ? Lepiej odłożyć i na wakacje jechać :)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Waszym zdaniem warto kupić sobie takie prawdziwe meble drewniane do jadalni?

Bardzo dobrze wykonane dostaniesz w www.meblomoda.pl Możesz zamówić online i dostawa pod same drzwi. Bardzo eleganckie za nie dużą cenę. Sama posiadam i jestem bardzo zadowolona.

co mnie nie zabije, to mnie wzmocni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Waszym zdaniem warto kupić sobie takie prawdziwe meble drewniane do jadalni?

Dla mnie podstawa w jadalni to stół. Optymalna opcja to to tak jak tutaj http://www.meble-lider.pl/pl/c/Stol-8-krzesel/151 stół + 10 krzeseł. Ale rzecz jasna nie każdy ma tyle miejsca. Dlatego dobrą opcją jest stół rozkładany. Ważne, by stół i krzesła pasowały do reszty pomieszczenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Waszym zdaniem warto kupić sobie takie prawdziwe meble drewniane do jadalni?

Moim zdaniem nie warto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Waszym zdaniem warto kupić sobie takie prawdziwe meble drewniane do jadalni?

Ja mam zestaw stół + krzesła z \"normalnego\" sklepu :) Z tego co wiem, to nogi są drewniane, ale blat jest ze zwykłej płyty. Nie był to drogi zestaw a prezentuje się bardzo dobrze. W sklepie meblowym Meble Firany popatrz. Może tan znajdziesz coś ciekawego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Waszym zdaniem warto kupić sobie takie prawdziwe meble drewniane do jadalni?

Do jadalni dobrze jest postawić ciekawy narożnik od Puszmana albo nierozkładaną sofę ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Waszym zdaniem warto kupić sobie takie prawdziwe meble drewniane do jadalni?

Dobre meble do salonu i jadalni znajdziesz tutaj: https://www.mirjan24.pl/18-salon
duży wybór, niskie ceny i całkowicie darmowa dostawa!

kamyki_80

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org