poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
MPK znowu szaleje na czerwieni

MPK dojeżdża Polową do Legionów i skręt w lewo, zaświeciło się pomarańczowe, już z 5 sekund świeci się czerwone, MPK z daleko widziało światła, ale po co hamować? Dał po garach i manewr na czerwieni, na legionów samochody zaczęły ruszać. Linia 8, nru autobusu to chyba 1*7 lub 2*7. Leczę na przegląd monitoringu. Zdarzenie dzisiejsze, około 13:53

Rozumiem drobne przewinienia, ale ten człowiek naraził na utratę zdrowia życie pasażerów. W razie uderzenia bocznego w autobusie kocioł.

Jak widać, ostatnia udokumentowana czerwień MPK nic nie nauczyła kierowców.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK znowu szaleje na czerwieni

liczę*

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK znowu szaleje na czerwieni

morda pajacu czekaj sobie a nie sie zalisz ze stoisz maluchem w korku a ludzie autobusu maja sie spoznic ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK znowu szaleje na czerwieni

lepiej się spóźnić niż mieć wizytę w szpitalu. Życie ludzkie ważniejsze od tych 2 minut. Aby to było pomarańczowe, ok, ale nie na tak późnym czerwonym.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK znowu szaleje na czerwieni

Ty, ale linia nr.8 nie wjeżdża z Polowej w Legionów , coś ci się pochrzaniło:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK znowu szaleje na czerwieni

przykre to ale prawdziwe, też byłam świadkiem gdy ponad tydzień temu autobus MPK przejeżdżał na czerwonym świetle na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego i Sikorskiego; mając zielone światło musiałam czekać aż MPK zjedzie ze skrzyżowania; byłam tak zszokowana tym, że nie pomyślałam o zwróceniu uwagi na nr pojazdu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK znowu szaleje na czerwieni

maruda racja, ale miejsce dobre podałem i godzinę :).

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK znowu szaleje na czerwieni

?

Jak dobre, jak 8 jeździ w innym kierunku zupełnie :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK znowu szaleje na czerwieni

hohoho a kanary tez sa wliczeni w mpk??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK znowu szaleje na czerwieni

Jakiś "mundry" wymyślił kary dla kierowców za spóźnienia. Wszystko w majestacie prawa aby firma wyszła na plus. Tylko kto będzie ponosił odpowiedzialność po wypadku?
http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=32252

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org