piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kosztowny Port Łomża

Wywalanie kasy na bezpłodne projekty Unijne, zamiast na COP, łomżyński przemysł, sportowców, obwodnice miasta itp., to zadłużanie miasta i pauperyzacja mieszkańców.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosztowny Port Łomża

Jak pogłębią rzekę i zbudują więcej takich portów na Narwi, w Pułtusku, Różanie, Ostrołęce, Nowogrodzie, Wiźnie, Tykocinie itd. to może będzie OK.
Na razie pierwsze koty za płoty, proces ożywiania tej rzeki dla żeglugi dopiero się rozpoczyna. Nie ma infrastruktury, to i turystów niewielu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosztowny Port Łomża

niech zalew wykopią aż do piątnicy od mostu do mostu to może ktoś przyjedzie :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosztowny Port Łomża

ja tez cały czas taka wizje miałem
i wtedy prawie całe mazury u nas siedza latem
to by było cos. hotele przystanie cała infrastruktura, takie cos napewno dało by wielkie korzysci a maisto w koncu cos by miało dla czego warto by było sie tu zatrzymac
ale koszty startowe byłyby napewno w mld

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosztowny Port Łomża

Za przemysł się weźcie a nie turystyka wam w głowie !!?? Łomża nie będzie miastem turystycznym bo tu nic nie ma a rzeka jak rzeka więcej turystów na bagnach spotykam niż nad Narwią .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosztowny Port Łomża

Dlaczego w Łomży nie ma okręgu przemysłowego
Zambrów, wysokie mazowiecki, nawet Kolno ma

A u nas

Gowna tylko jakieś robią

Łomża to przyszły bankrut z takimi rzadzicielami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosztowny Port Łomża

Cytat:

ryba22
ja tez cały czas taka wizje miałem
i wtedy prawie całe mazury u nas siedza latem


Sorry. Byłeś kiedyś na wodzie na Mazurach?
Nawet zalew od Nowogrodu do Łomży nie jest żadna konkurencją dla Mazur.
Port od początku był poronionym pomysłem. Wiele osób o tym pisało wiele razy (w tym ja). Tutaj nie będzie żadnego cudu, kosztowna "marina" jest zbędnym dodatkiem do fajnych bulwarów.

Ewentualne pogłębianie rzeki i inne cuda wianki tylko podniosą koszt, nie zwiększając ruchu. Łomża leży poza szlakiem wodnym i nic tego nie zmieni. Zakładanie stowarzyszeń, szlaki imienia Batorego czy Kniprodego nie mogą tu nic zmienić. Im szybciej takie inicjatywy zdechną, tym taniej wyjdzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosztowny Port Łomża

No a łódz podwodna? jak by bilety były niezadrogie to by dzieci pływały.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org