sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przestroga

Oto zdarzenie takie:

Było sobie pewne osiedle. Osiedle jak osiedle. Nic w nim niezwykłego nie było. Mieszkały na nim bardzo urodziwe kobitki, więc pewien pan – mąż, ojciec i głowa rodziny zapałał namiętnością do pewnej pani, która jego żoną nie była. Pan był dość leniwy, bo nie szukał kochanki w drugim końcu miasta, a poszedł po linii najmniejszego oporu i na tym osiedlu sobie kochanicę wynalazł.

Postanowił z nią spędzić kilka dni. Żonie więc powiedział, że jedzie w delegację. Nie wzbudziło to w niej podejrzeń, bo faktycznie tak się często zdarzało. Mąż przeniósł się więc na „czas delegacji” do kochanki. Niedaleko, bo w zasadzie blok dalej. Nie martwił się, że żona go nakryje, bo znał dokładnie jej plan działań, ponadto był pewien, że z kochanką raczej z łóżka nie wyjdzie, a tam na pewno żona szukać go nie będzie. Powtarzał numer z delegacją kilka razy, więc wszystko miał dopracowane. No, ale wiadomo, że rutyna może człowieka niechybnie zgubić.

Mąż siedział u kochanki. Już byli na tym etapie, że czas spędzali również poza łóżkiem. I ona pewnego dnia poprosiła go, żeby wyrzucił śmieci. No, tak się zdarza, że kochanka też śmieci produkuje i ktoś musi je z domu wytaszczyć. Pan oczywiście, przecież dżentelmen, kobiecie w potrzebie odmówić nie mógł. Ubrał buty, chwycił kosz (bo to okres bezworkowy był) i poszedł do śmietnika. Wyrzucił jak należy. I z tym koszem, zamyślony, wraca.

Naciska klamkę u drzwi. Wchodzi. I nagle szok. Bo przed sobą żonę widzi. Zamiast kochanki. Żona oniemiała z wrażenia, bo mąż przecież w delegację wyjechał, a tutaj nagle powraca i to z koszem na śmieci w dłoni.

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przestroga

jaki morał ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przestroga

ruchaj ale nie wyrzucaj śmieci- morał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przestroga

ostatnio prof. Bralczyk grzmiał ze nie mówi sie "ubrał buty, czy kurtke" co to w ogole za zbitka słowna

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przestroga

Dvpa a nie facet :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przestroga

Anegdota stara jak świat, od dawna krąży w necie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przestroga

i o co tu chodzi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przestroga

o tam bywaja różne wpadki jednemu w kieszeni
niechcąco włączył się telefon jak był u kochanki i wszystko wyszło na jaw
co ma być to pech zawsze trafi

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przestroga

ja bym się wywinął i jeszcze + złapał.nie dość,że powróciłem wcześniej do utęsknionej żony, to i coś do domu przyniosłem:-)



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przestroga

Gość nieostrożny
Mógłby się z własną żona przy koszach spotkać
mógłby spotkać ją jak tylko nos wystawił za drzwi
Takie romansowanie to nie romansowanie

Gdzies dalej wyjechać to ok

A i tam można znajomych spotkać

Jak trącać to nie śmieci wynosić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przestroga

Poruszyła mnie Twoja historia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przestroga

I znow wychodzi na to ze nie dopracowano ustawe smieciowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przestroga

oj tak

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org