niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Łomża sklep z odzieżą ciążową

Witam, mam małe pytanko do osób, które być może orientują się w temacie, czy w Łomży jest jakiś sklep z odzieżą ciążową jeśli tak, to gdzie? dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża sklep z odzieżą ciążową

Widzę łomża jednak się rozrasta, a mówicie że to miasto emerytów.A się okazuje że na forum tyle młodych mam.:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża sklep z odzieżą ciążową

xxxEwElKaxxx nie wiem jak teraz ale jakiś czas temu ja zaopatrywałam się pod filarkami na Starym Rynku. To był chyba ten sklep z ubraniami w dużych rozmiarach. Na jednej ścianie były ubrania ciążowe właśnie firmy Branco.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża sklep z odzieżą ciążową

na gielczynskiej jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża sklep z odzieżą ciążową

Dziękuję :) byłam ostatnio w sklepie pod filarami ale właśnie tam ubrania wydały mi się w większych rozmiarach, w których utopiłabym się :) będę musiała zerknąć na giełczyńskiej :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża sklep z odzieżą ciążową

W Nowogrodzie na ryniaczu widziałam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża sklep z odzieżą ciążową

chyba tylko w nowogrodzie. na giełczyńskiej był swego czasu sklep ale został zlikwidowany niestety. aa i było coś na Piłsudskiego na rogu z kazańską za apteką ale nie wiem czy to aktualne. jeśli jesteś zainteresowana rozmiarem 38-42 to mam trochę ubrań ciążowych :) i warto może po używakach się przejść czasami trafiają sie perełki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża sklep z odzieżą ciążową

Czasami pojawiają się w Lidlu. Sama tam kupowałam i powiem szczerze, że są dobre gatunkowo i niedrogie:) Oczywiście nie można tu mówić o wymyślnych wzorach, ale na co dzień jak najbardziej się nadają:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org