poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ŁKS i miasto

a może tak pokazać w trakcie sesji rady, że dużo jest fanów ŁKSu, może sięzastanowią i znają troszkę dobrej woli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS i miasto

Sesja Rady Miejskiej jest otwarta dla mieszkańców Łomży. Kibice ŁKS-u mogą więc przyjść w środę i wywrzeć w ten sposób publiczną presję na radnych aby wzięli się wreszcie za sprawy drugoligowego już ŁKS-u.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS i miasto

Presje to trzeba na Zajkowskiego wywierać, żeby zostawił ŁKS w spokoju. Długów narobił i winnych szuka.



:-C

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS i miasto

SIARA ---> BUEHEHEHEHHEHEH ALETY JESTES GŁUPI. "DŁUGÓW NA ROBIŁ" BUHEHEHEHHEHHE. TY SIĘ ZASTANÓW CO TY WYPISUJESZ?? SAM ICH NAROBIŁ WZIOŁ KASE I POSZEDL SOBIE DO SKLEPU??? POMYŚL TROCHĘ JAKIM MIESEM RZUCASZ. A CO CI TEN ZAJKOWSKI ZA SKÓRE TAK ZASZEDŁ?? SAM TYCH PIENIĘDZY NIE PRZEWALIŁ WIĘC NIE WIEM PO CO TE JECHANIE PO GOŚCIU.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS i miasto

zorganizujmy demonstracje przed urzędem miasta . . . - ostatnio bardzo popularny sposób zwracania uwagi urzędników. Niedługo wybory wiec by sie troszkę przestraszyli :d



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS i miasto

Siara ty to cały czas jedziesz v-ce prezesa. A może ty byś coś pomógł dla klubu, co?

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS i miasto

Witam Pana SiaRa...

Skoro znów nienawiść zawitała w Pana wypowiedziach do mnie , mam propozycję ... Jeśli podpiszę się Pan imieniem i nazwiskiem ja rozważę swoje odejście z ŁKS-u ... Jeśli chodzi o zobowiązania to są one do wglądu w Klubie ; rachunki za wyjazdy piłkarzy, rachunki za sędziów , ochrona itp ... wszystko udokumnetowane ... Łatwo krytykować trudno budować...

Zapraszam Pana na wręczenie Pucharu Mistrzów III ligi w środę o godz.17.00 , no i będzie mógł Pan kupić bilet-cegiełkę a to da szansę na wylosowanie 7 dniowego pobytu dla Pana i drugiej osoby na Cyprze,
a przy okazji pomoże Pan naszemu Klubowi / Klubowi Mojemu i Pana /.

W tym roku mamy obchody 80-lecia ŁKS-u i dlatego może warto schować swoje urazy do kieszeni , przynajmniej do końca tego roku. Proszę ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS i miasto

jeżeli coś sie dzieje źle w klubie to widać, że honorowo zchował się tylko były prezes, reszta zarządu bez komentarz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS i miasto

Od dłuższego czasu śledzę bardzo dokładnie sytuacje dotyczącą ŁKS-u, czytam wpisy na różnych forum. Z jednej strony jesteśmy bardzo dumni z awansu klubu do drugiej ligi i chwała wszystkim za to gdyż jest to niewątpliwie największy sukcej piłki nożnej w mieście Łomży. Klub oraz kibice są "w niebowzięci" zaś władze miasta najwyrażniej sie wstydzą awansu Łks-u do tego stopnia, że na oficjalnej stronie miasta nie znalazłem żadnej wzmianki o tym historycznym wydarzeniu zaś dowiedziałem sie wszystkiego o nowym zegarze na ratuszu Był to temat numer 1 ( dziwne ?). Z drugiej strony jest zarzucana klubowi (zarządowi) niegospodarność oraz wprowadzanie ŁKS-u w długi . Może i tu co niektórzy by mieli racje gdyby nie sukces zbiórki pieniędzy na pomoc dla ŁKS. Dlaczego?. Sponsorzy, kibice oraz mieszkańcy którzy wyłożyli po kilka tysięcy na klub znają sytuację na wylot. Dokładnie wiedzą co się dzieje z pieniędzmi ,gdzie są wydawane i jakie są potrzeby. Myśle, że własnie ci ludzie dają nam najepszą ocenę tego co sie dzieje w klubie, gdyż nie wyłożyli by nawet złotówki gdyby doszli do wniosku,że zarząd-klub marnotrawi ich pieniądze.
Takie jest moje zdanie a wnioski wyciągnijmy sami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS i miasto

Aby zamknąć usta niektórym osobom, dobrym obyczajem byłoby publikowanie na oficjalnej stronie klubu rozliczeń finansowych. Powiedzmy w cyklu półrocznym czy rocznym. Przejrzystość jest najlepszym sposobem na uniknięcie/odparcie zarzutów (nieważne słusznych czy nie), pomaga oczyścić atmosferę i zwiększa poziom zaufania. Zarządowi ŁKS pod rozwagę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS i miasto

Mysle ze aby zwiększyć troche przychodzy klubu warto by pomyslec nad tym aby od wszystkich ( zarowno kobiet, mezczyzn jak i dzieci) pobierac oplaty za wejsce na mecz! Zawsze to pare groszy wiecej! Po drugie to uwazam ze wyjazdy (zgrupowania) nasej ekipy np na Cyprze to niepotrzebny wydatek! Uwazam ze zarowno zarząd jak i kibice powinni naciskac władze miasta aby te pomogly w oddluzeniu klub przynajmniej do czasu gdy ten dostanie licencje na 2 lige! Warto zwrocic sie do Głownego sponsora zeby pomogl w tej sprawie!
Pozdrawiam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS i miasto

Fani łKSU zróbcie zrzutkie, żeby poprawić stan kasy a tych fanów

troszeczke mamy.



waldek 27


Nie wychodź z siebie - możesz nie wrócić ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS i miasto

Panie Zajkowski. Mam pytanie ile ŁKS musiał by miec budżetu w drugiej lidze, aby się utrzymacć i o coś walczyć? I jak juz inni pisali czy będzie pobierana opłata dla Kobiet na mecz z Unią Skierniewice?

Tylko Łomża ŁKS ! "Piłka jest okrągła, a bramki są dwie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS i miasto

Moim skromnym zdaniem Zarząd ŁKS się spisał - to historyczny moment, ŁKS w II lidze, bardzo dobry trener, ruch społeczny wokół ŁKS itp. Na piłce się za dobrze nie znam, ale klubowi życzę aby było jak najlepiej i Panu, Maćku Zajkowski, też.
To, że coś się udało w Łomży musiało koniecznie ściągnąc krytykę takich frustratów jak SiaRa. Wiele osób w Łomży bardzo nie lubi jak się sąsiadowi coś udaje, zwłaszcza, jak później jest z tego powodu lubiany i popularny.
Cóż, ale niektórzy nie zostali wybrani gdzieś tam i gdzieś muszą odreagować - daruj Pan SiaRze. Można robić coś fajnego w sporcie a można też budować rondka i pozować na speca od gospodarki i leczyć kompleksy szczując człowieka na człowieka.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS i miasto

Czy ktos wie kto to jest "SIARA" ??? bo ja osobiscie obserwoje tego goscia i wiem ze to jest ktos z urzedu miejskiego !!! tylko jak sie nazywa ???

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS i miasto

Ja właśnie dzisiaj dowiedziałem się kim jest Pan SiaRA - ale wstyd ... szkoda nawet odpisywać ...

Napisałem kilka dni temu że Łomża jest mała , dziękuję pewnej osobie za info ...

Panie SiaRA ja chcę żyć w innym świecie i inne wartości wyznaję niż Pan. Cieszę się kiedy ŁKS wchodzi historcznie do II ligi i choć od siebie mogłem dać tylko 2 lata pracy w 80 leciu istnienia Klubu to jestem dumny z Nas Łomżyniaków, wiernych kibiców.

A Panu życzę , niech Pan zmieni miasto bo myślę że w Łomży trudno będzie Panu funkcjonować ... z takim podejściem do życia / nie mówię już o wewnętrznej frustracji / ... Namawiam jednak Pana do większej odwagi i podpisywaniem się imieniem i nazwiskiem , to większa ilość potencjalnych wyborców Pana pozna i oceni ....

Miłego Weekendu , Górnik Łęczyca - ŁKS Browar ŁOMŻA 1-1 , Aviva ŁKS



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS i miasto

Dobra piłka - niestety kosztuje !!!

Przygotowany wstepny projekt budżetu na rundę jesieną to 130.000 - 150.000 zł miesięcznie. W działaniach ostatnich dwóch lat Zarządu Józefa Kosiorka do któgo zostałem zaproszony postawlismy na naszych kibiców , mieszkańców Łomży i okolic . Chcielismy pokazać , że ta dyscyplina sportu może stwarzać rodzinną atmosferę / całe rodziny na stadionie / oraz jedność mieszkańców wokół Klubu. Myślę że to naprawdę udało się zrobić i w środę ten Puchar bedzei także dla nas kibiców i mieszakńców nagrodą za super postawę ... bo jakby nie patrzec to byliśmy zawsze 12 zawodnikiem.

Musze przyznać że już żyję środową uroczystością ... będzie fajnie , bo wiem że możemy liczyc na naszych kibiców... Zapraszam

Warunki wejścia na stadion bez zmian. Kobiety i dzieci za darmo... Jednak wszystkich zachęcam do kupienia historycznej cegiełki w cenie 50 zł i 100 zł. jako wsparcie działalności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS i miasto

Ja również wiem kim są niektórzy ludzie kryjący się za ksywami. Ale nie o to tu chodzi. O Panu też wiem dużo, co nie znaczy, że będę pisał o tym na forum. Tym bardziej, że mogłoby być to dla Pana krępujące.
Mnie interesuje przyszłość klubu.

Ponawiam swoje pytania Panie Zajkowski. Prosze o odpowiedź. Pytania są nieskomplikowane. Każdy członek zarządu powinien znać odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS i miasto

Zastanawia mnie czy obiekt zwany naszym stadionem trzeba wykorzystywać tylko i wyłącznie na potrzeby piłki nożnej ... i nie mówię tu o głównej płycie boiska tylko o terenach przyległych ... Można tam przecież postawić kilka ławek i w okresie letnim organizować weekendowy cykl imprez rekreacyjnych dla mieszkańców Łomży. Można dać pole do popisu dla pragnących (nieodpłatnie) wypromować się lokalnych zespołów muzycznych, mogłaby tam koncertować nasza orkiestra kameralna....
Profity ze wstępu (nie muszą to być wielkie pieniądze), ze sprzedaży (napoje, kiełbaski etc), z dzierżawy stoisk dla zainteresowanych firm - zasilałyby budżet Klubu. Myślę, że wielu mieszkańców naszego miasta z chęcią by się tam wybrała aby miło spędzić czas.
Stadion miejscem integracji łomżyniaków a zarobek dla Klubu - czy to zły pomysł ?

Pozdrawiam

T i g e r



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS i miasto

Być może moje pomysły są naiwne - jeśli tak to proszę o wyprowadzenie mnie z błędu - ale właśnie sobie pomyślałem, że ŁKS może przecież wykorzystać bliskość rzeki Narwi. Myślę tu o dogadaniu się z miastem, wykarczowaniu krzaczorów za ogrodzeniem i zorganizowanie z prawdziwego zdarzenia wypożyczalni sprzętu wodniackiego, na początku mogłyby być to kajaki. Od maja do nawet października sporo osób z pewnością chciałoby sobie popływać, dając tym samym zarobek Klubowi. Swoją drogą, że mógłby to być zalążek dla sekcji kajakarskiej przy ŁKS - ie.

Pozdrawiam

T i g e r



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS i miasto

Dziękuję za dobre pomysły , ale niektóre już realizujemy ...

Intencją pracy tego Zarządu od ponad roku było pozyskanie funduszy na rozwój młodziezowej piłki nożnej ale także całego sportu. Uzyskane obietnice na cały sport w postaci 1 % budżetu maista w roku 2006 było nadzieją że nasze dzieci , młodzież i starsza młodzież bedzie miała szanse na taki sam rozwój jak rówieśnicy z Ostrołęki , Białegostoku czy Suwałk...

Jednak wszystko to zostało pominięte i teraz My zaczynamy obrywac za długi naszego Klubu ... Musze przyznać że w ten weekend znów KLub ŁKS zadłuzył się o kolejne prawie 2000 zł , bo chcielismy wysłać ( transport)nasze drużyny / 4 szt. / młodziezowe do rywaliszacji ligowej. Osobiście jest mi przykro kiedy trenerzy przychodzą w piatek i pytają; jedziemy czy nie jedziemy...

Ja wiem , ze my spłacimy wszystkie zobowiązania a ta chora systaucja finansowania młodziezowej piłki nożnej ale myslę że i innych dyscyplin sportu / w których biorą czynny udział także moje dzieci / skończy się wreście... Czy ktoś to w tym miescie zauwazy ... Dzwonią radni , zapraszają na kolejne komisje , a ja zadaję pytanie po co ? , My już wszystko powiedzieliśmy teraz czekamy na skuteczne działanie a nie mówienie o działaniu i pomocy ... Warto przeczytać w BIP-ie miasta Łomża treść spotkań z poszczególnych komisji ... bez komentarza ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org