niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Takiego wała i Łomza dupy dała- Łomża do Mazowsza

czytając 4 łomza " Białystok bierze wszystko" ręce opadają

" Dla samorządów powiatów i dla Łomży, środków w tym programie nie będzie. Ten program jest dla nas nie do przyjęcia." ( czy ten pan z Zambrowa lub Kolna nie chciałby być prezydentem Łomży? )



kolejny powód żeby się ewakuować z tego pod ruskiego województwa

gorzej nigdzie nie będzie

bezrobocie Łomża 16,8 %

bezrobocie Ostrołęka 13,0%

TO TYLKO 30 km ale dwa inne światy ( a miasta podobne )

Rozwiązanie jest jedno zbliżają się wybory ( prezydent już się zaczął lansować)

pytać dlaczego pomimo przykładów ciągłej dyskryminacji ze strony władz województwa jesteśmy w tym województwie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Takiego wała i Łomza dupy dała- Łomża do Mazowsza

kolejny powód żeby się ewakuować z tego pod ruskiego województwa

TO co tu jeszcze robisz? niech zgadnę, mama utrzymuje i nie masz pieniędzy się wyprowadzić, czy strach przed przeprowadzką do innego miasta że się nie odnajdziesz? Skoro wiesz że jest źle to zacznij robić a nie pisać w koło o podruskim województwie.Zero szacunku dla innych narodowości.Zmien sie czlowieku bo za dużo w tobie zawiści.Inne miasta lepsze moje nie.Jestes wolnym czlowiekiem , możesz mieszkać gdzie chcesz.Jedź tam gdzie lepiej i nie zawracaj dOpy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Takiego wała i Łomza dupy dała- Łomża do Mazowsza

żle zrozumiałeś

powiedziałem ewakuować z województwa nie z miasta

Łomża to Mazowsze

Na Mazowszu mieszkał mój pradziadek dziadek i ojciec co więcej mieszkali w Łomzy . Nigdzie się nie przeprowadzę . Bo jestem stąd . Pora wrócić na Mazowsze . Mimo że to się podruskim kołkom nie podoba. W łomzy jest mnóstwo ludzi którzy tak myśla . To tylko kwestia czasu

Buzkowim nie wyszła żadna reforma - ta też diabli wezmą .

można zrobić wiele aby podrusie opuściło te ziemię a na pewno taka podruska mentalnosc która reprezentujesz

Może napisac ci cyrylica żebys zrozumiał ?

7 nie kradnij

No i jak zwykle nie trafiłeś

Jestem tu bo chce tu byc . :

Nie było was był las
nie bedzie was będzie las

las zastąp Mazowsze

do swidania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Takiego wała i Łomza dupy dała- Łomża do Mazowsza

To wyp.... j do Ostrołęki i przestań skamleć .

Trzeba było się uczyć to byś nie robił na śmieciówce:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Takiego wała i Łomza dupy dała- Łomża do Mazowsza

hahahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Takiego wała i Łomza dupy dała- Łomża do Mazowsza

skoro tak w Ostrołęce łatwo, spróbuj tam znaleźć tam pracę. Tak samo ciężko, jak Nas.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Takiego wała i Łomza dupy dała- Łomża do Mazowsza

Więc zostaniesz w lomzy bo mieszkal tu twoj dziadek pra itd ? nie masz tu zadnych hektarów aby żyć w lomzy dla tradycji. Tak żyją rolnicy, chociaż dzieci już emigrują dawno do miasta.Czasy sie zmienily. Dziadek mogl mieszkac w usa, ojciec w anglii ciotka w iranie, gdzie ty byś mieszkal w takim razie.Człowiek w życiu ma wybór, skoro zamierzasz życ w miejscu gdzie żył twoj ojciec itd , a nie masz w tym miejscu perspektyw ani zadowolenia, to masz coś z głową nie tak?! patrz ile jest ludzi w lomzy którzy studiują w innych miastach i w cale nie wracają do lomzy , bo zobaczyli że gdzie indziej jest lepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Takiego wała i Łomza dupy dała- Łomża do Mazowsza

kolejny powód żeby się ewakuować z tego pod ruskiego miasta. Czysta brudna prawda.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Takiego wała i Łomza dupy dała- Łomża do Mazowsza

śledziasie a kto ci to powiedział

Akurat jestem bardzo z życia zadowolony dlatego że jestem u siebie i jestem dumny z miejsca w którym żyje i uwierz mi z litością patrze na Białystok jak jobluja się tam ruscy z nieruskimi

Ci zbudują kosciółek to ci jeszcze większą cerkiewke , ci sylwestra jednego dnia ci innego -śmieszna ta rywalizacja

Dlastego kw...mnie pazernosc i złodziejstwo kołków ze śledziostoku

i dobrze że widza to inni
PS

dvd

jednak o 4 % łatwiej w Ostrołee a kiedyś było tak samo jeżeli tego nie bedziesz widział to za 10 lat będzi nie 4% a 8%. Nie wiem czy wiesz ale z Ciechanowa do Wa-wy jedzie pociag ludzi do roboty . Z Białego tak samo ( 1,5- 2h dojazdu jednak jak nie ma innej . u nas niestety licz 3 h)

Maruda skocz na watek o kebabie bo jak zwykle pitolisz jak mały Józio po dużym piwie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Takiego wała i Łomza dupy dała- Łomża do Mazowsza

I co z tego ??

W Ostrołęce też byś na umowę śmieciową robił:):)

Gimnazjum to nie wykształcenie baranie :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Takiego wała i Łomza dupy dała- Łomża do Mazowsza

Maruda wiem że w Ostrołęce byś nie miał szans

Raz że wiek a dwa tam nie ma tyle puszek ( piwo jednak Łomza)

Jednak skup się i napisz coś na temat

Napieprzanie w klawiaturę bez sensu to strata czasu a jak nie widzisz dobrze to w dzień pisz . Sa też klawiatury podświetlane. czasami tez dobrze napisać więcej niż jedno zdanie . zdania złożone nie gryzą . Nie pisz po ziółkach lub pisz jak się wypróżnisz. No i kładź się spać bo jutro po numerek do przychodni zaśpisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Takiego wała i Łomza dupy dała- Łomża do Mazowsza

przerasta mnie ta rozmowa, pabloz masz kłopoty z bańką na 100%. obchodzenie Świąt w różnych terminach to rywalizacja?
żalisz się że do Wawy masz daleko, przecież radziliśmy ci żebyś się wyprowadził, w przeciwnym wypadku pozostaje ci się z tym pogodzić lub pić browar Łomża do oporu

Uśmiech na twarzy Miód w sercu Ołów w pięściach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Takiego wała i Łomza dupy dała- Łomża do Mazowsza


Uśmiech na twarzy Miód w sercu Ołów w pięściach

a trociny we łbie

możne tez przeleć na wątek o kebabach ? Nie na wszystkim się trzeba znać . W sumie ksywa Kozioł zobowiązuje.

na przyszłośc radze że jak sie nie ma nic do powiedzenia to nie pisz . To że zraniłem twe białostockie serce nie jest powodem do pisania byle pisać

To ze ci dopiekłem z racji pochodzenia widac po reakcji - inwektywy rozumiem - trudno się na nie w necie obrażać ale

Na Boga napisz coś z sensem na temat - niech widzę jakąś myśl , cień idei , inteligencji

a nie że tak że Kozioł to kozioł i nic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Takiego wała i Łomza dupy dała- Łomża do Mazowsza

Ty mi dopiekłeś?Z twojej reakcji wynika że to chyba ja tobie skoro zaczynasz atakować moją osobę! Brak konkretnych argumentów jest tego skutkiem. Cienki jesteś jak Polsilver ;-)

Uśmiech na twarzy Miód w sercu Ołów w pięściach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Takiego wała i Łomza dupy dała- Łomża do Mazowsza

Łomżyniak to ktoś kto identyfikuje się z naszym miastem (zależy mu).

1. Łomżyniak ma prawo mieszkać w dowolnym mieście i być łomżyniakiem (i dalej zależy mu na Łomży).
2. Nie-łomżyniak ma prawo mieszkać w Łomży (takiemu powiewa Łomża).

Z powyzszych postów wnioskuję, że w spawie dotyczącej Łomży wypowiadali się też nie-łomżyniacy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Takiego wała i Łomza dupy dała- Łomża do Mazowsza

co by nie zrobił to łomża to syf, właśnie przez takich imbecyli :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Takiego wała i Łomza dupy dała- Łomża do Mazowsza

nasze miasto w rankingu dołuje ale to wy wybraliście takie władze i prezydenta to sie niedziwcie że będzie gożej
nie ma sensu sie wyzywać jednemu gożej to wylewa swoje żale na forum

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Takiego wała i Łomza dupy dała- Łomża do Mazowsza

w Ostrołęce trudniej znaleźć pracę, niż u Nas. I mają taki sam przemysł, jak My. W czym oni lepsi? Nie żartuj. To tylko 3 czy 4 procent, aby dodać proporcje pod stanem liczby mieszkańców, wyjdzie to samo.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Takiego wała i Łomza dupy dała- Łomża do Mazowsza

to znaczy nie proporcje a wagi

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Takiego wała i Łomza dupy dała- Łomża do Mazowsza

tak juz jest od kilku lat, nic nowego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Takiego wała i Łomza dupy dała- Łomża do Mazowsza

To znaczy ze bialystok ciagnie wszystko do siebie, za co buduja

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org