niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czesne

Witam.
Czy ktoś może wie jakie są koszty nauki w Seminarium Duchownym w Łomży? Czy jest jakieś wpisowe czy czesne? Jeśli tak - to w jakiej wysokości?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czesne

Widać że nie bardzo się tam nadajesz skoro nie wiesz gdzie szukać informacji. To tak jakbyś w sklepie meblowym szukał powideł śliwkowych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czesne

jak co zawsze mozna zebrac na tace

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czesne

Franio11

Niepotrzebna uwaga - nie wiesz to po prostu nie odpowiadaj.

Mój Syn (maturzysta) coś przebąkuje o powołaniu na księdza, ale to zaledwie pierwsze sygnały, więc chciałem się wstępnie zorientować w kosztach takiej decyzji. Sprawdzałem na stronie Seminarium, ale tam nie ma takiej informacji. Myślałem, że może ktoś miejscowy wie, bo ja jestem spoza Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czesne

to on ma się interesować, nie TY. Nie dawaj wszystkich po nos, jak chce być księdzem, niech sam wybada sytuację. Może mu jeszcze będziesz CV roznosił, jak się rozmyśli i będzie chciał iść do roboty

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czesne

wszystkiego **

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czesne

@dvw
Masz rację, ale koszty nauki dzieci ponoszą rodzice, więc moje zainteresowanie finansami jest zrozumiałe.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czesne

okoł 300 zł + ofiara na Seminarium ale nieobowiazkowa .

no i wiadomo podręczniki w sumie w 500 zł zmieścisz się bez problemu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czesne

a wakacje sobie nic nie dorobi ? Najprościej, zadzwoń i się zapytaj do seminarium. Pozdrawiam.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czesne

@maruda

Bardzo Ci dziękuję. Teraz mam jakieś pojęcie o kosztach, a o szczegóły oczywiście dopytam u źródła, gdy decyzje Syna będą ostateczne.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org