niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jeśli przyjąć, że forumowicze przedstawiają "cząstkę" mentalności mieszkańców...

......to śmiało można powiedzieć, że Łomża to nie miasto, to styl życia.


Argumenty?? Proszę bardzo.....

Od kilku lat czytam większość tematów na forum i nie wiem czy jest tu chociaż 10% zadowolonych (z czegokolwiek) ludzi. Tak w skrócie- wiekszość z forumowiczów uważa, że wszystko jest "be" (czyt. niefajne, do dupy, złe, nudne, byle jakie, gorsze od reszty itd.).

Dla przykładu:władza miasta-be, policja-be, galeria-be, wszelkiego rodzaju dyskoteki, kluby-be, bulwary-be, Jula-be, inni artyści i różnego rodzaju osoby związane z kulturą w tym mieście-be, ŁKS-be, UKS Jedynka-be, plaża-be, łomżyńskie piwo-też be, baseny-be, jakiekolwiek koncerty czy inne masowe imprezy w Łomży-też be itd., itp......

Czy wy kiedykolwiek z czegokolwiek byliście zadowoleni???????????????????

Czy tak się nieszcześliwie złożyło, że na tym forum są sami delikatnie mówiąc "niezadowoleni"...??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeśli przyjąć, że forumowicze przedstawiają "cząstkę" mentalności mieszkańców...

w polsce 90% ludzi jest niezadowolonych. Reszta to kolesie rabujący tych 90%




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeśli przyjąć, że forumowicze przedstawiają "cząstkę" mentalności mieszkańców...

Ja jestem zadowolony z nowego sklepu, po GRAND MARKECIE :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeśli przyjąć, że forumowicze przedstawiają "cząstkę" mentalności mieszkańców...

a ja jestem niesamowicie podekscytowany nowym gmachem tak bardzo potrzebnej biedronki przy ul.Piłsudskiego (tuż za orlenem)

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeśli przyjąć, że forumowicze przedstawiają "cząstkę" mentalności mieszkańców...

- władze miasta: be, ale narzekamy tak jak chyba wszyscy,
- policja ok,
- galeria tylko głupio się nazywa, jest droga jak każda, poza tym ok,
- dyskoteki: niech się wypowiedzą ci, co lubią takie miejsca,
- bulwary ok, trochę krótkie, ale to kwestia czasu, może dożyjemy :)
- Jula ok,
- inni artyści - to zależy kto, ale ogólnie ok,
- ŁKS - ok, ma problemy finansowe, ale to inny temat,
- UKS Jedynka - dlaczego nie ok?
- plaża: no faktycznie be,
- łomżyńskie piwo: głupia to jest jego kampania, a nie samo piwo,
- baseny be bo bardzo drogie w utrzymaniu, ale to też jak wszędzie,
- imprezy - zależy które.

To moje zdanie. Tu się urodziłem i tu zamierzam zostać. Miasto jak miasto, ma swoje + i -. Lepiej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeśli przyjąć, że forumowicze przedstawiają "cząstkę" mentalności mieszkańców...






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeśli przyjąć, że forumowicze przedstawiają "cząstkę" mentalności mieszkańców...

Rondo jestes zajebisty. Choc jeden normalny....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeśli przyjąć, że forumowicze przedstawiają "cząstkę" mentalności mieszkańców...

Również pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeśli przyjąć, że forumowicze przedstawiają "cząstkę" mentalności mieszkańców...

Ludzie domagają się więcej biedronek i rond ,to nic że już okrągłe 6tys ludzi zdolnych i chętnych do pracy nie może nigdzie tej pracy dostać. Jak by tego było mało to jeszcze z jedną galerie może by otworzyć?

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeśli przyjąć, że forumowicze przedstawiają "cząstkę" mentalności mieszkańców...

kebaby be

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeśli przyjąć, że forumowicze przedstawiają "cząstkę" mentalności mieszkańców...

To ja sie pytam co wg was NIE JEST w Łomży be????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeśli przyjąć, że forumowicze przedstawiają "cząstkę" mentalności mieszkańców...

Mostek na Poznańskiej nie jest bee :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org