niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
przybłąkał się pies

02 grudnia,W okolicach ulicy Przykoszarowej przybłąkał się pies (z rodziny wilkowatych,biały). Wygląda na to, że komuś uciekł ponieważ jest zadbany i posiada obrożę . telefon kontaktowy 509439616

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przybłąkał się pies

Wczoraj był na Księżnej Anny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przybłąkał się pies

Wrzuć zdjęcie, jeśli możesz.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przybłąkał się pies

Psa oddam tylko właścicielowi więc jeśli posiadałeś takiego pieska to Ty wrzuć zdjęcie albo podaj jakieś znaki szczególne, np. kolor obroży. Jeśli opis się zgodzi oddam psiaka całego i zdrowego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przybłąkał się pies

o moj boze.. to zatrzymaj go sobie .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przybłąkał się pies

Szukam właściciela to chyba jasne... ktoś może jego szukać bo pies jest zadbany i raczej mało prawdopodobne że ktoś chciał się jego pozbyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przybłąkał się pies

anya oszalałaś? z Twojego opisu nic nie wynika. Proszę o zdjęcie, bo koleżanka ma białego dużego psa. Wybacz zdjęcia nie mam, koloru obroży też nie znam. Skoro szukasz właściciela, to chyba łatwiej wrzucić zdjęcie i mieć nadzieję, że ktoś go rozpozna. Póki co wygląda na to, że wcale nie chcesz tego właściciela odnaleźć.
Poza tym mi osobiście nie zdarzyło się jeszcze zgubić psa...

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przybłąkał się pies

Pies wczoraj i od nas sobie poszedł, podaj maila wyślę Ci zdjęcie właścicielka może się za nim rozejrzeć w okolicach stacji BP, a psa nawet nie mogłabym zatrzymać ponieważ jednego już mam :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org