sobota, 11 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Halla rynkowa to bedzie galeria

galeria ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Halla rynkowa to bedzie galeria

czyli co tam bedzie dokłądnie i od kiedy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Halla rynkowa to bedzie galeria

mam nadzieję ,że będzie to na poziomie w końcu miejsce sprzedaży owoców i warzyw , mięsa i nabiału a nie jakiś tam chińskich gaci i innego badziewia. Natomiast obok hali pod wiata to samo tlko od miejscowych rolnikow czy producentów prosto z pojazdow

lelumel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Halla rynkowa to bedzie galeria

To będzie lepiej jeśli to zostanie ogarnięte. Byłby jakiś komfort dla konsumentów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Halla rynkowa to bedzie galeria

Jaki rolnik tam będzie sprzedawał? Żaden, albo jeden. Warzywo własne jest droższe niż te pędzone na nawozach, a ludzie jak to ludzie - kupią to co tańsze, nie ważne że naszprycowane chemią.
"Rolników" będzie oczywiście wielu, tyle że nie chwalą się faktem zaopatrywania w swoje produkty w Warszawie. Połowa tych warzyw nawet w Polsce nie była wyhodowana.
Jak ktoś na prawdę chce mięso, nabiał, czy też zieleninkę kupić zdrową, to znajdzie rolnika u którego można kupić artykuły w domu, przy okazji na własne oczy widząc jak były hodowane.

Moja matula sprzedaje wiejskie jajka. Dzwoni do niej facet i pyta o cenę. Na koniec stwierdza, że woli sobie kupić jaja z biedronki, bo tańsze. Według ludzi jaja od kury jedzącej zboże (które wcześniej trzeba posiać, zadbać o nie, zebrać), warzywa, robaczki, nie pędzonej sztucznie powinny być zapewne po 10gr/sztuka. Pomijam, że ta kura nie dostaje hormonów ani cudotwórczych pasz, po których strzela jajkami jak ruski z kałacha.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Halla rynkowa to bedzie galeria

Na co komu ta hala? chcą tylko na tym zarabiać z wynajmu a kujący będą drożej płacić.Takich galerii nam nie potrzeba,nie głosować więcej na tego kto to wymyślił...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Halla rynkowa to bedzie galeria

To nie galeria, a hala. I jest potrzebna.
Jeśli komuś nie przeszkadza, że w środku miasta, przy dworcu autobusowym jest piękna reklama Łomży w postaci sprzedaży pod plandekami, gdzie ludzie paplają w błocie tgo jego sprawa, widocznie ze wsi dopiero co się wyrwał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Halla rynkowa to bedzie galeria

to będzie największa galeria w mieście i jest potrzebna
ja często kupuje tam też ważywa i jaja wiem że są droższe ale
wiem jak smakują od tego prawdziwego rolnika niż te z biedronki
wiele osób pisze głupoty że będą droższe żeczy
nawet niewiecie że te badziewie w nowej galerii jest produkowane w hinach kupiłem w dekatlonie w promocji buty za 120 zł po trzech miesiącach
rozkleiły się i niemogłem oddać na gwarancje bo w promocji
na rynku coraz więcej żeczy jest z produkcji Polskiej i polakom
dajemy zarobić a nie hińczykom zastanówcie się
dlaczego ten kraj ubożeje bo wolimy dać zarobić niemcom lub innym ocokrajowcom dlatego będziemy mieli największe bezrobocie przez wasze myślenie

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Halla rynkowa to bedzie galeria

moim zdaniem nie można dopuścić by z tej hali targowej zrobiono miejsce sprzedaży badzienych szmat i obuwia czy innej chińszczyzny. Ma to być miejsce gdzie będzie się sprzedawać głownie i tylko produkty spożywcze takie jak warzywa , owoce, drób ,mięso , nabiał. I to musi być priorytetem a jak starczy miejsca to dopiero coś innego. Jeszcze raz piszę to ma być hala targowa a nie kolejna galeria ze szmatami. Co więcej ta hala mam być miejsce gdzie mogą prowadzic sprzedaż na preferowanych zasadach nasi miejscowi producenci. Wszystko co sprzedawane jest z poza naszego rejonu to winno być obłożone wyższymi opłatami na korzystanie z hali.

lelumel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Halla rynkowa to bedzie galeria

mam nadzieje ,że dzięki taj hali targowej ponownie zobaczę miejscowe masła , sery. wędliny , mięso, drób w tym kaczki i gęsi ładnie oskubane . Słowem wszystko to co miejscowi drobni producenci i rolnicy mogą sprzedać. Masowego badziewia już mam dość.

lelumel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Halla rynkowa to bedzie galeria

ludzie kto jest za tym aby na tej hali miały szansę pojawić się zdrowe i dobre produkty spożywcze naszych lokalnych producentów i rolników to piszcie tutaj posty za. Dośc już tego chińskiego badziewia i wszelkiej tandety oraz świecącej chemia warzywnej produkcji z Hiszpani , Portugali , Włoch czy Turcji.

lelumel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Halla rynkowa to bedzie galeria

haha tak to niby każdy jest za tym żeby były świeże zdrowe i dobre produkty ale jak będą 10 groszy droższe od supermarketu to i tak większość nie kupi. A taki sprzedawca postoi miesiąc czy dwa i jak mu się nie opłaci to zwinie interes.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Halla rynkowa to bedzie galeria

pytamnie do tych co chca w hali zrobic galerie

50 metrów od hali jest juz galeria

Galeria sztuki współczesnej dokładnie Stary Rynek 1

Pies z kulawa nogą tam nie zachodzi


Podobnie będzie na hali


A wszyscy te fanaberie będą utrzymywać z podatków

Dodam tylko że przy Hali są jeszcze dwie inne galerie:

Pod Arkadami

Muzeum Północnomazowieckie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org