poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sale weselne w okolicy

Witam!
Poszukuje dobrej sali weselnej. Wiem wiem szukanie nie boli, ale potrzeba mi opinii ludzi, którzy mogą mi powiedzieć z własnego doświadczenia, gdzie warto, a czego unikać. Byłbym bardzo wdzięczny za udzielone mi informacje:) W szczególności z uwzględnieniem na jedzenie, obsługę oraz wystrój :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale weselne w okolicy

każdy ma inny gust jeden woli czarne drugi blondyny ,tak samo z salą ,to twoje wesele i twój wybór

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale weselne w okolicy

Polecam Wenecję, Ładna sala, smaczne jedzenie, dobra organizacja obsługi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale weselne w okolicy

Belfort w Piątnicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale weselne w okolicy

Nie lepiej wynająć salę,wziąć katering i połowa kasy w kieszeni!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale weselne w okolicy

Dzięki wielkie za każdą propozycję. Oczywiście, że to moje wesele, ale człowiek z natury radzi się kogoś, aby w razie czego mu podpowiedział, więc tego typu wywody, niech każdy zachowa dla siebie.
Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale weselne w okolicy

Też polecam Wenecję, sala duża i zmieści się wiele osób. A myślałeś już o alkoholu? Wiadomo, wódka musi być ale warto zadbać o jakieś wino czerwone np. z http://winabezalkoholowe.pl/wina/wino_na_wesele,38.html, wiadomo, nie każdy lubi wódkę ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale weselne w okolicy

JA POLECAM ZAJAZD LESNY NA WYGODZIE JEDZENIE PYCHA!!!! SALA PIEKNA I OBSLUGA OK !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale weselne w okolicy

zapytaj robcia

Andrzej W.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org