niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dysk Twardy

Kto umie wgrać system na dysk twardy ?? chodzi o Windows XP

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dysk Twardy

Ja umiem 50zl taka przyjemność

..................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dysk Twardy

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dysk Twardy

Za darmo ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dysk Twardy

wgram za 40 zł i pomogę z instalacją programów, daj namiary.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dysk Twardy

popatrz tu http://gadzetomania.pl/2009/01/24/instalacja-windows-xp-krok-po-kroku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dysk Twardy

zadzwon 798 147 473 zainstaluje ci za dobrą kawe.wszyscy chcieli by zarobic na laikach dajcie spokoj.sami zdziercy w tej łomży nikomu nie da a i sam nie zje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dysk Twardy

Pomogę Tobie wgrać :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dysk Twardy

Pomoge za dobra czekoladę. Proszę dzwonic po 16 508393014

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dysk Twardy

Ja niestety nie potrafię. Najlepiej by było gdybyś poszedł z tym do informatyka. Ja miałam ostatnio problem z utratą danych z dysku i nieźle się nastresowałam zanim wszystko odzyskałam. Teraz stosuję się do zasad z http://www.alldatarecovery.pl/zadbaj-o-swoje-dane-dbaj-o-dysk-twardy-i-uniknij-utraty-danych/ i mam nadzieję, że nigdy więcej nic mi się nie skasuje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dysk Twardy

anabell, przestań z tą żałosną reklamą. Jężeli sama jak stwierdziłaś, we wszystkich aż 4 komentarzach na tym forum, jesteś matołem komputerowym, to dlaczego polecasz jakieś artykuły? Większość piszących tu osób ma te twoje rewelacje w 4literach. To są porady, które każdy z nas przyswoił sobie 7 lat po urodzeniu. Piszesz, że nic nie potrafisz ..... to kuźwa nie zabieraj głosu jak nie potrafisz ... Taka osoba nie powinna doradzać, zmień formę reklamy !


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dysk Twardy

Dobra idź spać teraz ja przejmuję wachtę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dysk Twardy

Skoro miałaś problem z utratą danych z dysków to ja na twoim miejscu skorzystała bym z pomocy tej firmy centrumodzyskiwaniadanych.pl , oni zdecydowanie się w tym specjalizują więc w mik uporali by się z Twoim problemem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dysk Twardy

Pomarańcza: a co to znaczy: \"w mik uporali by się z Twoim problemem\". Ten mik to nowe określenie czasu? Szybkość świetlna, czy może jakieś nowe jednostki szybkości? Może to Mach, Węzeł. Może to nowa jednostka w Międzynarodowym Układzie Jednostek Miar (SI) ??


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dysk Twardy

Poczytaj w necie i sam sobie wgrasz, po co generujesz koszty??!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org