poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dni bez fajek .

Palilem długo, w koncowych latach po 2 paczki dzienie. Bylem z tych o ktorych sie mowi ze umra w fajką w zebach. Udalo mi sie przerwac palenie Pomimo ze glodu fizycznego jako takiego nie odczuwam, pije piwo, kawe bez widocznego pociagu do fajek, czuje sie lepiej fizycznie, a ku mojemu zaskoczeniu lepiej sobie radze z przeciwnosciami losu bez fajki to mimo wszystko ciagnie mnie do palenia. Brakuje mi przyjemnosci, malej nagrody po ciezkim dniu pracy, relaksu. Jestem czlowiekiem ktorego raczej cieszy niewiele rzeczy w zyciu-tu duzy problem, dlatego to palenie bylo dla mnie bardzo wazne, w takich drobnych przyjemnosciach dnia codziennego. Co robic? wiem ze palenie to watpliwa przyjemnosc i wiekszosc to tylko zludzneie w umysle. Jednak czuje sie nieszczesliwy, brakuje mi tego:/ Moze cos doradzicie, jak i czym zastapic tą "przyjemnosc" ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dni bez fajek .

Zapal cygaro ... w nagrodę :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dni bez fajek .

Lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dni bez fajek .

Sam sobie tą nagrodę wybierz. Policz: 2 x 11 x 30 x 12 = ok. 8000 zł rocznie oszczędności z tytułu rzucenia palenia. Możesz raz na kwartał (4 razy w roku, czyli we wszystkie dni Twojego rocznego urlopu); jechać na tygodniowe wczasy do Tunezji, Egiptu, lub raz na 4 m-ce w roku na wyspy kanaryjskie. Jeżeli nie lubisz ciepłych klimatów kup sobie za tą kasę jakiś fajny motor i zasuwaj co weekend na Mazury. Jeżeli mało ..., to ponownie zacznij palić !

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dni bez fajek .

Nie palę dopiero 8 miechow i tak jeszcze przeliczać nie mogę - ale coś sobie kupiłem .... - ja nazywam go taki ,,motywator.. - !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dni bez fajek .

Kup sobie ps3, dobry relax po ciężkim dniu ;p poleciłabym e-fajka, ale podobno też nie do końca zdrowe. Mam na myśli oczywiście liquidy z mocą 0, bo bez sensu wracac do nałogu przecież




never give up!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dni bez fajek .

Musisz znaleźć sobie jakieś hobby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dni bez fajek .

Po 8 miechach jeszcze za nimi tesknisz..? Ja wcinałam pestki bo nie miałam czym rąk zająć ;) Zawsze to trochę pomaga..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dni bez fajek .

Lekarz do pacjenta:
- Nie wolno panu palić papierosów , pić alkoholu i kawy. Musi pan cały czas stosować surową dietę, żadnych tłuszczy, skrobi i węglowodanów. Ze względu na serce proszę zaprzestać uprawiania seksu. No i najważniejsze... więcej radości z życia mój drogi, więcej radości z życia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dni bez fajek .

Hm... Moj narzeczony jakis czas temu kupil w aptece tabletki o nazwie na d okolo 100 szt, bral co 2-3 h i rezultat swietny ( moze to i dzialanie tych tabletek albo psychiczna swiadomosc ze cos sie przyjmuje) ale warto nawet sprobowac i sie samemu przekonac ! Moj tez duzo palil a dzis niechce brac fajka do ust.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org