poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pizzeria PELATI

Co sądzicie o tej pizzerii? Ja miałam "przyjemność" gościć w tej pizzerii, lecz niestety spotkało mnie rozczarowanie. Młode Panie pracujące tam nie tworzą dobrej atmosfery... Po dość długim czasie ja wraz z moim mężem otrzymaliśmy jedzenie. Nie dość,że na pizzy było niewiele składników to w dodatku jedna z pań dosłownie pokazała nam swoją bieliznę osobistą. Ze spodni wystawały jej stringi... Byłam tym bardzo zniesmaczona. Trochę kultury i szanowania siebie i innych... Niezły wizerunek tworzy dla firmy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

Ja tam zawsze sie stołuje i jestem bardzo zadowolony pizza zawsze smaczna i na bogato. Jak ktoś skapi i bierze najtańszą to nie dziwo ,że im mało składników.Młoda obsługa to bardzo duży plus tym bardziej jak jest na czym oko zachaczyć .Widocznie "mała007" poczuła sie mało atrakcyjna dla męża gdy jego wzrok powędrował za ładnymi stringami a teraz szuka rekompensaty na forum jakby nie było innych problemów i zmartwień na świecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

Pizzeria to nie miejsce na pokazywanie gaci - jakie by nie były.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

Każdemu może sie zdarzyć wiec też nie widze powodu dlaczego odrazu wyskakiwać z tym na forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

Mała007, a co jeszcze przeskrobały te panie, że atmosfera Cię rozczarowała? Oprócz bielizny osobistej.

Ps. dobrze, że tej kelnerce bielizna stołowa nie wystawała ze spodni ;)

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

Przynajmniej mąż jakieś urozmaicenie miał:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

Byłem również w tej pizzeri i popieram to co napisała "mała007"
po mimo ,że nie brałem najtańszej pizzy to nie było zbyt wiele składników.
Cena dość wysoka niż w innych pizzeriach.
Pizza wcale nie lepsza od tych mrożonych kupionych w sklepie,wiec więcej tam się już nie wybiorę,o 1 raz za dużo!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

Rzadko stołuje się tam bezpośrednio ale często zamawiam coś od nich z dowozem i jest ok nawet bardzo ok. Jak zamawiasz tak jesz. Jeśli płacisz za "wersję bieda" to taką dostajesz. Co do bielizny jednej z pań - to może przestanę zamawiać z dowozem a pofatyguję się na miejscu coś skonsumować, bo jeśli stringi były czyste to nie widzę problemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

o to już w Biedronce nie kupujecie pizzy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

mała/mn proponuję pojechać do Włoch i tam sobie pizzę kupić.

Prawdziwa pizza ma właśnie mało dodatków, no ale skoro ktoś potrzebuje kilograma dodatków, żeby opchać sobie żołądek :) Z cenami przesadzasz, stale zamawiałam pizzę z Pelati/Chilli i ceny mają przystępne w porównaniu do innych pizzerii.

Majtek kelnerki nigdy tam nie zobaczyłam, każdemu może się zdarzyć wpadka. Tobie też, chyba, że nosisz babcine kalesonki i spodnie na szelkach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

kwinto7 zamówiłem pizze kilkoma składnikami, ale co z tego jak tego mało co było.
A z młodą obsługą to na plus bo mnie starsza pani obsługiwała to już nie to samo.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

hej nie polecam tej pizzy byłem tam kilka razy i to najgorsza pizzeria w jakiej byłem zdecydowanie najgorszy sos pomidorowy ciasto tez nie najlepsze. najlepszy jest chyba sawana ewentualnie diavolo .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

Ja również nie przepadam za tym lokalem ani jedzeniem, jakie serwują. Obsługa,
jak obsługa...

Pizzerii w mieście jest dużo i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

"Nie dość,że na pizzy było niewiele składników to w dodatku jedna z pań dosłownie pokazała nam swoją bieliznę osobistą"

traumatyczne przeżycie
;o))))))

Proponuję w tym wątku wpisać wszystkie lokale w których udało wam się zobaczyć bieliznę obsługi. Sklep Triuph'a, basen miejski i kluby GoGo nie liczą się.

Rada do męża - nie gap się tak natarczywie bo niedługo na prawdę tylko pizze z biedronki będziesz musiał jadać ;o)
Rada do żony - pisząc tak, właśnie spowodowałaś że większa część męskiej publiki w najbliższym czasie uda się do tej pizzerni. ;o)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

schludna kelnerka przede wszystkim :

zadbana :strój,fryzura,czysta- szczególnie dłonie/paznokcie ( i nie tylko)
ubiór: bluzka bez przesadnego dekoltu z rękawkiem ( broń Boże nie na ramiączkach), spodnie lub "kiecka", taka coby tyłka i majtek nie było widać, obuwie wygodne i raczej "płaskie" dla wygody a z estetycznego punktu wiedzenia zakryte buty, coby brudnych i zaniedbanych pazurów malowanych wieki temu wstecz nie było widać,(jakże często to spotykam)

- lokal gastronomiczny, gdzie się serwuje jedzenie, to nie plaża lub alkowa, żeby chodzić roznegliżowanym lub demonstrować bieliznę ( szczególnie "podniecające" są przepocone i lekko sfatygowane ramiączka biustonosza wystające spod bluzki lub kiście przepoconych kłaków spod pachy)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

Ty bylas zniesmaczona, a mąż zachwycony :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

nam tam pizza bardzo smakowała często zamawialiśmy stringi nam nieprzeszkadzały tylko po ostatniej pizzy w której znaleźliśmy długi damski włos to już niestołujemy sie także proszę drogie panie spinajcie włosy bądz jakieś kucharskie czepki na głowe

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

nie wiadomo czy to z głowy akurat był ten włos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

ze stringów się wysypał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

czesto zamawiam pizze w PELATI, na miejscu jak i na dwoz, nigdy nie mialem zadnych problemow, zamowienia na dowoz zawsze wyrabiały sie w czasie, tak jak informowano, wpadki kazdemu sie zdazają. Bywam czesto na miejscu i nie zdazaly mi sie podobne jak i inne sytuacje, a jesli zamawiacie pizze typu margerita nie spodziewajcie sie ze bedzie tam multum skladników. a wiec pizze bardzo polecam, a jesli komus sie nie podoba to miejsce i pizza nie smakuje niech tam poprostu nie przychodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

Ja również polecam- pizza pychotka!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

majtki nie pasują bo pewnie w reformach chadzają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

Jestem stałym klientem i sobie bardzo chwale :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

Jak dla mnie pizzeria Pelati jest jedną z najlepszych w Łomży. Lokal bardzo przyjemny, obsługa miła a jedzenie smaczne jak zawsze :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

To i ja się wybiorę na te stringi popatrzeć :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

Może być, gorsze rzeczy się jadło i pizza na to mówili

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

nie polecam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

A jak z dowozem? Na stronie nigdzie nie ma informacji o dowozie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

nie ma dowozu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

2 pln

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

za ulotką :)

"Dowóz przy zamówieniu min 20 zł cena 2,5, dowóz gratis powyżej 30 zł"
ale jest jakaś opłata za karton do pizzy - 1zł- czyli albo 3,5 albo 1 zł dowóz
i z tego co pamiętam to chyba jako jedyni w Łomży mają płatnośc kartą przy dowozie ? może się mylę to niech ktoś poprawi
Obiektywnie to pizza nie jest ani najgorsza ani najlepsza w mieście
jest przeciętna z plusem :)

Cena jak to cena normalna bo widzę, że może niektórzy chcieliby po 10 zł mieć ogromnego placka heh
Mają bardzo fajne promocje bo przy 3 dużych pizzach którymi naje się z 8-10 osób wychodzi coś delikatnie ponad 50 zł czyli bardzo tanio i to duży plus !

Panie jakie są takie są to nie restauracja, czasem się uśmiechną czasem wydają się nie uprzejme ale cóż napiwków tam nie zostawiacie- wchodzicie zjeść i wychodzicie tyle

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

OCHYDA !!!!!!!! Najgorsza \"pizza\" jaką w życiu jadłem. Do tego ten sos pomidorowy to jakiś śmiech na sali, okropieństwo. Trzeba jeszcze płacić za karton jak chce się na wynos... parodia !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

Stringi wystawały, bo tak pewnie miał byc - z takim zamysłem były załozone.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

pracownice jakos mega nie grzesza urodą , a tylko zapuszczają żurawia na męska klientelę , z tego co wiem to jest tam chyba 1 mężatka , nie przystoi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

Nie polecam, bywa tam nieświeże jedzenie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

Moja noga więcej w tej pizzerii nie postanie, dwa dni temu ze znajomymi wstąpiliśmy coś zjeść - Pani obsługująca taka miła że aż żal, czekaliśmy na jedzenie około 40 minut po czym kiedy już zaczęliśmy jeść całej naszej szóstce apetyt odebrały dwa DŁUGIE WŁOSY ciągnące się z pizzy. Gdy zgłosiłam to do obsługi zostałam potraktowana jak bym to ja była wszystkiemu winna, żadnego słowa przepraszam a już tym bardziej propozycji zrobienia kolejnych porcji żenada otrzymaliśmy rachunek w wysokości 80 zł i jedyne z czego skorzystaliśmy to łyk piwa. Ostrzegam kolejnych klientów pizzerii gdyż ja i moi znajomi tam więcej napewno nie wstąpimy

marcelina28

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

Jest tyle fast foodów w mieście że do wyboru do koloru nikt nie zmusza was do chodzenia tam gdzie \"źle\" , bo to stringi przeszkadzają a to włosy a to że mało dodatków , taka jest branża żebyście wiedzieli co jecie i jak to się wszystko klei do kupy to byście siedzieli i w domu zaczęli gotować zdrowe jedzenie czy to mąż dla żony w fartuszku czy to żona dla męża w samych stringach ;))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

Widzę, że pani właścicielka bacznie śledzi forum ... owszem każdy chodzi gdzie chce ale każdy ma też prawo do wypowiedzi swojego zdania. Z tego co się orientuje na każdej kuchni obowiązuje odpowiednie ubranie w tym czepek może czas zakupić je swoim pracownicom skoro mają problem z wypadającymi włosami to my nie musimy o tym wiedzieć! nikt z nas zapewne nie płaci za ich oglądanie. Może gdyby to był caritas i rozdawali by jedzenie za free to owszem może nie miałabym nic do powiedzenia. A co do wypowiedzi mojej poprzedniczki owszem nie muszę tam chodzić i nie będę zarówno ja i moi znajomi bo każdego z nich ostrzegę przed wyrzucaniem kasy w błoto. A i jeszcze jedno myślę że warto było by zainwestować w pracowników którzy mają trochę kultury osobistej, potrafią przeprosić i wybrnąć z sytuacji z twarzą

OSTRZEGAM PRZED TA PIZZERIA

marcelina28

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

niby to do mnie ? hahaha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

A jak można pokazać stringi, przyjmując zamówienie od klienta, stojąc - gdy ten siedzi przy stoliku?
Co, sznurki od bielizny miała pod pachami ??? Czy zgrabna pupcia odbijała wąskie majteczki ??
Oj pachnie mi tu nie pizzą i nie sexem, ale działaniem konkurencji !!!

A prawdziwa pizza to ciasto, sos pomidorowy, najlepszy ser oraz bazylia. I tyle z dodatków. Polecam !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

Witam, jestem stałą klientką tej pizzerii jednak od dziś chyba nią nie będę jeżeli obsługa się nie zmieni. Byłam bardzo zniesmaczona to jak mnie i moich przyjaciół dziś tam potraktowano. lokal otawty jest do godziny 23 więc chyba nie popełniam zbrodni że zamawiam pizzę o godzinie 22.30 może jest to późno ale każdy ma określone godziny pracy więc skoro lokal jest otwarty to nie powinno byc z tym problemu jednak gdy zamówiłam pizze na miejscu usłuszam komentarz ale za 20 min zamykamy. pizza była dobra jednak obsługa zachowywała się strasznie ponieważ gdy juz posprzątali zaplecze miotły i mopy zostały wystawione na salę, chyba po to by przypomnieć klientom że zaraz zamykają. Gdy obsługa skończyła swoje zajęcia wszyscy stanęli przy kasie i obserwowali nas oraz gości którzy również jeszcze tam byli jak jemy co jest jednak nie przyjemne. wybiła 23 i gdy usłyszeliśmy zamykamy kończyliśmy jeść gdy podeszła do nas pani z obsługi i zapytała czy może zabrać naczynia jednak kolegą miał jeszcze pepsi w szklance którą zabrałą mu ona sprzed nosa. Zachowaniem obsługi i ich spojrzeniami na nas jakbyśmy popełnili zbrodnię jesteśmy bardzo zawiedzeni. Zawsze lubiłam tam chodzić i nigdy nie narzekałam a dziś bardzo mi się nie spodobało to jak nas tam potraktowano.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

Lokal jest otwarty do 23 a nie do ostatniego klienta, nie wiem czemu jesteś zdziwiona, a jakby was naszła ochota na wypicie jeszcze po 8 piw to uważasz że lokal powinien by otwarty jeszcze kilka godzin dla was? Jedyny błąd obsługi jeśli tego nie zrobiła to informacja podczas zamawiania że za 30 min zamykają.

Kto nie pamięta Ten nie Przypomni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

@domi1701, wszystko można zrozumieć o czym piszesz, ale czyjś czas też trzeba szanować, można przecież taką pizzę zamówić na wynos o tej porze.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

Ale mam teraz ochotę na pizzę:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

Ja rozumiem że szanuje się czyjś czas ale uważam że jeżeli pizzernia jest otwarta to przy kliencie się nie sprząta przynajmniej takie jest moje zdanie i nie patrzy się caly czas jak ktoś je bo to jest krępujące

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

@Autor: domi1701 (---.tel.tkb.net.pl)
W jakim świecie gościu żyjesz? Skoro jest otwarte do 23, liczysz ze obsługa nie będzie nic robic do tej godziny i zostawać po godzinach, bo sobie nie życzysz sprzatania przy tobie? Kto zapłaci za nadgodziny spedzone dodatkowo w lokalu? Raczej wątpie aby pracodawca w łomży łaskawie na to zezwalal(no chyba ze za darmo).Skoro ci nie odpowiadało przeszkadzanie pracowników, to co- jezyka w buzi zabrakło żeby im to zakomunikować, że teraz wylewasz żale na forum? To juz jest po prostu brak wspolczucia dla drugiej osoby, przychodzac niemal przed samym zamknieciem... Piszesz że \"rozumiem że szanuje się czyjś czas...\" a jednak nie rozumiesz;]
nie, nie jestem pracownikiem, ale mam stycznosc z ludzmi - i co najbardziej boli - ci najbardziej wyszczekani widza tylko jedna strone medalu, wpajaja ją innym lemingom, ci potakuja, a wtedy druga strona medalu juz sie nie liczy :)
Swoja droga, jestem w niesamowitym szoku ze w ogole w przeciagu 10-20 minut ktos wam zrobil pizze ;]

Aha, ok - Domi1701 - powiedz nam prosze gdzie pracujesz, z wielka checia przyjdziemy 5 minut przed zamknieciem i bedziemy od ciebie żądać...(czymkolwiek sie zajmujesz)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

Ludzie pracujący w pizzerii mają także swoje rodziny,gdzie czasami dziecko czeka na mamę i nie może się doczekać,bo klient oburzony ,że o 23 został poinformowany,że lokal zamykają.Sorry ,nie lokal PIZZERNIE.Oczekujesz szacunku od innych-szanuj innych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria PELATI

Niestety bywa i tak. Zgadzam się, że ludzie pracujący w pizzerii mają swoje rodziny, ale lokal musi spełniać pewne standardy. Dlaczego w tej pizzerii można zawsze dobrze i przede wszystkim tanio zjeść, a obsługa jest miła? Bo lokal jest dobrze zarządzany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org