poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Strona ŁKS

Znów działa nieoficjalna strona ŁKSu Łomża, w koncu bo juz myslałem ze lipa będzie;] ha;] wymiot;]

Tylko Łomża ŁKS ! "Piłka jest okrągła, a bramki są dwie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strona ŁKS

wczoraj w Wawie dostałem niezłe lanie od kibiców JAGI !!! (skad oni sie tam wzieli???) za to, ze jestem z Łomży...

frajerzy we 4 na 1...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strona ŁKS

To jeszcze nic. Kibole jagi się wręcz cieszą, że ich piłkarze nie awansują do I ligi. Słyszy się w B-stoku opinie, że nie ma jak to klepać łomżyńskich fanów. Wiem, że to nieprawda, ale jeden taki łysy mówił, że jak zabierał flagę ŁKS-u to dwóch naszych płakało. Krojenie barw to wg mnie podstępny proceder i trzeba się tego wstydzić !!

http://www.youtube.com/watch?v=I96dDgxDch0


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strona ŁKS

Krótko mówiąc kibole jagi to kur** a apropo powyzszego linku to spiker <brawo> u nas tez powinno byc w ten sposób ze spiker krzyczy kto wygra mecz? itd. a teraz będzie dobra do tego okazja bo ostatni mecz w lidze i taka sprawa bardzo by podgrzał;a atmosferę na stadonie.

Tylko Łomża ŁKS ! "Piłka jest okrągła, a bramki są dwie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strona ŁKS



Nieszczęścia chodzą parami, proponował bym ci z kosą się nie ruszać???



waldek 27



Wtedy nie uważełeś co robisz, teraz rób co uważasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strona ŁKS

SaneOne z kad wiedzieli że Ty z Łomży ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strona ŁKS

Własnie?

Tylko Łomża ŁKS ! "Piłka jest okrągła, a bramki są dwie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strona ŁKS

bo słyszeli jak gadałem z kumplem na temat awansu do drugiej ligi i wyszli za mną z lokalu...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strona ŁKS

waldek: nie zrozumiałem wypowiedzi... ocb?

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strona ŁKS

To jest juz inna gadka ale ze aż tak postąpili ?
A Waldek 27 chciałCi napisać nigdy nie wychodż z nożem bo sam możesz nim dostac (bynajmniej ja tak to zrozumiałem)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strona ŁKS

przecież nie miałem żadnego noża... w ogóle gdzie jest mowa o jakimś nożu???

żeby było śmieszniej to jak mnie okopali to rzucili mi chusteczki higieniczne i powiedzieli: gratulujemy awansu...

efekt całego zajścia jest taki, że mam zmasakrowaną twarz i ogolnie czuję to wszystko w kościach... pier***ona Jaga...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strona ŁKS

z tym nozem to było dla przykładu;]

Tylko Łomża ŁKS ! "Piłka jest okrągła, a bramki są dwie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strona ŁKS

Od kilku lat włóczę się po Białym i po pijaku nie raz już śpiewałem ŁKS Łomża i nigdy nie zdarzyło mi się coś takiego jak SaneOne. Inną sprawą jest to, że raczej nie włóczę się sam tylko w grupie i rzadko jest to mała grupa. Dziwi mnie jedynie obecność kibiców Jagi w Wawie, ciekawe czy by zrobili to samo z kibicem Legii i co TB na temat panoszenia się Białostoczan w ich mieści?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strona ŁKS

to byli kolesie "po cywilu" czyli nie mieli żadnych szalików, koszulek czy czegoś takiego... a w Wwa jest bardzo dużo białostoczan - głównie studentów... po prostu miałem pecha...

Legionistę potraktowaliby tak samo albo nawet gorzej, bo jednak z Legią mają kosę...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strona ŁKS

Ej sorry ale mi www.lkslomza.9x.pl nie wchodzi:/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strona ŁKS

http://www.lks.4lomza.pl/ , a może Ci wszyscy którzy się cieszą , tak po parę zeta na serwer dali. Bart , będzie w środę na meczu w młynku.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strona ŁKS

SaneOne , bandyckie śledziuchy nie mogą zapomnieć oklepu jaki dostali w Łomży.To było piękne. Miałeś po prostu pecha.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strona ŁKS

Damianolo: bo tego niema teraz jest ta sama strona pod adresem: lks.4lomza.pl zreszta ten adres zawsze istniał;]

Tylko Łomża ŁKS ! "Piłka jest okrągła, a bramki są dwie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strona ŁKS

A z kad wiesz ze to kibice jagi jak niemieli szlika ani zadnego innego znaku zwiezanego ze sledziami ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strona ŁKS

? własnie? tzn. on nienapisał ze niemieli szalika, ale przeciez mogli sami powiedziec;] bo wiedzieli ze wsrod kibiców złomzy zaczenie szumiecl;]

Tylko Łomża ŁKS ! "Piłka jest okrągła, a bramki są dwie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strona ŁKS

bo sami mi powiedzieli... a dokładnie "Pozdrowienia od fanatyków Jagielloni Białystok" i jeszcze coś bełkotali, że za rok tez nam flagi skroją...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strona ŁKS

heh, a mi sie wydaje ze kolega SaneOne cos nam tutaj sciemnia.

...Łomżyński Klub Sportowy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org