wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie można zrobić ponowne badania na prawo jazdy?

Gdzie można zrobić ponowne badania na prawo jazdy kategorii B? Termin wygasa a chodzi o to żeby dostać bezterminowo a nie np. na 10 lat. No i czy oprócz normalnej opłaty za badanie trzeba dać coś "ekstra"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można zrobić ponowne badania na prawo jazdy?

na Farnej po stronie sezamu ;] badanie kosztuje 70zł i nic wiecej sie nie płaci....

Pozdrowionka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można zrobić ponowne badania na prawo jazdy?

Napewno robią takie badania w gabinetach przy ulicy Wyszyńskiego 8. Cena nie jest zbyt duża i co najważniejsze nie potrzebna jest koperta :-). Mój znajomy tam robił takie badania i zostały zrobione bardzo profesjonalnie. Myślę, że tam jeśli zrobisz te badania to wyjdziesz tylko na dobre.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można zrobić ponowne badania na prawo jazdy?

Jeśli nie masz żadnej poważnej wady to lekarz wystawi ci bezterminowo.A ja również robiłem na Farnej ale instruktor mnie tam zawiózł na pierwszym spotkaniu.Jeśli nie wiesz gdzie to jest to poproś i napewno Ciebie tez zawiezie :)
Pzdr



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można zrobić ponowne badania na prawo jazdy?

wszystko się zgadza na Farnej zrobisz te badania tylko nie wiem w jakiej

cenie.



waldek 27



Wtedy nie uważełeś co robisz, teraz rób co uważasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można zrobić ponowne badania na prawo jazdy?

Ul. Farna u takiej miłej pani, badanie 70 lub 80zł, i nic więcej nie trzeba. Wystarczy ładnie porozmawiać, kilka delikatnych komplementów i jush :)

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można zrobić ponowne badania na prawo jazdy?

w bialym ja robillem i nie pierdolcie glupot bo gdzie pojdziesz to i tak cie tam wyslo!!!!!!!!!!!!!!!posluchaj mnie

ziomal


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można zrobić ponowne badania na prawo jazdy?

kibic lks lomza: z tego, co wiem większość daje własnie do tej kobiety na farnej. I jest wporządku, oczywiście są inni i też pewnie są wporządku, ale ja byłem u niej i dlatego piszę, że jest ok. Z resztą - nie tylko ja.

Poza tym sam nie pier... głupot i się wyrażaj na forum, bo długo tu miejsca nie zagrzejesz, widać, że jesteś nowy. Nam zaczyna się już nudzić ciągłe narzekanie i jechanie po Ptysiu, więc oby tak dalej, a zajmiesz jego pozycję.

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można zrobić ponowne badania na prawo jazdy?

Jeśli nie masz problemów ze zdrowiem to wszędzie dadzą ci bezterminowo. A jesli masz problemy i to poważne np spora wada wzroku to nie sądzę, że dostaniesz bezterminowo gdziekolwiek. Z tego, co wiem to w tej przychodni koło poczty na ks janusza Kaszuba ma do takich badań uprawnienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można zrobić ponowne badania na prawo jazdy?

Marta50 zgadzam sie w 100% :) nic dodac nic ująć :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można zrobić ponowne badania na prawo jazdy?

Ja robiłam ponad rok temu w "Bonie" i zaplaciłam 50 zł. Niestety nie bezterminowo :(
Badania mam ważne 10 lat, a to dlatego, że mam wadę wzroku.
Pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można zrobić ponowne badania na prawo jazdy?

Na ul Reymonta w tym supermarkecie w przychodni rodzinnej 80 zł i da ci bezterminowo na bank

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org