niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Myślisz że trzymana kasa na koncie jest bezpieczna..? Mozesz się zdziwić..

..też tak myślałam..dziś zagladam a tam około 900zł egzekucja komornicza jakiegoś banku PKO BANK POLSKI S.A. WYDZIAŁ OBSŁUG
I ZAJEC EGZEKUCYJNYCH UL. KILINSKIEGO 20 w SOSNOWCU.

Na jakiej podstawie bank pozwala na zajęcie prywatnego konta?
Kompletnie nic mi nie przychodziło do domu że mam jakiś dług,nieopłacony rachunek czy cokolwiek....

Kogo obwiniać? Miał ktoś z Was podobną sytuację? Krew mnie zaraz zaleje.....jak można...? być może - o czym się teraz głośno mówi - to zbieżność nazwisk, ale tak bez sprawdzenia peselu i adresu zamieszkania komornik może się az tak pomylić...?????? Nie wiem co robić.. :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz że trzymana kasa na koncie jest bezpieczna..? Mozesz się zdziwić..

Najgorsze to że człowiek jest bezsilny, jakiś komornik zajmuje bez żadnego ale ci konto i co można zrobić...paranoja :((((((

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz że trzymana kasa na koncie jest bezpieczna..? Mozesz się zdziwić..

Pierwsze co to zadzwon do banku :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz że trzymana kasa na koncie jest bezpieczna..? Mozesz się zdziwić..

Pewnie to ta sama "mądra" pani komornik co słoiki z przetworami skonfiskowała i rowerek dzieciaczkowi. Że na takich debili nie ma prawa, no tak ale w państwie rządzonym przez POpapranych z rudym na czele , który POtrafi tylko kraść i kłamać wszystko może się zdarzyć.
Mam nadzieję , że spotka to najbardziej zagorzałych fanów tego nierządu!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz że trzymana kasa na koncie jest bezpieczna..? Mozesz się zdziwić..

Jutro rano polecę do banku w którym mam konto zapytać komu i na jakiej podstawie tak ochoczo dali dostęp do mojego konta, później do tego banku spróbuję się dodzwonić w Sosnowcu...

Już dziś noc nieprzespana... :(
Nie życzę najgorszemu wrogowi żeby przechodził przez to co ja mam teraz...

Czytałam gdzieś że komuś też tak zajęto konto i robiono tak dzień w dzień po 200zł , ten ktoś też był w szoku...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz że trzymana kasa na koncie jest bezpieczna..? Mozesz się zdziwić..

http://samcik.blox.pl/html Polecam. Pewnie już jest tam podobny temat, a przynajmniej można do tego pana napisać. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz że trzymana kasa na koncie jest bezpieczna..? Mozesz się zdziwić..

Stawiam na abonament RTV :(

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz że trzymana kasa na koncie jest bezpieczna..? Mozesz się zdziwić..

I co załatwiłeś, napisz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz że trzymana kasa na koncie jest bezpieczna..? Mozesz się zdziwić..

zagubione dokumenty albo alimenty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz że trzymana kasa na koncie jest bezpieczna..? Mozesz się zdziwić..

kobiecyinstynkt : miałam egzekucję komorniczą za sprawę w sądzie jakiś czas temu ale regulowałam ratalnie co miesiąc. O tym wiedziałam. Zanim zaczęłam regulować komornik wszedł na konto i pobrał całość. Dziś byłam - ma mi zwrócić to co płaciłam w ratach wcześniej.. Uspokoiłam się bo myslałam że to jakaś zbieżność nazwisk poprostu..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz że trzymana kasa na koncie jest bezpieczna..? Mozesz się zdziwić..

Mnie też zwinięto za kogoś 4 tys.zł--do dzisiaj nie odzyskałam pieniędzy.Mój błąd polegał na tym,że wpłaciłam kasę na wspólne konto,a właściciel konta miał dług komorniczy;/


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz że trzymana kasa na koncie jest bezpieczna..? Mozesz się zdziwić..


Autor: maniaxxx (---.elomza.pl)
Dopilnuj tego bo potem będzie "popij wodą" . I nawet nikt wcześniej Cię nie powiadomił?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz że trzymana kasa na koncie jest bezpieczna..? Mozesz się zdziwić..

kobiecyinstynkt - byłam powiadomiona o jednej egzekucji ale co do dwóch w tej samej sprawie : nie. Obie dotyczą jednej kwoty którą musiałam uregulować. Tylko zanim zaczęłam "dobrowolnie" regulować poszło pismo o zajęcie mi konta. Ale dziś to wyjaśniłam - to co zostało zajęte już wezmą a to co wpłacałam na raty wcześniej co miesiąc w tej samej sprawie - zostanie mi zwrócone.. Dopilnuję tego, ma się rozumieć.

W kazdym badź razie szarego człowieka raz dwa załatwią a prawdziwi złodzieje (ci w białych rękawiczkach pod krawatem) chodzą na wolności i guzik im robia - ale to już takie moje przemyślenie osobiste żeby nie używać nazwisk...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz że trzymana kasa na koncie jest bezpieczna..? Mozesz się zdziwić..

...jest bezpieczna o ile nie robi się długów i ich póżniej nie spłaca...., albo nie gubi się dokumentów, czy udostępnia kody, albo daje się sczytać kartę....

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org