czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
autyzm

Mam pytanie do rodziców dzieci autystycznych... czy w Łomży znajde dobrego specjaliste który zdiagnozuje autyzm i poprowadzi dalej..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autyzm

Po diagnozę radzę przynajmniej do Białegostoku na Puławskiego, a reszty na razie nie bierz pod uwagę.
http://www.ktabialystok.republika.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autyzm

Jeśli chodzi o samą Łomżę to Umów się do pana Czesława Jarosza w Bonie na ul. fabrycznej. On dużo wie i prowadzi takie dzieci, są tam różnego rodzaju zajęcia z integracji sensorycznej logopedii i psychologii, są też na Rybakach specjalne zajęcia ale tam trzeba długo czekać w kolejce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autyzm

łezka85... A masz nr telefonu do tego Pana? można się do niego umówić prywatnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autyzm

można umówić się prywatnie a to jego numer 606115753

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autyzm

Witam
sw wspominał(-a) o diagnozie autyzmu w białostockim KTA
Właściwe namiary na tą placówkę to:

Krajowe Towarzystwo Autyzmu
Oddział w Białystoku
15-338 Białystok, ul. Pułaskiego 96
tel. 85 745-37-44

www: kta.bialystok.pl
e-mail: kta@kta.bialystok.pl


Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autyzm

W jakim wieku dziecka chcesz to sprawdzić. Ile dziecko ma lat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autyzm

Dziecko ma 3 latka. Na Fabrycznej trzeba długo czekać. Udało mi się umówić dziecko w Zabielu Wielkim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autyzm

Dziecko nie mówi?? Czy coś innego Cię niepokoi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autyzm

Autor: xxjaxx

dziś tj 13.03.14 czwartek - coś ma być na ten temat w TV Białystok o godz 18:05
widziałem przypadkowo w zapowiedziach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autyzm

Dziecko nie mówi i ma inne niepokojące zachowania.
A co sądzicie o zajeciach organizowanych przez stowarzyszenie Edukator w Łomży ? Bo własnie jest tam organizowany projekt dla dzieci niepełnopsrawnych. CZy lepiej zapisać dziecko na ul. Fabryczna? Ma ktos jakies doswiadczenia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autyzm

Polecam lekarza homeopatę kontakt mogę podać na maila i polecam badanie na obecnosc metali ciezkich i w razie obecnosci polecam chelatacje u bialymstoku na ul. Rzymowskiego i przestancie szczepić i okaleczać układ nerwowy dzieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autyzm

a co ma homeopata do autyzmu ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autyzm

Mija daj namiar na tego homeopatę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autyzm

Umów się do Warszawy do Centrum Terapii Promitis na diagnoze prywatnie 850 zł czekasz około miesiąca na wizyte. W Łomży nigdzie nikt Ci nie zrobi profesjonalnej diagnozy jak już bedziesz miala diagnoze to mogę Ci polecić specjalistów z Łomży odnośnie terapii : Rybaki tam są świetni specjaliści i Mirosława Skołozdrzy neurologopeda i terapeuta SI przyjmuje na Sybiraków w Logoped . To na tyle z mojej strony porad.

PS: Życzę Ci aby to nie była ta choroba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autyzm

antonio napisz do mnie na meja@wp.pl Homeopata ma dużo wyleczył dziecko koleżanki, które miało objawy autystycze a teraz minęło około 10 lat i jest dobrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autyzm

Jeśli ktoś z Was podejrzewa u swojego dziecka autyzm, warto zasięgnąć opinii w klinice Psychomedic w Warszawie. Mają bardzo dobrych specjalistów, diagnoza wystawiana jest na podstawie 5 wizyty, podczas których dziecko jest obserwowane przez psychologa i psychiatrę. Jakby ktoś był zainteresowany podaję do nich numer tel. 22 253 88 88.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autyzm

tlenoterapia.lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autyzm

Faktycznie dużo ludzi chwali tą klinikę Psychomedic. Nr jest dalej 22 253 88 88 do nich,więc nic się nie zmieniło. Nigdzie indziej nie ma tak kompleksowego badania. Dziecko bowiem bada zespół specjalistów, a nie tylko jedna osoba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org