wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Neuralgia nerwu trójdzielnego

Ma ktoś doświadczenia jak to leczyć? Wiem, że to trudne. Może jakiś kontakt do lekarza w Białymstoku, Warszawie bo na Łomżę to raczej liczyć nie trzeba.
Dzięki, pozdrawiam.

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neuralgia nerwu trójdzielnego

Oj ciężka sprawa, chirurg szczękowy lub neurochirurg -przecięcie nerwu lub blokada; w Łomży tego nie wykonają, Ewentualnie poradnia leczenia bólu... Tak czy tak trzeba skierowanie od neurologa lub rodzinnego i na Białystok- namiary w internecie. Leczenie farmakologiczne jest długotrwałe i na efekt (w zanym mi osobiście przypadku) trzeba czekać nawet miesiąc...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neuralgia nerwu trójdzielnego

W Łomży -jeśli chodzi o leczenie farmakologiczne mogę polecić dr Najdę, przyjmuje w poniedziałki od ok. godziny 12:00 w szpitalu, na zapisy, ale jak się poprosi to przyjmie bez zapisu. Ustawia leczenie, koryguje dawki, jesli ból nie ustępuje po jednych daje inne, silniejsze, jesli trzeba to plastry przeciwbólowe. Ale trzeba wiedzieć, że "od ręki" ten ból raczej nie minie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neuralgia nerwu trójdzielnego

Przede wszystkim zabiegi rehabilitacyjne. Są skuteczne. w Łomży jest niezła rehabilitacja. To podstawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neuralgia nerwu trójdzielnego

nieustannie polecam lekarza medycyny homeopatę, miałam bóle po prawej stronie twarzy, oko, wyleczył mnie, mam nadzieję, że na dobre, długo nie miałam już bólu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org