wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tymi wozami jeździ policja. Tym ściga cię drogówka!

wielka lista samochod , ktorymi sie poruszaja,http://www.fakt.pl/sprawdz-na-mapie-jakimi-nieoznakowanymi-autami-jezdzi-policja,artykuly,424400,1.html

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tymi wozami jeździ policja. Tym ściga cię drogówka!

I czemu mają służyć takie posty? "Aby ułatwić wszystkim kierowcom identyfikację tych groźnych policjantów..." śmiechu warte... gęby i dane przestępców są chronione a numery pojazdów policji fruwają sobie po necie. Podajmy jeszcze adresy tych "groźnych policjantów" ich zdjęcia i numery kont w banku, aby biedni kierowcy mogli sobie łamać przepisy ile wlezie.

"Jedziesz sobie spokojnie z prędkością 160 km/h, a tu nagle pojawia się za tobą auto, które siedzi ci na ogonie przez dłuższy czas. Lub też jedziesz przepisowo, ale wciąż siedzi ci na ogonie jakiś samochód. W końcu się denerwujesz i, chcąc się go pozbyć, przyspieszasz. I wtedy – znienacka leci mandacik"- co za kretyński tekst (chyba że to miało być ironicznie napisane a ja czegoś nie zrozumiałam)
GŁUPOOTAAA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tymi wozami jeździ policja. Tym ściga cię drogówka!

Zgodnie z ustawa o Policji ---Policja drogowa porusza sie samochodami oznakowanymi a to z powodu przebierancow.Bedziesz sie zatrzymywal na kazde machniecie lizakiem a zwlaszcza w terenie nie zabudowanym? ,wieczorem ------------dobrze wiesz to nie jest bezpieczne. Ja osobiscie nie zatrzymalabym sie a dojechalabym do najblizszego komisariatu Policji lub bym dzwonila .

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tymi wozami jeździ policja. Tym ściga cię drogówka!

Dokładnie w stylu brukowca, jakim jest "Fakt". A numerów za dużo, żeby zapamiętać.
Gdzieś słyszałem, że kupują starsze modele i montują wideorejestratory. Wtedy dopiero jest zaskoczenie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tymi wozami jeździ policja. Tym ściga cię drogówka!

policjanci w samochodach nie oznakowanych NIE MIELI PRAWA ZATRZYMYWAC!!!( bo to nawet nie drogowka!) CHYBA , ze cos sie zmienilo w paragrafach w USTAWIE O POLICJI?! Zreszta idzcie po rozum do glowy -----nawet inspekcja drogowa jest umundurowana i jest takze w posiadaniu OZNAKOWANEGO SAMOCHODU.

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org