środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zaskoczenie

Witam.Około godz.17 wyszedłem na balkon.Przypadkowo zwróciłem uwagę na samochód,który akurat zaparkował pod blokiem.Kierującą była młoda dziewczyna,która zaczęła coś konsumować.Jej towarzyszka paliła na zewnątrz papierosa.W pewnym momencie kierująca pojazdem wyrzuciła opakowanie po posiłku na parking i zamknęła drzwi.Zwróciłem jej koleżance grzeczną uwagę,że normalnie powinno się wyrzucać śmieci do kosza.Owszem,zabrała śmieć,wsiadła do samochodu,ale to było jednak silniejsze od niej i otworzyła drzwi,mówiąc do mnie"lepiej?":-).Tutaj nastąpiło tytułowe zaskoczenie z mojej strony.Dziewczyna była w wieku mojej wnuczki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaskoczenie

Kiedyś zwróciłem uwagę swojej dziewczynie, która podczas spaceru w parku rzuciła na ziemię opakowanie po gumie do żucia, co skończyło się "fochem", ale bądźmy kulturalni i nie srajmy we własne gniazdo ;) Popieram walkę z chamstwem, bo inaczej nazwać się tego nie da.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaskoczenie

Ktoś zapomniał tę panią nauczyc zasad kultury. Niestety przykład często idzie z góry, a nauka? Czego Jaś się nie nauczył... i tak dalej. Wstyd w każdym bądź razie jest. Panna może się jednak czegoś nauczy po tej lekcji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaskoczenie

Ostatnio pod Lidlem jakiś baran (około 40 lat) zaparkował swe auto BL46.... prawie pod drzwiami sklepu. Stojący przy wejściu młody chłopak i zwrócił mu uwagę, że są tu oznaczone miejsca do parkowania. Niestety gość burknął jedynie, zamknął auto i wszedł do sklepu. Niebawem na szybie znalazła się papierowa naklejka "karny ku..s". Brawo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaskoczenie

Powiem szczerze,że spodziewałem się (w jakieś części)niewybrednych komentarzy pod swoim adresem.Jestem mile zaskoczony reakcją forumowiczów:-).Widać,że większości nie jest obojętne w jakim świecie żyjemy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaskoczenie

Tępić chamstwo . ; )



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaskoczenie

Przypomniala mi sie podobna historia :)Jakiś czas temu rozmawiałam z kolega przy wejsciu do sklepu. Wyszła ze sklepu Pani Z Zakupami taka po pięćdziesiatce i paragon bach na ziemię. Kolega podskoczył do niej z miną zmartwionego niewiniątka i stwierdził: przepraszam, ale chyba Pani coś wypadło...Pani zburaczała.....zezłościła się... z niechęcią podniosła papier z ziemi i schowała do kieszeni. No cóż czasami nawet dorosłych trzeba wychowywać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaskoczenie

ot jaka wies taka kultura

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaskoczenie

Oby każdy burak to przeczytał i zrozumiał...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaskoczenie

A w używakach niektóre panie rozpychają się łokciami, depczą po nogach...okropne babsztyle..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaskoczenie

tylko fakt , że te potomkinie lokalnych roztrząsaczy gnoju są kobietami skutecznie maskuje braki ich kultury i wychowania. Bo kto przy zdrowych zmysłach odważy się wszak kobiecie takie wady i braki zarzucić? Otóż w zasadzie nikt. Prawda jednak dosłownie krzyczy ile chamstwa buractwa i braku zwyczajnego braku podstawowych zasad kultury krąży po ulicach tego miasta rodzaju żeńskiego.

lelumel

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org