wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
fotograf Zdzisław Folga

Witam!
Czy ktoś z Was korzystał w tym roku lub ma zamiar korzystać z usług tego fotografa? Interesuje mnie oferta na rok 2014 i przede wszystkim cena.
Znalazłam stronę internetową i fotoblog tego pana ale nigdzie nie widzę ofert i ceny.
Jak w ogóle plasują się ceny fotografa na wesele w przyszłym roku?

"I see humans but no humanity." Banksy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf Zdzisław Folga

Każdy fotograf woli zrobić to indywidualnie, dlatego pewnie w zakładce oferta ma prośbę o kontakt.

Proszę podać email to wyślę swoją ofertę ;)

Pozdrawiam

Kaminski-Foto
www.kaminski-foto.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf Zdzisław Folga

mega polecam garbulski.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf Zdzisław Folga

uwillbesatisfied666@gmail.com

"I see humans but no humanity." Banksy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf Zdzisław Folga

fajna 'solidarnosc' zawodowa czy srodowiskowa.............
czlowiek pyta o konkretnego fotografa i od razu dostaje oferty od kilku innych.

easyenglish : na twoim miejscu zorganizowalbym przetarg otwarty na tym forum. ciekaw czy tez tak chetnie by sie wszyscy zglaszali jakby musieli podac oficjalnie sumy jakie sobie zycza???????????????????

a i urzad skarbowy by skorzystal...........................
_______________________________

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf Zdzisław Folga

Jak byś goostav czytał ze zrozumieniem to byś zauważył że Pani jest zainteresowana cenami różnych fotografów " Jak w ogóle plasują się ceny fotografa na wesele w przyszłym roku? "
Może się jej nie chce pisać do każdego i postanowiła wybrać łatwiejszą formę sprawdzenia tego ?


pozdrawiam

Kaminski-Foto
www.kaminski-foto.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf Zdzisław Folga

jakbys kaminski-foto przeczytal tytul tego posta to zauwazylbys konkretne nazwisko konkretnego czlowieka.
jakby pani easyenglish chciala zrobic przetarg to by dala tytul: fotograf na wesele.
_________________________________

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf Zdzisław Folga

Uważam że Zdzisław Folga to bardzo dobry fotograf :) polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf Zdzisław Folga

Po co od razu się kłócić?
Akurat szukałam fotografa na wesele i spodobały mi się zdjęcia p. Zdzisława. Mimo wszystko uważam, że nikt nie jest niezastąpiony dlatego warto też popytać o innych. Jak się domyślacie, z reguły ludzie biorą ślub tylko raz w życiu dlatego trudno jest na wstępie wiedzieć ile co kosztuje.
P. Kamiński ma rację, forum to najłatwiejszy sposób na znalezienie najodpowiedniejszej opcji. Zapoznam się ze wszystkimi ofertami i wtedy coś wybiorę. To, że zapytałam o p. Folgę nie oznacza, że koniecznie muszę wybrać właśnie jego.

"I see humans but no humanity." Banksy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf Zdzisław Folga

Mylisz się easyenglish. Na lokalnym forum nie usłyszysz rzetelnych informacji na interesujący Cię temat. Dlaczego? Tego typu posty czytają i piszą głównie ludzie z branży. Przykłady masz powyżej. Kilka wojenek już wcześniej było na tym forum. Do Kaminski-Foto: Żaden szanujący się fotograf nie będzie jawnie reklamował swoich usług w tematach dotyczących kolegów z tego samego podwórka. Zresztą po przejrzeniu Twojego dorobku fotograficznego można stwierdzić, że jeszcze długo musisz pracować żeby choć trochę zbliżyć poziomem do Folgi czy kilku innych fotografów z Łomży. Choć oferta cenowa na pewno będzie nie do przebicia :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf Zdzisław Folga

Jagodzianka88 jak widać założyłaś/eś konto tylko po to by zrobić ten wpis, masz tylko jeden :)

Brawo naprawdę piękna to hipokryzja z Twojej strony to co zrobiłeś/zrobiłaś :)

A co do nauki to oczywiście że masz rację, całe życie się człowiek uczy.

Pozdrawiam zdrową konkurencję :)

Kaminski-Foto
www.kaminski-foto.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf Zdzisław Folga

jagodzianka88,
możlwe, że ja również z tego żyję, jednak nigdy nie proponowałem i nie zaproponuję swoich usług
na forum z dwóch powodów - lubię być anonimowy, a przede wszystkim nie narzekam na brak pracy.
Czy bycie fotografem pozbawia mnie oraz innych możliwości wypowiedzi, jak i oceny konkurencji?
Otóż nie i na przekór Tobie napiszę kilka słów na temat "dorobku" Folgi dostępnego w sieci. Oto One.

Niekorzystanie (przede wszystkim) ze stałek, jak za zwyczaj w reporterce bywa, może być dla fotografa
zaporą finansową, problem ze wzrokiem, albo po prostu preferowaniem odmiennej "szkoły reportażu ślubnego"
czyli czepiać się nie powinienem.
Najczęściej używane przez tego pana tele, a przy tym bardzo zakrojoną preselekcję przysłony można potraktować jako rzecz gustu albo braku znajomości menu aparatu, czyli zdjęcia w auto.
Jednak zaniedbanie o szczegóły jak np. czytana książka do góry d..., lub osobnik w krzakach,
nie przekonuje mnie do osoby i zaniża tak chwalony przez Ciebie dorobek tego fotografa.

oba ma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf Zdzisław Folga

Weszłam sobie właśnie z ciekawości na blog Pana Folgi i faktycznie hehehe książka do góry nogami....
Ogólnie zdjęcia mnie jakoś nie oczarowały, ale o gustach się nie dyskutuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org