niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nagrody na Dzień Nauczyciela

Zastanawiający jest fakt przyznawania nagród na Dzień Edukacji Narodowej. Otóż okazuje się, że tylko nieliczni nauczyciele mogą taką nagrodę otrzymać. Zastanawiające jest natomiast to, że 100% kadry sprzątającej taką nagrodę dostaje. Współczuję Wam drodzy Nauczyciele, że w tym kraju tak często jesteście upokarzani, nawet w dniu swojego święta. Wszystkiego dobrego życzę, dużo cierpliwości i wytrwałości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrody na Dzień Nauczyciela

Nagrody w Dniu Nauczyciela otrzymują ulubieńcy Pana Dyrektora.

Barney

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrody na Dzień Nauczyciela

hehe!!! a w której to szkole kadra sprzątajaca ma tak dobrze??????????????





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrody na Dzień Nauczyciela

Nauczyciele powinni dopłacać za to, że są belframi....

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrody na Dzień Nauczyciela

oj przestańcie być tacy podli i okropni. Więcej szacunku dla innych ludzi. kto was nauczył opluwania wszystkich i wszystkiego. Czy waszym sensem i celem życia jest opluwanie i niszczenie innych? Kto wam to zaszczepił - wasi rodzice? Gdzie was nauczono takiej podłości? szacunek i logikę zastąpiono nienawiścią do wszystkich i wszystkiego.

lelumel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrody na Dzień Nauczyciela

JA DZIEKUJE WSZYSTKIM NAUCZECIOL Z KTÓRYMI MIAŁEM W SWYM ŻYCIU DO CZYNIENIA JESTEM DLA NICH PEŁEN SZACUNKU I ZYCZE IM DUZO ZDROWIA.

lelumel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrody na Dzień Nauczyciela

Jak dla mnie to obojętne, bo już z nauczycielami doczynienia nie mam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrody na Dzień Nauczyciela

taki dzień jest co rok,więc w tym roku jedni dostają,w następnym inni.niech sobie odkładają 13-tki i te nagrody na czasy,gdy już nie będą pracować,bo z emerytury to nie będą potrafili wyżyć,toć do dobrobytu przyzwyczajeni...



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrody na Dzień Nauczyciela

nauczyciele to maja raj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrody na Dzień Nauczyciela

Jest takie mądre powiedzenie: "Obyś cudze dzieci uczył" i nie jest to bynajmniej odpowiednik "wszystkiego najlepszego".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrody na Dzień Nauczyciela

sprzątaczka to też pracownik szkoły to po co się czepiać

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrody na Dzień Nauczyciela

Pracownik szkoły to prawda, tylko się zastanawiam kogo edukują, poza tym to nie jest/był dzień konserwatora/konserwatorki tylko edukacji narodowej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrody na Dzień Nauczyciela

...nie ma "sprzątaczki", jest operator posadzkowy...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrody na Dzień Nauczyciela

Ooo, a gdzież to 100% kadry sprzątającej dostaje nagrody z tej okazji? Mam w rodzinie taką osobę i raczej nie przypominam sobie, by dostawała coś przy tej okazji (jej koleżanki zresztą też nie dostają).

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrody na Dzień Nauczyciela

widać kadra sprzątająca więcej sie narobi a nie kawka, ferie, wakacje, inne pizdryki i nagrod sie zachciewa. co to za socjalistyczny wymysł????jak komuś nie pasuje to się zwalnia i szuka roboty w sektorze prywatnym tam na pewno dostanie nagrodę, 13stke itp.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrody na Dzień Nauczyciela



Tak ostatnio coraz częściej czytam kolegów-aktywistów z forum politycznego na części mniej politycznej, to jakiś stały trend czy chwilowy ? :-)))

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org