wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
centrum czy poludnie

Na ktorym osiedlu w lomzy lepiej sie mieszka? w Centrum czy na Poludniu czy na osiedlu domkow jednorodzinnych jakie sa wady i zalety mieszkania na jednym na drugim lub trzecim osiedlu?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: centrum czy poludnie

lepiej w centrum =P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: centrum czy poludnie

lepiej na południu!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: centrum czy poludnie

centrum - domki jednorodzinne... przede wszystkim spokój, do tego możliwość posiadania sadu przy domu, garażu, podwórka...

za małolata jest najlepiej, bo takie osiedla są dość rozległe, a to stwarza wiele pomysłów na spędzenie dnia...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: centrum czy poludnie

na Bawełnie

Tam już ziomów będziesz miał :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: centrum czy poludnie

Zapraszam na Rembelin:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: centrum czy poludnie

Ojjj południa nie polecam... ;/;/
Pzdr



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: centrum czy poludnie

Ja mieszkam na Południu i jest spoko . Jak najbardziej polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: centrum czy poludnie

od dwóch lat mieszkam na ,,złodziejowie,, i powiem Wam,że nie sądziłem ,że więcej jest ,,wieśniaków,, niz na Południu. jest cisza i spokój to fakt ,działkę pod domem też można mieć i w miarę jest bezpiecznie. Wcześniej (przez 20 lat) mieszkałem na Południu koło skate parku i tam to tętniło życie:D masa znajomych , fajne kobietki spacerujące pod blokiem full wpas:D kamilcb na starość to może i centrum ale nie na pewno w młodym wieku:d szkoda życia

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: centrum czy poludnie

na poludniu.....mieszkam tu troche to wiem cos o tym....fajne osiedle....dawaj na poludnie:):)

-=Na ZaWsZe ŁoMżA Na ZaWsZe ŁKS=-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: centrum czy poludnie

Wszystko zależy od tego do jakiej spółdzieni należy blok, w którym się mieszka.Chyba najbardziej o swoich lokatorów dbają - ŁSM i "Perspektywa". Jeśli chodzi o ZGM to szkoda gadać. Stare ,zaniedbane bloki, zdewastowane place zabaw dla dzieci,żadnych boisk dla młodzieży,zieleń w opłakanym stanie itd.

Pozdrawiam:)

G a z e l a


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: centrum czy poludnie

mieczkoś997: Ty mieszkasz w tym zakratowanym, jasnym budynku na Wojska Polskiego...

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: centrum czy poludnie

Pewnie kilka razy przekopali ci ryj na południu i teraz tylko głupio wzdychasz.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: centrum czy poludnie

hehehehehe... a z komendy na Nowogrodzkiej (już jakiś czas jej nie ma) za małolata można było śliwki kraść :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: centrum czy poludnie

MRS skad u ciebie ta niechec do policji?? pewnie kiedys bardzo dokladnie pan policjant spenetrowal swoja palko twoje jelita :D ahahahahahahahahaha

blacha dla zagubionych gosci !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: centrum czy poludnie

na południu jest zajebiscie xD hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: centrum czy poludnie

Ja również polecam południe jest po prostu full wypas ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: centrum czy poludnie

Od jakiegos czasu to wlasnie poludnie staje sie centrum miasta! To tu budowane sa nowe mieszkania i sklepy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: centrum czy poludnie

Łomżaaaa i co z tego? Skoro to mieszkania/domy w "starej" części miasta są najdroższe i najtrudniejsze do kupienia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: centrum czy poludnie

Ale czy tak "fajnie" jest tam mieszkac?? Ja mieszkam na poludniu i uwazam ze jest ok!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: centrum czy poludnie

MrS nie bądź szerszy od koszuli...
P.S Nie mieszkam w tym białym,zakratowanym budynku na Wojska Polskiego :):)
Pzdr



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: centrum czy poludnie

mieszkam w centrum i ani troche nie polecam, same nudy, duzo staruchów, pelno samochodów, brak miejsc do pogrania w pilke lub jezdzenia rowerem ;-((

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: centrum czy poludnie

polecam południe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: centrum czy poludnie

nie ,a jak to nasze kochane południe



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org